www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kad bi ponovo birali....
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
bekrija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 5
Mesto: pancevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni bi sigurno odgovarala Australija

 
RS_3
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rođen sam u Sloveniji,gde i zivim. Da sam ja birao,ne bi napustao Srbiju odnosno Republiku Srpsku.
 
PogAnnA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 11 Feb 2005
Poruke: 8

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 9:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rodjena sam u crnoj gori a voljela bi da sam u mexico ne znam zasto Smile
 
rabrmi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 56

Datum registracije: 21 Jun 2004
Poruke: 82

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 11, 2005 4:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada bih ponovo birao popet bih dosao u Australiu.Jeste daleko ali to joj je jedina mana Laughing
 
NINANENA
Veštica
Veštica





Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 1464

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 11, 2005 5:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da sam birala
to bi bila sigurno afrika ili juzna amerika Rolling Eyes
 
popkatapetl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 168

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 12, 2005 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kada bih ponovo birala,ne bih nikada otisla iz svoje zemlje ,u koju cu najverovatnije za par godina da se vratim
 
Tibor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Maj 2004
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 5:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne !!!!!!!!!!!!!!!!!! uvek bi dosao u Nemacku !!!!!!!!
 
CheGuevara
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 4
Mesto: kumanovo

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zivim u Makedoniju i da vam kazem pravo nikad i za nijednu sumu novca ne bih isao iz nje, jes da ima vise novca bilo kuda na zapadu, al nigde nema lepseg zivota iz Makedonije( i ostalih bivso jugoslovenskih republika).
 
schmekerica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 546

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 8:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj ja bi voljela da živim u nekim toplim krajevima i da uopšte neznam za zimu i snijeg......
Ali dobro nije mi ni ovdje u Ljubljani loše, ponekad mi nedostaju malo veseliji ljudi i drugčija atmosfera ali nije tako strašno

_________________
fuck the cola, fuck the pizza all i need is schljivovitza!! Smile)))))))
 
matusns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 16 Mar 2005
Poruke: 19

slovakia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 16, 2005 1:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najradije bih otisao u neke toplije krajeve.
dosadila mi zima
 
zelly
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Mar 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 16, 2005 5:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rodjena sam u Bosni a trenutno zivim u Australiji...i da budem iskrena ovde je predivno ali mi je srce ostalo u rodnome gradu... Sad
 
Twix
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 120
Mesto: Johannesburg

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2005 12:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ziveo nekoliko godina u Minhenu,i definitivno se vratio u BEOGRAD,i pored jos dve poslovne ponude za Pariz i Alamedu (California,USA)....

Znam za jedan grad,gde si vecno mlad,znam........zove se Beograd Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Kad bi ponovo birali.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 2 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon