www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Hrvatska potopila Engesku 3:2
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 22, 2007 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se sa aurelianom .. ne bi im niko pomogao jer su jednostavno englezi tokom celih kvalifikacija pravili kiksove ..


_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 23, 2007 7:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno moramo da cestitam, stvarno ste igrali dobro, a nasi Srbiju Rolling Eyes

_________________
I C E M A N
 
*PEJKO*
*zvani zajebani*
*zvani zajebani*



Godine: 33

Datum registracije: 06 Feb 2007
Poruke: 1251
Mesto: Ljubljana<~>Čečava

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 23, 2007 7:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bila je odlična utakmica, svaka čast hrvatima
 
MatriXMK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2007
Poruke: 2
Mesto: Nedostizno za ostale...!

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 25, 2007 12:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

... Ma Hrvatska je medju najjacim repkama Europe i sigurno ce osvojiti Europsko... a neka pati kome smeta!! Mr. Green

_________________
Proud to be CROAT!
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 26, 2007 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobro dobro, englezi i jesu arogantni, ali i Hrvati su, sad pogotovo. priznajem, nije mala stvar pobjediti Albion na vebliju, al ipak, ima tu dosta da se učini da bi osvojili EP, mislim da nisu zreli za to. imaju jak tim, to se ne može nepriznati, al čini mi se da nemaju mentalnu zrelost za tako nešto.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Zloky
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 687
Mesto: Buna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 04, 2007 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedino Hrvatska ide sa balkana na Ep,vidimo se brđani!

_________________
Ništa mi ne može ovaj DaN pokvarit!!!!!!!!!!!!!
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 04, 2007 11:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konjanik je napisao/la sledeće:
dobro dobro, englezi i jesu arogantni, ali i Hrvati su, sad pogotovo. priznajem, nije mala stvar pobjediti Albion na vebliju, al ipak, ima tu dosta da se učini da bi osvojili EP, mislim da nisu zreli za to. imaju jak tim, to se ne može nepriznati, al čini mi se da nemaju mentalnu zrelost za tako nešto.


A tko je prosli put vjerovao da ce Grcka dobii EP? Malo tko (osim mozda kojeg "arogantnog" ili pijanog Grka, ali to nije vazno).

Da je moguce - moguce je...

Grupa nam nije preteska - imamo Njemacku, outsidere Austriju (mada su domacini) i solidnu Poljsku. Ako ne bude onog "lako cemo" mentaliteta - svasta je moguce...

U svakom slucaju repka nam igra kao TIM, a to je odlicno. Nije zbir 11 zvijezdica na terenu koji se ponasaju kao da je svaki od njih Britney Spears nego se stvarno dobro bore. I to je ona razlika koja Hrvatski tim cini drugacijim od ostalih timova s podrucja ex-Yu.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Hrvatska potopila Engesku 3:2 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon