www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Fudbalski Savez S r b i j a
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 21, 2007 8:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

20. decembar 2007. | Izvor: B92, Beta, zvanicni sajt
Stručni odbor: Đukić, jednoglasno
Stručni odbor Fudbalskog saveza Srbije jednoglasno je predložio dosadašnjeg trenera Partizana Miroslava Đukića za selektora reprezentacije Srbije. Sastanku nije prisustvovao predsednik tog tela Ljupko Petrović, koji je ranije javno izrazio svoje neslaganje sa predlogom da Đukić vodi nacionalni tim. Konačnu odluku o imenovanju selektora treba da donese Izvršni odbor FSS na sednici koja je zakazana za 24. januar. Sa Đukićem će prethodno razgovarati članovi petočlane Komisije Fudbalskog saveza Srbije.

Stručni odbor raspravljao je o još dvojici kandidata, ali njihova imena nisu objavljena.

Srbija je bez selektora od početka decembra, kada Havijeru Klementeu nije produžen ugovor.

Đukić je u sredu napustio klupu Partizana uz obrazloženje da mu druga ponuda koju ima pruža preveliki izazov.

On je u prvoj polovini 2007. predvodio mladu reprezentaciju Srbije do srebrne medalje na Evropskom prvenstvu.

Potpredsednik Stručnog odbora FSS Mihajlo Ivanović je po završetku sastanka izjavio:

"Ispoštovali smo hronološki redosled poteza i najpre smo postavili kriterijume. Želja nam je bila da, kao profesionalci, jednom formiramo prioritete i kriterijume i da ih kao takve možemo koristiti i u budućnosti, a ne samo ovom prilikom. Posle toga, u otvorenom i stručnom dijalogu, došli smo do liste od tri imena. Uzimajući sve u obzir, jednoglasnu podršku smo ukazali Miroslavu Đukiću i on je za nas najbolji kandidat. Naglašavam da je naša uloga da predlažemo kandidata za selektora, a odluka je na članovima Izvršnog odbora FS Srbije. Imena preostale dvojice trenera koji su ušli u najuži izbor nećemo da pominjemo jer je reč o dokazanim veličinama i hoćemo time da sačuvamo njihov ljudski i trenerski integritet".

Slobodan Santrač je svojevremeno bio selektor dok je Miroslav Đukić igrao za državni tim, a posle sastanka je istakao:

"Poznavajući Đukića kao igrača i kao čoveka, uz podrobnu analizu postavljenih kriterijuma, potpuno podržavam njega kao kandidata Stručnog odbora. Dobro je što Srbija ima više potencijalnih dobrih rešenja, a zadovoljan sam što smo bili jednoglasni u odluci".

Miodrag Morača je rekao:

"Verujemo, u slučaju da Izvršni odbor podrži naš predlog, da u Đukiću imamo rešenje za duži vremenski period. On se dokazao kao trener savremenih shvatanja i da je spreman da predvodi najbolju reprezentaciju putevima uspeha".



_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 21, 2007 11:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljupko i Djora napuštaju FSS
Petak, 21. decembar 2007. 11:11

Razočaran načinom na koji je Stručni odbor Fudbalskog saveza Srbije predložio Miroslava Djukića za novog selektora A reprezentacije, predsednik tog tela Ljupko Petrović najavio je odlazak sa te funkcije.

Sasvim razumljivo i očekivano, ako se zna da je dan pre sastanka Stručnog odbora nedvosmisleno izrazio protivljenje imenovanju tako mladog i neiskusnog trenera na kormilo nacionalnog tima.

"Ne slažem se prevashodno sa načinom odlučivanja u FSS i tu je glavni problem. Protiv Miroslava Djukića, kao čoveka, nemam ništa. Mlad je i talentovan trener, pred njim je budućnost. Želim mu svu sreću", rekao je Petrović beogradskim sportskim novinama.

Osvajač titule klupskog prvaka Evrope 1991. godine, kao prvi čovek Stručnog odbora nije prisustvovao ključnom sastanku zbog "neodložnog puta u Bosansku Dubicu". Kakav potez!

"Redosled odlučivanja nije bio ispoštovan i sa tim nisam mogao da se složim. Nisam želeo da potvrdjujem nešto što je ranije odlučeno, to zaista nije u redu", aludira Petrović na Djukićev dogovor sa predsednikom FSS Zvezdanom Terzićem, posle čega se čitava procedura izbora selektora pretvorila u farsu.

I dok je Petrović objasnio da odlazi iz Saveza jer mu "budući planovi i obaveze" neće dozvoliti da radi na dosadašnjem mestu, član Izvršnog i Stručnog odbora Milovan Djorić to je učinio bez obrazloženja.

"Podneo sam ostavke na oba mesta. Ostajem direktor Trenerske škole pri FSS, za ostalo me ne pitajte", rekao je popularni "bata Djora" za dnevni list "Sport".

(MONDO)

_________________
I C E M A N
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 22, 2007 4:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja bih bogami bio protiv toga .. pogledajte samo sta se desilo dok je Dejo vodio

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Focus_PC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 80

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 22, 2007 11:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da bi Djukic trebao da postigne dobre rezultate.Dobar je trener i ima dobar odnos sa igracima.Poznaje nasu ligu,a u njoj ima dosta dobrih igraca.Kad se sve sabere,neka proba,ali mislim da je trenutno dobro resenje.
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 22, 2007 3:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam koliko je dobro resenje ali znam samo da sam na njegovom mestu pre nego sto ove kvalifikacije i pocnu bih poceo da ubacujem igrace iz mlade reprezentacije u A tim kako bih mogli da se navikavaju da nam se ne desi kao sto se desilo za SP kad smo otlsli sa top timom i stigli do 1/4 finala a onda raspad generacije ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Focus_PC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 80

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 22, 2007 7:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro,to si u pravu,ali i ovako nam je tim dosta podmladjen.Mislim da je ekipa solidna,samo dobar trener i da rezultati krenu.
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 23, 2007 2:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E to je fora ... dobar trener .. doduse Djukic se dokazao kao dobar pocetnik sa Partizanom ali .. videcemo .. otom potom .. evo gledam grobari su vec nasli zamenu za Djukica u Jokanovicu .. videcemo .. nadam se da cemo konacno na SP ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 23, 2007 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Focus_PC je napisao/la sledeće:
Dobro,to si u pravu,ali i ovako nam je tim dosta podmladjen.Mislim da je ekipa solidna,samo dobar trener i da rezultati krenu.


Iskreno "ekipa" nam je srednja zalost, prvog bih izbacio onog Bastu iz time, ne bih mu dao ni da primirishe klupi...a o napadu da ne pricamo... Rolling Eyes

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Focus_PC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 80

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 23, 2007 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda se nismo razumeli,ali Basta i nije u nacionalnom timu.Mislim da nam je reprezentacija dobra,nekoliko igraca da se promeni,i dosta mozemo:)
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 23, 2007 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zar ne beshe Basta na klupi? Znam da sam govorio kako dzabe sedi tamo umesto da ubace nekog ko i moze neshto da uradi Razz

Ae, sastavi mi ti taj dobar tim sa sve rasporedom ko je na kojoj poziciji pa da vidim kako tvoja ideja reprezentacije izgleda.

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 24, 2007 5:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ovako .. ovo sto je alex napisao me je nateralo da se postavim u selektorovu poziciju i da vidim kako bih ja to sastavio tim .. pa ovako .. da krenem ..

Moj sastav bio u postavi 3-4-3 posto je ta postava jedna od onih koja mi najvise odgovara i koja mi najvise prija kada igram ...

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Golman
Damir Kahriman - odlicni golman Vojvodine koji je u prvoj polusezoni pokazao dosta mnogo .. osim toga sto je mlad je i veoma perspektivan a kao neko ko je i dalje u mladoj repki siguran sam da bih pruzio najbolje partije za A tim .. Takodje je redovni prvotimac jednog veoma dobrog tima Vojvodine koji je strasno napredovao ove sezone.

Odbrana
Nemanja Vidic - Sta reci za Nemanju osim da je stub odbrane jednog od najvecih klubova danasnjice ..
Branislav Ivanovic - Jedan od veoma talentovanih mladih igraca koji blistaju u ruskoj ligi ..
Aleksandar Kolarov - Sinisa Mihajlovic Jr. Smile .. Igra u Laciju i ima veoma dobar sut a takodje je i veoma dobar sto se tice odbrane

Sredina terena
Igor Duljaj - Iako jedan od starijih igraca, i dalje moze da prinese dosta timu i da pomogne dosta njegovim iskustvom
Dejan Stankovic - Jedino sto me deli od pomisli da je ovo veoma talentovan igrac je to sto je u zadnjih par godina totalno popustio u nastupima za A tim dok za svoj tim igra i vise nego dobro .. ipak je Deki .. Deki .. i bez njega ovaj tim oseca veoma veliku razliku
Ivan Ergic - Decko koji je rodjen u Svajcarskoj ali je i dalje odlucio da igra za A tim Srbije uz dobre igre u Bazelu zasluzuje da bude pozvan u A tim
Antonio Rukavina - kapiten trenutno najboljeg tima nase Meridian lige zasluzuje da bude u A timu prema onome sto je prikazao do sada ..

Napad
Nikola Zigic - Sta reci o Zigicu osim .. super igrac i super talenat koji ako ode iz Valensije ce mu biti sto puta bolje posto ocigledno Kuman ima neke svoje bubice u glavi koje se nikome ne svidjaju osim njemu samom
Marko Pantelic - Kada neko daje toliko golova u jednoj od najjacih liga Evrope, zasluzuje da bude u A timu .. da ne kazem koliko je kombinacija Zigic - Pantelic veoma dobra kada su obojica u top formi.
Djordje Rakic - Veoma talentovani mladic koji moze dosta da doprinese nasem napadu ..

-=-=-=-=-=-=-=

To bi bio mojih prvih 11 koji po meni zasluzuju da budu u prvih 11 i da predstavljaju nas tim .. sto se tice rezervi postoji dosta razlicitih varijanti i postoji dosta razlicitih igraca ali ovih 11 bih sigurno postavio da odigraju utakmice za nas A tim.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Focus_PC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 80

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 24, 2007 10:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pratim sve lige,i samo mogu da kazem,da Srbija ima mnogo zapostavljenih igraca koji su odlicni.

Golman-Vladimir Disljenkovic-Pruza odlicne partije u Metalurgu,njih par taj klub odrzavaju u vrhu.Ima iskustvo,a nije preterano star,a zaista brani u vrhunskoj formi.Eventualno bi mu zamena bio Stojkovic.


Odbrana-Lukovic-Vidic-Dragutinovic-Rukavina

Lukovic-Decko je igrao extra,ali je jednostavno zapostavljen,jer klemente nema pojma ko su sve nasi igraci.

Vidic-Glupo je bilo sta govoriti,samo coveku dati traku.

Dragutinovic-U reprezentaciji igra spolja,ali u Sevilji igra i spolja,ali i kao centralni.Dosta puta je dokazao da mu je bolja pozicija centralni.A i on i Vidic u paru kao centralni bi bili neprelazni,jaki su,a o kvalitetima je glupo govoriti.

Rukavina-Dokazao je da je extra igrac i trenutno najbolji na svojoj poziciji.



Vezni-Kuzmanovic-Ilic-Jankovic-Krasic

Kuzmanovic-Jednostavno,trenutno je najbolji nas veznjak.

Ilic-Extra igrac,nerealno zapostavljen.

Jankovic-Odlican igrac,konstantno u dobroj formi.

Krasic-Isto je odlican i pozrtvovan,proglasen najkorisnijim igracem Ruskog prvenstva.



Napad-Zigic-D.Kovacevic

Zigic-Svi znamo koliko znaci.

D.Kovacevic-Igrac koji je bez razloga zapostavljen,igra u zivotnoj formi,i veliki je borac.


Ja bi se odlucio za 4-4-2,jer mislim da nemamo dovoljno jak vezni red koji moze da ispunjava defanzivne zadatke kod 3-4-3.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Fudbalski Savez S r b i j a Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 2 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon