www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ljubavnica kao status....?
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Wizard
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 10 Feb 2005
Poruke: 4234
Mesto: IbiZZa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 1:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljubavnica,kombinacija,ribica za jednu noc...sve ti se to svede na isto... Rolling Eyes 8)

 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 1:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A gresis Matiya tu...ljubavnica ili ti po novom recniku "kres varijanta" je neko sa kim je muskarac samo u sexualnoj vezi na duze vreme,a recimo ima zenu ili ozbiljnu vezu sa devojkom sa kojom se pojavljuje u javnost...riba za jednu noc je nesto drugo,bude vam oboma lepo jednu noc i vise nikad se ne vidite...ima razlike... Wink

_________________
 
Wizard
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 10 Feb 2005
Poruke: 4234
Mesto: IbiZZa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima male razlike...ovde si u igri jednu noc,a u ovoj drugoj varijanti ,malo duze,samo periodicno...sta mi onda dodje neka (ako sam npr. ozenjen),sa kojom se vidjam mesecima,u kres varijanti,i ono kao sta,mi se volemooo...
8)
 
Katja7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 28 Dec 2004
Poruke: 32

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 11:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve ljubavnice imaju isti iskorsceni izgovor koji MRZIM "srcu ne mozes da naredis" a ja mislim da ljubavnice mogu da budu samo samozive i sebicne osobe koje nemaju obzira ni prema kome osim prema sebi jer nijedna pametna i postena devojka ne bi na prvom mestu ni pristala da bude ljubavnica jer ljubav dolazi kasnije tako da onaj otrcani izgovor nista ne opravdava Exclamation
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Katja slazem se sa tobom ali me zanima sta mislis o tome da devojka pocne vezu sa likom koji je ozenjen a pritom joj i nekaze...Zatim ta veza ode suvise daleko i ona na kraju sazna ali osecanja su pocela da rade...Sta mislis o tome?
 
Nina87
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 283
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 9:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ninad nebih bila ljubavnica to je nesto sto najvise mrzim...
Evil or Very Mad

_________________
Nina....
 
Anelea
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Mar 2005
Poruke: 34

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja obično imam tu seću da naiđem na likove koji su već u dugogodišnjim sretnim vezama, pa mu ja dođem kao ljubavnica.... teško je to... uvijek znaš da si druga, ali ipak se nikad ne osjećam krivom - to je njihov problem što on traži drugu!!!
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2005 11:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sad...moze se raditi i o ljubavi,ali tu postoji i more drugih razloga:novac recimo!!!!!

Ja licno nema sanse da bih istrpela da budem drruga....barem ne dugo Rolling Eyes !!!!!

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
sunce3007
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 740

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 1:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zvoncica je napisao/la sledeće:
Ma nikad ne bih dozvolila da budem druga! Twisted Evil Samo prva i jedina! Mr. Green
Mislim da je to ponizenje za obe zene kako za ovu sto je ljubavnica tako i za ovu sto je prevarena! Wink


nije to bas tako lako! sta je kad ga volis i on ti nije odmah to priznao? to mi se bas sada desilo i ja cjelo vreme razmisljam sta da radim!
mislim na nju, kako je njo kad bi saznala da je vara i mislim na mene dal dozvolim to ili kako ili kuda.... vec me glava zabolela i nemogu vise spavati
 
ooops
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Feb 2005
Poruke: 78
Mesto: Halmstad/Nis

sweden.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 20, 2005 12:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sunce3007 je napisao/la sledeće:
zvoncica je napisao/la sledeće:
Ma nikad ne bih dozvolila da budem druga! Twisted Evil Samo prva i jedina! Mr. Green
Mislim da je to ponizenje za obe zene kako za ovu sto je ljubavnica tako i za ovu sto je prevarena! Wink


nije to bas tako lako! sta je kad ga volis i on ti nije odmah to priznao? to mi se bas sada desilo i ja cjelo vreme razmisljam sta da radim!
mislim na nju, kako je njo kad bi saznala da je vara i mislim na mene dal dozvolim to ili kako ili kuda.... vec me glava zabolela i nemogu vise spavati


uff znam kako ti je i meni se desilo isto to.... Rolling Eyes
 
Radoznala
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 49

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 22, 2005 10:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mogu da kazem iz iskustva bila sam ljubavnica i to ne samo jednom nego dva puta i to obadva puta ne iz zelje i strasti nego iz ljubavi.Pre dok sam bila mladja klela sam se da nikada ne bih to uradila ali srcu se ne zapovijeda.Prvi put nije to dugo trajalo jer ja sam pobijegla u drugi grad da ga vise ne vidim i zaboravim i tada pravim opet istu gresku.Ljubavnica biti je grozno jer se zivi od trenutaka kad je on tu kada ga osjetite pored sebe a to nisu tako cesti momenti.A sto je najgore od svega uvijek mora da se suti da ne bi tko otkrio.Pocetak je uvijek najlepsi ali sto vreme ide to vas sve vise gusi i tada se okrenete unazad i pogledate sta ste uradili i zakljucak upropastili svoj zivot a on ili pokusava da vas vrati nazad silom i kad shvati i da to ne ide nadje drugu.Cure cim cujete da je ozenjen bezite od njega kao djavo od krsta jer uvijek ste vi one koje patite;u malim slucajevima se desava da se sve zavrsi u vasu korist. Pozdrav
 
sunce3007
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 740

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 22, 2005 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Radoznala je napisao/la sledeće:
Ljubavnica biti je grozno jer se zivi od trenutaka kad je on tu kada ga osjetite pored sebe a to nisu tako cesti momenti.A sto je najgore od svega uvijek mora da se suti da ne bi tko otkrio.


kod mene je tako da mu zena zivi u bosnu a ja sam ovde u nemacku tako da netrebamo se kriti. kad sam snjim ne razmisljam ali odmah kad on odlazi stalno mislim na tu zenu
on je meni rekao da se ja odlucim ako hocu stvarno biti snjim on ce se razvodit. sad u sredu putuje dole i onda jos jednum kraj aprila... sinoc sam otisla kod roditelja jer sam gotova. nervozna sam i samo napadam ljudi bez razloga jer neznam vise sta da radim
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Ljubavnica kao status....? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  sledeća
Strana 2 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon