www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pikado
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
kao_vino
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 71

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 13, 2005 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobar,ali skup sport.Nekad se bavio i bio medju 10 najboljih u CH,a onda prestao kad sam shvatio da je to moj maximum.Inace verovatno (bar po ostvarenim rezultatima) najbolji srpski igrac pikad je Glodjevic Zoran.Visestruki prvak CH,ekipni prvak Evrope i pojedinacno 3.mesto u Istanbulu i na Majorci (Evropska prvenstva).

 
gary
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 25 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: Apatin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pikado je super sport. Kod nas u Apatinu je dosta popularan imamo i svoj Pik As koji je ovu sezonu zavrsio na 4 mestu. Jedan nas covek je ove godine usao u reprezentaciju. I sam igram pikado poceo sam prosle godine i jako dobro igram. Imam svoj pikado aparat Jako dobar sport a narocito igra 501 Double out

_________________
Gary
 
kinyo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 6

china.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2005 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Srbiji mnogi vole da igraju pikado ali samo rekreativno tj. iz zabave radi i to u kafani. U svetu je pikado na mnogo visem nivou.
 
njakit
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 181

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

probao sam vide puta,ali slaba vajda od mene.bas slabo igram

_________________
.!.!.!.!.!.!.!.AAAAAAAAAAAAAAAA.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!
 
Murkan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 1
Mesto: Apatin

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 04, 2005 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pikado klub Apatin , od ove sezone su u klubu pored domacih igraca i 3 igraca iz reprezentacije.Koliko vidim niste bas upuceni u pikado sport , reprezentacija(nasa) je jedna od naj jacih na svetu, sto i pokazuju svetska i evropska prvenstva , za vise informacija kontaktirajte me.

Prepravio Velja25, nije dozvoljeno reklamiranje sajtova.

_________________
Mislim ovo , ono , bate , tebra...ne ja nisam takav tip...
 
Mil-KG
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 29 Sep 2005
Poruke: 257
Mesto: Aschaffenburg

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 2:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zaista interesantna igra. Veoma cesto igram. Sto vise ljudi to je i bolje. Igra se sa malim ulogom, tako da padne i neki EURO.

_________________
Mil-KG
 
Ziggy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 705

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 09, 2005 2:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eh to je jedan od mojih omiljeni sportova i cesto ga igram :D
 
ivobole
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 22 Okt 2004
Poruke: 90
Mesto: podgorica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 12, 2005 6:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pikado igram rado u slobodno vreme sa drustvo kad smo u neki kafic sto nam pruza mogucnost za pikado. Igramo "Cricket",i dobra igra da se ubija dosada u nekom lokalu kada je dosadno
 
tayra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Okt 2005
Poruke: 166

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 15, 2005 4:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

super igra al igram je samo ponekad
 
josipku
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 21 Okt 2005
Poruke: 36

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 7:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Igrao sam pre 3 nedelje. Zabavna igra ako je protivnik dorastao.

_________________
Pozdrav narode
 
zdravka
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Maj 2005
Poruke: 91

PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 9:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obožavam pikado i igram kad god sam u nekom kafiću koji ga posjeduje....I to kriket uh baš mi je zadovoljstvo..... Rolling Eyes
 
CakumPakum
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Nov 2005
Poruke: 16

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 17, 2005 4:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno je fantasticna igra... Nazalost u mom gradu ne postoji nijedan klub niti bilo kakav turnir... Uglavnom igram na nezvanicnim turnirima (uglavnom u neku kintu) i to 501 double in/out, ali i cesto mark 21 (kriket).
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Pikado Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon