www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bivsa Devojka= BiiiiP
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 06, 2008 4:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iako sam musko mogu reci da u tom momentu branim zensku osobu ..

kao i prvo i prvo .. zasto smo mi muskarci toliko sebicni da, ako nas zenska ostavi .. mora odma da se pokazemo kao neki " junaci " i da budemo na vrhu i da se pravimo kao da smo neki " frajeri " koji su bili sve i svasta toj devojci a ustvari smo jedni veliki glupaci koji ne znaju kako da cene sami sebe ..

kao drugo .. to sto devojka nadje nekog drugog momka ne mora da znaci da mi sad moramo da sirimo price kako smo mi radili nesto sa tom devojkom .. to je nesto sto treba da ostane licno izmedju specificnog para .. barem po mom misljenju .. posto je to veoma ruzno kada neko od partnera ( bilo da je musko ili zensko ) siri price okolo kako je partner ovakav ili onakav ..



_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 08, 2008 12:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda ih nazivaju takvim raznim imenima sto su ih ostavile ili mozda cak i prevarile.

Ne pricam o bivsama, ali ako se nekada nesto spomene u drustvu (sto je veoma retko), nikada nijednoj nisam zadavao takva imena, nema razloga za to uopste.
To su sada samo lepe uspomene.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
mrvica92
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 30 Okt 2007
Poruke: 661
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 08, 2008 9:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada nisam ni o jednoj bivsoj govorio nesto lose, bez obzira da li je ona ostavila mene ili ja nju. Od svih bivsih devojaka samo sa jednom nisam u kontaktu, a sa nekima sam jos uvek u dobrim "kontaktima". Lepo kaze nas narod "Ne rusi mostove za sobom".
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 10, 2008 5:19 pm    Naslov poruke: Re: Bivsa Devojka= BiiiiP Na vrh strane Na dno strane

LepoticaNS je napisao/la sledeće:
Cao!

Zasto vecina muskaraca kada pricaju o svojoj bivsoj devojci kazu stvari poput "ku*** jedna, j*** sam je"?

Devojke sta bi vi recimo mislile o vasem decku kada kaze pred vama tako nesto o svojoj bivsoj?

Bas me zanima vase misljenje!

Pozdrav Smile



Zasto?Zato sto ih je verivatno ona ostavila pa iskompleksirani moraju da ispadnu junaci, kao da su oni nju napustili, da ona trci za njima.A ne znaju da su nam odbojni momci koji jure k***e. Mr. Green

Kada bi preda mnom tako nesto rekao o svojoj bivsoj dobio bi sut kartu u 99% slucajeva.
Ovaj 1% ostaje ako slucajno znam da je to sto kaze istina i ako on to nije znao dok je bio sa njom.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 10, 2008 7:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je to zato sto je povredjen, cesto iz razloga jer je ostavljen

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
bebakiki
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 26 Nov 2007
Poruke: 470

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 11, 2008 8:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da takvi momci ne zasluzuju ni da budu spomenuti.Ako ne znaju da cene osobu sa kojom su bili ne znaju da cene ni sebe.Po mom misljenju oni tu vise pljuju sebe nego devojku sa kojom su bili. Wink

_________________
Happy Smile
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 11, 2008 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A postoje slucajevi gde devojka zasluzuje takav epitet. A ni tada ga ne treba koristiti. Bolje je ispricati ta njena dela zbog kojih jeste to sto jeste, pa neka sagovornica sama zakljuci. Wink

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 12, 2008 1:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ONo sto je bilo u vezi treba i da ostane "u vezi"i da se prljav ves ne iznosti pre javnost tek tako. ipak neki red i diskrecija treba da postoje.
Sam biras partnera/partnerku tako da,molim lepo.
Za olajavanje bivse devojke i obasipanje iste brojnim socnim epitatima - nisam nikako za.
Sto kaze jerotije
Citat:
Bolje je ispricati ta njena dela zbog kojih jeste to sto jeste, pa neka sagovornica sama zakljuci

ako se vec nekom poveravas ili pricas o tom iskustvu,smatram da je gore pomenuti nacin preporucljiv.
 
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 3:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*Mayche* je napisao/la sledeće:
Mislim da je to zato sto je povredjen, cesto iz razloga jer je ostavljen


Lično mislim da se radi o povredjenom ponosu.
Više se takav žargon koristi medju drugovima i to ne u smislu blaćenja imena nego prikrivanje svoje slabosti i ranjivosti, jer skoro nikad nećete videti da muško plače na ramenu drugara (bar ne trezan).
Ta situacija ako se nekom dešava sa novom devojkom znači da nije raščistio sa svojim emocijama i da svakako nije spreman za novo vezivanje. To je jako ružno za čuti i ne opravdavam takav postupak.
Nikad nisam širio priče i sve što ide uz to jer ko sam ja da nekome klevetama uskraćujem budućnost ako sam sa njom imao lepu prošlost...

p.s. Za žene isto pitanje mislim da su termini: djubre, gad i hulja

_________________
~Duo de la muerte~
 
drug_do_groba
*Jaci Nego Ikad*
<b>*Jaci Nego Ikad*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 24 Apr 2008
Poruke: 1423
Mesto: *Tamo daleko*

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 24, 2008 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obicno i ne pricam nikad o bivsim jer me ne zanimaju...al' kad je neko spomene onda bip bip bip jednostavno izleti iz mene Embarassed Cool Very Happy
 
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 25, 2008 9:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bih volela da nisto ruzno kaze o bivsoj,jer znam da tako sutra moze o meni da prica.A da kaze nesto lepo,to onda znaci da je voli,tako da bolje mu je da cuti ako ga nista ne pitam,a nista ga necu ni pitati osim ako imam razlog za to!
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 26, 2008 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
da kaze nesto lepo,to onda znaci da je voli

^ ne slazem se sa tim
Govoriti lepo o nekom je odraz postovanja a ne ljubavi. Ako mu je to bivsa devojka,ocigledno postoji razlog za to.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Bivsa Devojka= BiiiiP Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon