www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

"ZVEZDA je zivot, ostalo su sitnice..."
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 18, 2008 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kraj karijere zbog ofsajda
17.04.08. 21:35

Kako prenose "Večernje novosti", pomoćni arbitar na polufinalnoj Kup utakmici između Crvene zvezde i Partizana (2:3), Bogdan Milisavljević, odlučio je da zbog svoje jučerašnje greške prilikom poništenog pogotka Nenada Milijaša prekine sudijsku karijeru, obrazloživši to sledećim pismom:

"Poštovani,

Osećam potrebu da ovim putem izrazim duboko žaljenje i javno izvinjenje FK Crvena zvezda, rukovodstvu i navijačima kluba što sam kao pomoćni sudija na polufinalnoj utakmici Lav Kupa Srbije svojom pogrešnom odlukom uticao na rezultat utakmice, direktno Vas oštetivši.

Iako su i sudijske greške deo fudbalske igre, ja za sebe ne tražim nikakvo opravdanje, ali želim da Vas uverim da ona nije posledica bilo kakve nečasne radnje, već isključivo nenamerne greška koju sam najmanje ja želeo. Molim Vas da Vašu gorčinu zbog nanete nepravde ne usmeravate na sudijski odbor, komisiju za delegiranje ili moje kolege sa utakmice Spasića i Radojčića, koji su svoj posao obavili besprekorno, jer sam isključivi krivac ja i odgovornost je samo moja. Takođe, ovim putem želim da se zahvalim na sportskom ponašanju, šefu stručnog štaba Jankoviću, koji je i ovaj put dokazao da svojim ljudskim kvalitetima zaslužuje da vodi tim Crvene zvezde, kao i sekretaru Negiću, koordinatoru Stanojeviću i Miškoviću.

Kao moralan i odgovoran čovek, koji je na listi saveznog takmičenja proveo punih osam godina, sa više od dve stotine odsuđenih utakmica, bez ijedne mrlje u sudijskoj karijeri i sa puno stečenih prijatelja osećam potrebu da se posle ovoga povučem iz suđenja i završim svoju sudijsku karijeru.

Hvala,
Bogdan Milisavljević"



Izvor: Sportska Centrala



_________________
I C E M A N
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 18, 2008 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U ebote miš ja poštenja i *ovana. Kad se to jedan sudija izvino za grešku pa čak i otkaz dao??? Navijam za Zvezdu, al ovo je prevršilo sve mjere dobrog okusa. Oštetio ili ne, šta ima da se izvinjava klubu? Postoje (ma kurke mog postoje) komisije u FSS koje "brinu" oko toga, a ne da se tamo jedan izvinjava jednom fubalskom klubu i daje otkaz. 'Bem ti ja fudbal i Zvezdu i sve kad mora ovako da se igra

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Napusti covek profesiju Smile sad ce d konobarise u nekom lokalu i boli ga q. ali stvarno sramota,ne samo za liniskog nego i za onog sabana od sudije,ajde nije provalio da nije bio ofsajd,ajde to da mu uzmemo (mada tesko da se iz bilo kojeg ugla ono ne provali) ali zar covek nije vidio kad je moreiru zakacila lopta i odma posta cista situacija za milijasa? E to mi ne ide u glavu....mada jasno je da je moralo tako bit jer su i liniski i glavni igrali protiv zvezde....

_________________
kokos
 
**Ghost_Rider**
Banovan!

Iskusni član
Iskusni član



Godine: 30

Datum registracije: 10 Jun 2007
Poruke: 947

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 04, 2008 9:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema cestitki za delije....

_________________
ljudi xitno mi je potrebna pomoc... Zamolio bix was swe da posxaljete poruku "Morar i Zoka - Srce tiho zaplache" na ovaj profil : kako bi pobedio na takmicxenju "Naj Srbije" ... Hwala .. ... Sme da se glasa samo jednom...
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 06, 2008 8:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Šestoro povređenih u napadu na Zvezdaše
Ponedeljak, 5. maj 2008. 13:49

Šestoro ljudi povređeno je, a dva huligana uhapšena su posle jučerašnjeg napada navijača hrvatskih fudbalskih klubova na učesnike osnivačke skupštine Udruženja navijača Crvene zvezde u selu Bobota, kod Vukovara.

Kako je saopštio zamenik načelnika vukovarsko-sremske policijske uprave Miroslav Janić, u sukobu je lakše povređena devojčica, jedan od napadača, dvojica policajaca i dvojica meštana Bobote.

Deca koja su gledala tuču dve navijačke grupe bila su šokirana nasiljem. Na vest da dolazi policijsko pojačanje napadači su se razbežali, a policija je uspela da uhvati dvojicu od njih.

Oko 30 huligana juče je pokušalo da upane na osnivačku skupštinu navijača Crvene zvezde, kojoj su prisustvovala dvojica prvotimaca Dušan Basta i Đorđe Tutorić.

Nasuprot skupu u Boboti, humanitarna fudbalska utakmica između veterana Partizana i vukovarskog FK Vuteks Sloga, kojoj je cilj bio prikupljanje sredstava za izgradnju pravoslavne crkve u Borovu naselju, prošla je bez incidenata, zahvaljujući tome što je oko terena bilo više od 30 policajaca.

Gradonačelnik Osijeka Gordan Matković, koji je nekad bio pripadnik "Kohorte", organizovanih navijača Osijeka, rekao je da ne podržava bilo kakvo nasilje ni uzimanje zakona u svoje ruke.

On je, međutim, naglasio da bi više voleo da se u Boboti održavao skup navijača nekog kluba iz Hrvatske jer smatra da Delije ne mogu pod tim imenom održavati bilo kakav skup u Hrvatskoj niti bi trebalo da budu osnivana Zvezdina udruženja u toj zemlji.

"Za mene su Delije personifikacija zla, ljudi koji su navijačke dresove zamenili četničkim odorama. Ja jesam za fleksibilnost u sportu, ali kada su u pitanju Delije tu sport završava i počinje politika", izjavio je Matković.

(Tanjug/MONDO)

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 14, 2008 9:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dovoljno para za pojačanja, neiskusni Bunja
Utorak, 13. maj 2008. 19:00

Trener Crvene zvezde Aleksandar Janković izjavio je da suma od četiri do pet miliona evra za dovodjenje novih igrača u predstojećem prelaznom roku predstavlja "rekspektabilnu cifru".

Predsednik crveno-belih Toplica Spasojević je na konferenciji za novinare u ponedeljak rekao da će toliko novca biti obezbedjeno za pojačanja, a prema mišljenju šefa stručnog štaba, to je sasvim dovoljno da se dovedu kvalitetni igrači.

Prvi stručnjak Crvene zvezde prokomentarisao je i izjavu sportskog direktora kluba Gorana Bunjevčevića da će sudbina trenera biti odredjena tek po završetka prvenstva i detaljne analize koju će uraditi stručne službe.

"Nisam opterećen takvim pričama. Medjutim, za takvu izjavu Bunjevčevića mogu samo da kažem da je odraz njegovoj neiskustva na toj funkciji", rekao je Janković.

Prema njegovim rečima, Crvena zvezda će i u sredu protiv Banata u Zrenjaninu igrati sa velikim motivom, jer i dalje ima šansu da odbrani titulu, s obzirom na to da za Partizanom zaostaje samo tri boda.

(Tanjug)

_________________
I C E M A N
 
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 14, 2008 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U koji kes Very Happy samo da se opet ne zjb pa kupimo nekakvog Barkosa,salasa i ostale....doveli Molinu i nisu ga pustali da igra ko zna za koje pare su ga dali Santosu,i tamo covek igra ko lud....ko zna zasto Confused

_________________
kokos
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 20, 2008 8:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mišković: Dovešću Zvezdi igrače top-klase!
Ponedeljak, 19. maj 2008. 22:50

Marko Mišković najavio je vrelo leto na "Marakani" i moćan tim Crvene zvezde za narednu sezonu. Finansijer i član UO kluba, u intervjuu za "Press", otkrio je da novac neće biti problem u nameri da se povrati primat u zemlji.

Jedino o čemu nije želeo da priča su - imena.

"U ovom trenutku mogu samo da prokomentarišem to, da zaista planiramo dovođenje nekoliko pojačanja, među kojima će, naravno, biti i igrača za koje se slobodno može reći da su top-klasa. Ali, o tom - potom, jer je do kraja prvenstva preostalo još jedno kolo i samim tim postoji pritajena nada da možemo da odbranimo titulu", nedorečen je ostao Marko Mišković, sin vlasnika "Delta Holdinga" Miroslava Miškovića.

Do sada su crveno-beli dresu oblačili uglavnom fudbaleri iz Afrike i Južne Amerike. Ima li Crvena zvezda ima moć da dovede i neko zvučno evropsko ime...

"Ne želim da pominjem imena. Jer, u poslednje vreme u medijima se sve češće spekuliše imenima fudbalera koji će navodno u predstojećem prelaznom roku obući dres Crvene zvezde. A, moram da budem iskren i kažem da sam za pojedince prvi put čuo".

Nije se spekulisalo samo o igračima, već i novom treneru. Konkretno, radi se o Erniju Brandsu, šefu Brede.

"Bio sam iznenađen kada sam saznao da se u javnosti spekuliše o tome, da se pominju navodni pregovori sa holandskim stručnjakom. Dakle, ista je to priča kao i sa ovim igračima koji navodno dolaze u Zvezdu. Zaista sam sad prvi put čuo za tog čoveka, što je ujedno i odgovor na pitanje da li smo vodili neke razgovore s njim i njegovim menadžerom. Po svemu sudeći, Holanđani pokušavaju da se izreklamiraju preko Zvezde. Stvarno ne znam šta bih drugo rekao", ograđuje se Mišković od navodnih pregovora sa Brandsom.

To što sa Brandsom nije razgovarano (i dalje) ne znači da će trener za narednu sezonu biti sadašnji šef struke Aleksandar Janković.

"O tome će odluku doneti Upravni odbor. Tamo će biti analiziran svačiji rad, pa i Jankovićev. Toliko o tome mogu da kažem".

Miškoviću je posebno teško pao poraz od Partizana u polufinalu Kupa, toliko da je čak pominjan i njegov odlazak iz Zvezde, fudbala...

"Tačno je da mi nije bilo svejedno posle tog poraza, međutim, neistina je da sam planirao da napustim klub. Kao što rekoh, samo čekamo završetak prvenstva, posle čega ćemo pristupiti formiranju jednog novog, moćnog tima Crvene zvezde", ponavlja Mišković.

(MONDO)

_________________
I C E M A N
 
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 20, 2008 2:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba Jankovic da ostane na klupi zvezde,dobar je trener....nije on kriv sto je dosao kad je vec voda bila do poda.

_________________
kokos
 
Tasa_domaci
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Maj 2008
Poruke: 35

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 25, 2008 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zvjezdas sam,ali ce grobari biti prvaci Embarassed Embarassed Embarassed
 
Johnson_Everton
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Feb 2008
Poruke: 43

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 25, 2008 9:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jankovic u svakom slucaju treba da ostane. Kao trener nije nula, a milion puta je lepo objasnio dusmanima sta za njega znaci Zvezda. Bajevic je vrhunski trener, pa sta je uradio na zvezdinoj klupi? Djurovski je veliki zvezdas, ali ni on nije nista upecatljivije uradio. Sasa Jankovic je solidan trener, ne vrhunski, ali je i veliki zvezdas, sto moze da bude dobitna kombinacija. Ima i iskustvo, iako je mlad, sto mnogima nije poznato.
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 27, 2008 3:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

27. maj 2008. | Izvor: B92, Sport
Koroman: Ostajem, uz izmene ugovora
Posle dve uzastopne "duple krune", fudbaleri Crvene zvezde ostali su bez trofeja u sezoni 2007/08. Rukovodstvo kluba iz Ljutice Bogdana već pravi planove za narednu sezonu, a jedna od glavnih tema u prelaznom roku biće status po svim ocenama najboljeg Zvezdinog fudbalera ove sezone Ognjena Koromana. Koroman je u izjavi za "Sport" istakao da je imao ponude iz inostranstva, ali i da očekuje razgovor sa rukovodstvom Crvene zvezde oko korekcija ugovora, posle čega će znati da li ostaje ili napušta "Marakanu".

"Imam ponude iz Nemačke i Koreje, ali ne žurim u inostranstvo. Za dobre uslove bih otišao, ali ne i po svaku cenu. Voleo bih da kompletna ekipa ostane na okupu, mada znam da je to nemoguće. Očekujem razgovor sa rukovodstvom kluba oko korekcija ugovora i tek posle toga ću znati kakvi su mi planovi", rekao je Koroman.

Od povratka u srpski fudbal početkom 2007. godine, Koroman je više puta izrazio nezadovoljstvo stanjem u srpskom fudbalu, a situacija ni sada nije ništa bolja.

"Imam mnogo prljavih stvari, imam utisak da gore ne može da bude. Vreme je da se država uključi u rešavanje, jer problemi iz prvenstva mogu da se odraze i na reprezentaciju."

Crvena zvezda je sezonu završila na drugom mestu, i igraće u kvalifikacijama za Kup UEFA. Okupljanje pred sezonu 2008/09 zakazano je za 23. jun, a pripreme će biti obavljene u Austriji i najverovatnije Sloveniji. Utakmice prvog kola kvalifikacija za Kup UEFA na programu su 17. i 31. jula.

_________________
I C E M A N
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> "ZVEZDA je zivot, ostalo su sitnice..." Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  sledeća
Strana 2 od 22

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon