www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Odbojka
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
PredragDJ
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 29 Maj 2005
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2005 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trenirao sam 4 godine odbojku , ali pocelo sa nocnim izlascima , onda me mrzelo da idem da treninge , pravo da vam kazem zalim sto nisam nastavio jer je to prelep sport

 
nixacetnik87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jul 2005
Poruke: 66

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 06, 2005 12:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odbojka je najjaci sport, trenirao sam 2 godine u Zvezdi naravno i prestao sam zbog povrede, strasno!
 
Marina Dz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jun 2005
Poruke: 27

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 06, 2005 4:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odbojkom se bavim rekreativno,idem sa frendicama svaki vikend! Wink
 
bajamali
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jul 2005
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 06, 2005 9:18 pm    Naslov poruke: Re: Odbojka Na vrh strane Na dno strane

Apache.Geronimo je napisao/la sledeće:
Ima li ko od odbojkasa ovdje?


IMA .... igrao sam za BIHAC INTERNATIONAL AS
 
deannaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jul 2005
Poruke: 11

PorukaPostavljena: Ned Jul 10, 2005 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam bas odbojkas ali idem veceras da gledam SCG-BRAZIL
 
dosic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 31 Jan 2005
Poruke: 33
Mesto: BECEJ

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 10, 2005 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treniram odbojku 10 god. ali ovo veceras je bruka.....!!!!!!!!!
 
spider026
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 02 Mar 2005
Poruke: 23

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 10, 2005 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa oni su najbolji na svetu i zato nije sramota izgubiti od njih.Ipak su oni mladi i jos treba da uce...
 
sokobanjac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 27 Jan 2003
Poruke: 50
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 1:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fenomenalan sport koji mnogi ne vole zato sto nema ekscesa i sto nema tuca. Mislim da je najbolji za razvijanje tela i ponekad pokusavam da ga igram
 
dosic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 31 Jan 2005
Poruke: 33
Mesto: BECEJ

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 2:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste fenomenalan i mnogo dobar ali povrede su veoma nezgodne.Najgore od svega je sto ti ne treba protivnik da se povredis dovoljno je da lose doskocis i zavrsio si karijeru.To se meni desilo i sad me ceka operacija i 3 meseca rehabilitacije.
 
dolovac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jun 2005
Poruke: 52

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zao mi je nasih odbojkasa .Atmosfera u Areni je bila fenomenalna ia nisu nista uradili... steta . A opet kad pogledas ko je igrao i koliko je ekipa podmladjena to je veliki uspeh.
 
shelita_5
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 27 Jan 2004
Poruke: 54

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 10:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja sam igrala odbojku.. ali kako smo loose odigrali, kako su nas oduvali.. ali dobro hajde necemo kukati.. imamo mi lepu ekipicu i imacemo jos dosta godina odbojkase na samom vrhu..
 
RistaSM
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 24

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je odbojka jako dosadna za gledanje, jedan set nekako jos i izdrzim, ali celu utakmicu to je samoubistvo. nekako nije dinamicno kao fudbal na primer, u odbojci sve ide isto samo se menja strana na kojoj je lopta.....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Odbojka Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  sledeća
Strana 2 od 27

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon