www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Imaju li muskarci hrabrosti reci curi da je vole!!!???
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
zvoncica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 05 Sep 2004
Poruke: 3839

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 1:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma toliko ni na godisnjem nivou a kamoli dnevno! Laughing Mr. Green


_________________
zvoncic@

Najvrednije i najlepse stvari na svetu ne mogu se videti ili dodirnuti.One se mogu samo osetiti srcem!!!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 1:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Robi i zvoncice, zamolio bi vas iskreno da ne napustate temu! Wink
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 1:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jugovicu ,zamolio bih te da iskuliras Wink Tu smo mi i dalje ne brini...
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 11:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa meni to moj covjek stalno govori.....hihihi i bas je sjatko!!! Very Happy

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
LegnA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 77
Mesto: K.Mitroviica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 3:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kada to budem rekao bice to jer tako osecam... 8)
 
stivan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 7
Mesto: Gdegod... Uglavnom Ruma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 6:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam hrabrosti ako ljubav zaista osecam...

_________________
Huh... Ovde treba da stoji nesto pametno... Tesko da ce to od moje glave da se odlomi...
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 10:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

desavalo mi se da devojci kazem volim te zato sto je bila devojka mojih snova jednostavno nisam zamisljao zivot bez nje

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
kris_bs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 16 Mar 2005
Poruke: 12

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 16, 2005 12:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koliko ja znam je muskarcima dosta tesko reci cure VOLIM TE! jer mi nikad ne zelimo pokazati svoju neznu stranu! ali ako kazemo onda je to iskreno!
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 19, 2005 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

VOLIM TE, tako je lako reci tu magicnu rec nekom ako nemislis zapravo, ali ako jako nekog stvarno volis nekad je to tako tesko izgovoriti.... Neutral

_________________


 
echo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 20 Mar 2005
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 20, 2005 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je trebalo 3 godine da skupim hrabrosti da jednoj curi kazem sta mi je na dusi ( dugo mi je trebalo jer sam bio 90% siguran da se ja njoj ne svidam) i kad sam joj na kraju reko dobio sam odjeb kakvog nigdje nema a nazalost jos je i dan danas volim a njoj se zivo leprsa.
 
boysha
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Mar 2005
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 20, 2005 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nravno da imaju...ja svojoj govorim svaki dan. Ja sam Kralj i velika Carina!
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 20, 2005 6:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da treba izbegavati devojkama govorimo volim te

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Imaju li muskarci hrabrosti reci curi da je vole!!!??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  sledeća
Strana 2 od 20

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon