www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Telepatija
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~
::  
Autor Poruka
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 23, 2005 10:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja vjerujem u to...mislim da um ima ogromnu snagu


_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
perka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 9

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 25, 2005 11:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa sto da ne?niko nije dokazeo da je to nemoguce...
 
skevaskeva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 30 Nov 2004
Poruke: 15

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 3:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jel ima negde neki sajt da se skine knjiga o telepatiji, neki testovi, istrazivanja i tako tome slicno?
 
skevaskeva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 30 Nov 2004
Poruke: 15

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 3:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

inace, postoji teorija da kako postoji ozonski omotac i svi omotaci koji vec okruzuju zemljinu kuglu, postoji i omotac, recimo da ga tako nazovem, preko kojeg ljudi mogu da salju svoje misli, tj. da komuniciraju na daljinu.
Mislim da smo sami upropastili sve te svoje sposobnosti unistavajuci prirodu, tj. odaljavajuci se sve vise i vise od nje.
Najbolji primer da "ima neceg" tj. osecaj za razna desavanja je upravo skorasnji cunami, u kojem nisu pronasli zivotnjske zrtve, a koliko hiljada ljudi je umrlo? Jesi li one to osetile?
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 20, 2005 9:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

telepatija postoji i funkcionise hteli mi da verujemo u nju ili ne...tacno je da postoji i jako puno slucajnosti..ali ko moze garantovati da je to samo slucajnost i nista vise..ponekad je previse slucajnosti da bismo ih
"Ignorisali"

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
baske
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 27 Jun 2005
Poruke: 11
Mesto: 022

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 28, 2005 12:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dali telepatija ima i neke podvrste neznam ali kako objasniti vec budjavu pricu kako se setimo nekoga i u tom trenutku ta se osoba javi ilil pojavi ili nesto trece

_________________
.....
 
Wondedr Bra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 08 Feb 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 16, 2005 2:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam da li je telepatija ali u 70-80% slucajeva osetim da ce mobilni da mi zazvoni...
 
kosta1703
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 56

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 14

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 29, 2005 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Telepatija?Mislim da postoji.
Kapaciteti mozga koje koristi covek se krecu oko 4%.Sta se dogadja,i kako funkcionise onih 96%?To niko nema pojma.
Nase misli, nasa osecanja, predstavljaju samo jedan elektricni impuls u nasem mozgu, koji deluje na odredjene delove.
Izgleda mi vrlo izvesno, da postoje ljudi kojima su ti elektricni impulsi mnogo jaci.Koji emituju mnogo jace "zracenje".I naravno, da postoje ljudi koji takvo zracenje mogu da prepoznaju.Tacnije njihov mozak takve talase moze da primi.I da na njega deluju kao kod "posiljaoca".
Samo zamislite coveka koji ce nekom genetskom mutacijom, da ima iskoriscenost mozga od 4,1%.Koliko bi on bio superioran u odnosu na druge.I.........Ko zna kojim bi mogucnostima ovladao?
Telepatija,telekineza,psihokineza,magija..............Nesto od toga.Vrlo verovatno.
 
kixy
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 346
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 31, 2005 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vjerovat cu tek kad vidim svoim ocima da postoji.
 
lekne
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 159
Mesto: guildford uk

uk.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 02, 2005 2:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bih da smaram sa iskustvima te vrste samo kazem da ne da je moguce nego 100% PROVERENO :)

_________________
It has been said that something as smal as the flutter of a butterfly`s wing can ultimately cause a typhoon halfway around the world.


m1sLiTe o tOmE...
 
Daca
~Žena Sanjicinog švalera~
~Žena Sanjicinog švalera~



Godine: 51

Datum registracije: 16 Apr 2004
Poruke: 2617
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 02, 2005 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lekne je napisao/la sledeće:
ne bih da smaram sa iskustvima te vrste samo kazem da ne da je moguce nego 100% provereno Smile


Da smo se vodili misljenjem da ce nas necija iskustva "smarati",verovatno ne bi ni postavljali ovu temu.
Bilo bi zanimljivo cuti iskustva,ukoliko ih imas i obrazloziti tvoje reci
100% provereno
Ja,licno,verujem u sve to,ali nisam imala nekih zestokih iskustava kojima bih mogla "dokazati" da je moguce komunicirati na taj nacin Rolling Eyes
Bilo bi lepo od tebe kada bi svoje znanje podelio sa nama...
Ovo je molba...
Unapred sam zahvalna Wink
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 07, 2005 6:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislima da to postoji, i to ne moraju osobe da budu bliske jako...
meni se vise puta desavalo da osecam na daljinu.....

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~ -> Telepatija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 2 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon