www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

B i l i j a r i S n o o k e r
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
tripel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 11

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 23, 2005 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a obozavam biljar
skoro svaki dan idem sa drustvom iz skole da igramo, zato i imam 2 iz vladanja



_________________
tripel
 
balcancouple
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Mar 2005
Poruke: 55
Mesto: Vojvodina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 25, 2005 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prelepa igra ! Kod nas je naj vise razprostranjen "karambol" i "keglice" dok je u veoma velikom usponu i americki (na rupe). Po mom izboru pre svega karambol. Veoma umna igra gde se mora imati puno znanja i osecaja za kuglu i pokrete.

_________________
Upoznavanje novih ljudi, lepo zezanje i puno razonode
 
Wizard
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 10 Feb 2005
Poruke: 4234
Mesto: IbiZZa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 19, 2005 1:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo da cestitam mom dragom prijtelju Klasovi Andreji na proslogodinjem uspehu i mozete pogledati i svetsku listu na kojoj se nas dragi reprezentativac nalazi Razz
 
Sancho1983
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2005 2:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svake Subote se skupimo i igramo bilijara do sitnih sati. Volim bilijar jer me opusta.
 
ducy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Apr 2005
Poruke: 150

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2005 4:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako bude neki turnir obavestite nas ovde na forumu!
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2005 8:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim ponekad da igram bilijar, ali veoma retko imam prilike, ali nevolim da gledam na tv-u.

_________________


 
StefanKG
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Jan 2005
Poruke: 71
Mesto: Kragujevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 2:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam bilijar,postajem profesionalac!!
 
urospo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 04 Feb 2005
Poruke: 19

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 24, 2005 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bilijar je extra...i ja ga cesto igram....a jel probao neko igricu bilijar na kompu....mislim da se zove virtual pool 3....mnogo je dobro i realno uradjena...
 
aristid
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 14 Jan 2005
Poruke: 15
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 15, 2005 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja igram bilijar cesto, ali se uvek sporeckam oko pravila. Igram 8-ball, (15 kugli, pune i sarene) i skinuo sam sa interneta pravila za to, ali niko ih se ne drzi ovde... svako ima svoja pravila.. zna li neko tacna pravila za Osmicu? U koju rupu ide crna na kraju, u bilo koju ili u onu u koju se poslednja svoja ubaci. Da li je tri puta promasaj ujedno i izgubljena partija? I imam jos niz nedoumica, jer Official rules koje sam skinuo sa interneta uopste se ne poklapaju sa pravilima po kojima ljudi ovde igraju, a i svako ponesto novo izmisli pa svako ima svoja pravila... Confused
Ako ima neko da zna tacno sta jeste a sta nije po pravilima, zamolio bih ga za pomoc... Help Help Laughing
 
njakit
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 181

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 22, 2005 11:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bilijar je za mene najbolji hobi na svetu,mislim da retko prodje dan a da ne odigram sedam-osam partija

_________________
.!.!.!.!.!.!.!.AAAAAAAAAAAAAAAA.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!
 
didulidudi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jan 2004
Poruke: 12

PorukaPostavljena: Sre Jun 22, 2005 7:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

9-ka je najbolja igra... ako neko sme da igra, neka se javi!!!Smile
 
DavorCity
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 212
Mesto: Kumanovo

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bilijard je veoma dobra igra.Volim Bilijard stekam i ja po malo Razz Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> B i l i j a r i S n o o k e r Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 2 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon