www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Naj par
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od svih gore pomenutih, složila bih se samo za Kapičića i Mirandu, a što se tiče Breda i Anđeline...mislim da su i sami sebi dosadili... Laughing

Moj glas Arrow Džoni Dep i Vanesa Paradi Exclamation Very Happy Zašto? Pa zato što se bave sobom, a ne drugima kako bi stalno bili u žiži interesovanja, ne prave od sebe ono što nisu, svoju dugogodišnju vezu održavaju i bez tračeva i "redovnih" naslovnih strana...zato što su svoji... Mr. Green





_________________
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema takvog medju ovim poznatima.

Ima jedan par koji je tako sladak, kod mene doma u ZG.
Cca 60 godina braka. To ti je ljubav... Exclamation

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

filicka, al nista drugo ne moze da znamo o njima. Ni koliko se vole ni kakva je njihova veza, nego samo ono sto nam kazu a i pitanje o poznatim licnostima tako da svako ima svoje.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 25, 2008 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*Mayche* je napisao/la sledeće:
filicka, al nista drugo ne moze da znamo o njima. Ni koliko se vole ni kakva je njihova veza, nego samo ono sto nam kazu a i pitanje o poznatim licnostima tako da svako ima svoje.



Pa i to sto kazes,zato su meni neki parovi iz starijeg doba,mnogo bolji jer nihova osecanja negde postaju kult,a Victoria i David su u novinama samo jer se Victoria ne znam kako osisala i kupila odelce za kerustinu Wink

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 25, 2008 3:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobro, drugari, ajmo se vratiti na temu Mr. Green

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 25, 2008 3:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vesna i Djole Smile

Nekako su mi oni... Ta ja znam.. Smile
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 02, 2008 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto se nasih tice, definitivno

jedan od naj parova

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 03, 2008 9:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^jaooj da da da Laughing oni su mi tako ful Smile
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 06, 2008 1:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja navijam da Ana i Ivanovic i Rafael Nadal postanu par, bili bi naj Laughing
a od ovih postojecih Brad i Andzi definitivno, mada Marko JAric i Adriana LIma takodje extra

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 10, 2008 2:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad smo već kod naših, onda Arrow Srna Lango i Irfan Mensur. Very Happy

_________________
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 24, 2009 2:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm...od domaćih parova bih izdvojila Arrow Aca Ilić i Biljana Jevtić. Zašto? Pa eto, zapalo mi je za oko da imaju skladan brak već godinama, koji je opstao uprkos tome što nisu mogli da dobiju dete dugo vremena, a nisu se razveli kao što bi većina parova uradila. Iz istog razloga kao naj par navodim i Milenu Dravić i Dragana Nikolića, s' tom razlikom da oni nemaju decu uopšte.

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Naj par Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon