www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pomodarstvo = "ne razmišljam svojom glavom"?
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 04, 2008 12:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tema "Original falsifikata" spojena sa ovom temom. Wink Molio bih takodje ovom prilikom da se prethodno procita sta u temi pise, a ne da se samo sudi po naslovu. Hvala Wink


_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
[Ohanzee]
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Sep 2008
Poruke: 491

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 04, 2008 4:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

danas je najlakse reci 'pa svi to rade, zasto ne bih i ja'... ne ulazeci u srz problematike i ne postavljajuci pitanje 'zasto?'... danas, vise nikoga ne interesuje poenta bilo koje price... sta god to bilo... odevanje, ishrana, muzika, skola, izbor lokala za izlaske ... i na kraju misljenje i 'licni' stavovi...

ako kojim slucajem ne pratis tokove... nisi IN...
ako nemas isti stav kao i masa... bivas odbacen... koliko god raznovrsno trziste bilo... na kraju se svodi na isto....
i pokusaj pojedinca da bilo sta izmeni zavrsava se teskim neuspehom... nekome je ovo depremirajuce... meni ne...

ne znam da li uopste treba traziti krivca za te stvari... ne bih znao i gde treba traziti...
sta mi je najinteresantnije... narod tj. masa vise se ne opire tudjem uticaju.. jednostavno prihvata to sto joj se servira... uzima stvari zdravo za gotovo bez da predhodno razmisli da li je to dobro ili ne...
ranije si bio prisiljavan da prihvatis/preuzmes neciji stav (recimo da se govori o nekom misljenju)...
danas... nema potrebe iko da te sili... marketing ce da odradi svoje i prihvatices bilo sta...

ja sam od onih koji jedan deo stvari preuzima (naravno uz predhodno preispitivanje... nista ne uzimam zdravo za gotovo) i deo stvari stvara/kreira... bilo to odevanje/izgled, lokal gde cu da izadjem, nacin rada, ishrana, a narocito misljenje i stavovi...
pre bih rekao da ja i 'masa' imamo neke zajednicke stavove Wink

i da... slazem se sa naslovom teme... za mene Pomodarstvo je isto sto i "ne razmišljam svojom glavom"?

_________________
Kada počinjemo da verujemo u čuda?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Pomodarstvo = "ne razmišljam svojom glavom"? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon