www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sexi obuca
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
mimaya
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 29 Jun 2005
Poruke: 154
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 05, 2005 5:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Malo bolesno da devojka nosi cipele za vreme seksa... Evil or Very Mad

 
daracbubamarac
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 263

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 05, 2005 6:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednom sam spavao sa curom i imala je cizme do koljena sa petom i moram priznati da mi nije nimalo smetalo, dapace bilo mi je sasvim okej i malo drugacije... Mr. Green

_________________
We were somewhere around Barstow on the edge of the desert when the drugs began to take hold.
 
sheba_diesel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 183
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 06, 2005 8:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa to je najbolje!!!
Moze da nosi neke obicne cipele sa visokom stiklom,ali je jos bolje cizme(takodje sa viskom stiklom) 8)
 
discoStu
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 256
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 07, 2005 2:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne gotivim ja te cipelice nesto ali videtui na zeni lepu obucu je privlacno veoma.
 
losmi200
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 14 Jan 2004
Poruke: 709

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 20, 2005 6:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene pale jako leti i kada je dobro vreme (vodim racuna o zdravlju devojke Smile) kada devojka nosi sandale na visoku stiklu a zimi kozne cizme isto na visuku stiklu to mi je PRETERANOOOOOOOOoooo
pozdrav
losmi200
 
darma
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 63

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 102
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 21, 2005 6:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A još gore je da ima čarape za vreme sexa! Crying or Very sad
 
losmi200
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 14 Jan 2004
Poruke: 709

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 22, 2005 12:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hahhaha...da,da..
To mora da je gadno.
Sva sreca pa se s time nisam susreo!
Pozdrav
losmi200
 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 20, 2005 6:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema šta devojka sa čizmicama je jako sexi, a još ako su crvene to ja pun pogodak.
 
therkon_xxx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Jan 2006
Poruke: 114
Mesto: BGD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 13, 2006 5:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam imao prilike da spavam sa obuvenom devojkom...
Mislim da nema veze...

_________________
xxx
 
AdryR
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 715

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 6:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hi! ovako, imam prijatelja kojemu su visoke potpetice fetish, tako da si jadnicak ne moze pomoci! najveca mu je zela da mu cura za vrijeme sexa na sebi ima samo cizmice na petu (ili bilo sto drugo s potpeticama) i po mogucnosti samostojece carape! no, jos uvijek nije nasao neku koja je to voljna napraviti Crying or Very sad , pa posto ja uvijek nosim potpetice (a slucajno me je vidio i u samostojecim) pokusava mi neprestano to dati do znanja! ah, sto cu s njim, ipak smo prijatelji, a cemu prijatelji sluze vec da si pomognu! Wink Twisted Evil Mr. Green ciao!
 
dejanmm
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 32

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 02, 2006 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bele patike. neke sportske
 
domaci-girly
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Jan 2005
Poruke: 38

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 02, 2006 7:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa to se i momcima svidja kad se cura obuce sexy...ko bi pogledao curu kad se neobuce sexy....de mi to recite......ali ozbiljno.....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Sexi obuca Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon