www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nemacka Bundesliga
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 4:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od kad znam za fudbal (4. ili 5. godina mog zivota) sam navijao za Eintracht Frankfurt i VfB Stuttgart Exclamation

I dan danas je tako ostalo, ma da je Frankfurt sad u 2. ligi a VfB igra u evropskom kupu! Cesto idem na tekme od VfB u stadion kad ima neki dobar protivnik. Svidja mi se koncept da su mnogo mlade igrace ubacili u ekipu i da ima po neki "stari vuk" koji vodi neiskusne i mlade fudbalere.

Sta se ovogodisnjeg sampionata tice, bi zeleo da Bayern ne osvoji titulu, ali sve tako izgleda, da ce ipak oni biti prvi. Schalke 04 je isto jaka ekipa ali Bayern ce, kao uvek do sad, na kraju godine imate malo vise srece. Ja se nadam da ce Stuttgart i dalje da igra ovako uspesno kao u zadnje vreme i barem da zadrze 3. mesto a mozda se ipak ukljuce u trku za sampionat, posto zadnje kolo igraju kao domacin protiv Bayern.


 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 8:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako ima BOGA mozda ce pobediti Salke04 Smile

_________________
I C E M A N
 
majstor2005
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 05 Apr 2005
Poruke: 39
Mesto: NORTHERN TERRACE

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 9:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Navijam za Menhengladbach,ali ipak mislim da ce nas Bajern sutra istamburati maksimalno

Doveli smo sjajne igrace,ali pod ovim kretenom Advocaat nisu ni malo slozni.

A "SALATARA" ide ponovo u Minhen,posto ce Schalke ipak postati vice-sampion zbog nepotrebnih kikseva (Mainz npr.)

_________________
Ja imam bolest kojoj nema leka
i koja plasi normalnog coveka,
jer bog je meni poklonio mozak,
al' mi ga je Zvezda uzela!!!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 10, 2005 9:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bayern se namucio protiv Mnchengladbach (Menhengladbah) i jedva stigo do pobede, a "moj" VfB Stuttgart je, zahvaljuci Kevin Kuranyi (koji je dao 3 gola), slavio ubedljivu pobedu nad Schalke sa rezultatom 3:0. Mislim da ce Schalke i VfB dalje da budu pratilac ali samo ta uloga ce da im preostane, jer Bayern je u sredi kiksnuo protiv Chelsea a bili su sposobni da ipak ulove 3 bodova protiv Gladbach Exclamation
 
bluebo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 3
Mesto: Derventa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 10, 2005 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja navijam za freiburg ali nema nista od njiha ove godine... puno su slabi...
 
brynh
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Mar 2005
Poruke: 142
Mesto: Pozega & Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 10, 2005 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Takoder navijam za Vfb Stuttgart, nadam se da ce uspjeti dogurati do vrha, ali nekako se bojim da je Bayern ove godina predobra ekipa i da nece kiksati, bez obzira prosli dalje u ligi prvaka sljedeci tjedan. Sve u svemu, ako se bar za jedan bod smanji razlika, bit ce jako zanimljiv derbi zadnjeg kola u Stuttgartu, kada im dolazi Bayern.
 
Dado23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 5

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 10, 2005 11:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bayern ce biti sampion,vidi se po rezultatima u evropi jedini su klub koji jos moze sa velikanima ostali im nisu ravni mada ih bas ne simpatisem mnogo
 
batistuta
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 14

burma.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 10, 2005 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bayern je u mom srcu odkad je igrao u finalu lige sampiona s manchesterom(jos i prije). Jancker,scholl Smile Smile Smile ,elber Smile Smile ,mattheus,effenberg,kahn Smile .... kakva je to ekipa bila... (btw. ovo je moja prva poruka Very Happy Smile )
 
z-sveti-jovo-88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 231
Mesto: forced emigration

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2005 3:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jugovic je napisao/la sledeće:
Od kad znam za fudbal (4. ili 5. godina mog zivota) sam navijao za Eintracht Frankfurt i VfB Stuttgart Exclamation

I dan danas je tako ostalo, ma da je Frankfurt sad u 2. ligi a VfB igra u evropskom kupu! Cesto idem na tekme od VfB u stadion kad ima neki dobar protivnik. Svidja mi se koncept da su mnogo mlade igrace ubacili u ekipu i da ima po neki "stari vuk" koji vodi neiskusne i mlade fudbalere.
.


VFB stuttgart, Jugovicu, mozes slobodno reci da je taj "stari vuk"
Zvonimir Soldo> definitivno legenda VFBa
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2005 6:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

z-sveti-jovo-88 je napisao/la sledeće:
VFB stuttgart, Jugovicu, mozes slobodno reci da je taj "stari vuk"
Zvonimir Soldo> definitivno legenda VFBa


Soldo svakako, ali on uskoro odlazi a mnogo je zaduzan za uspeh VfB-a i siguran najbolji defenzivni igrac koji je obuko dres belo-crvenih! Ali sam misleo i na Meissner i Heldt (iako ne igra cesto). Oboje imaju veliko iskustvo.
 
majstor2005
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 05 Apr 2005
Poruke: 39
Mesto: NORTHERN TERRACE

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2005 9:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jugovic je napisao/la sledeće:
z-sveti-jovo-88 je napisao/la sledeće:
VFB stuttgart, Jugovicu, mozes slobodno reci da je taj "stari vuk"
Zvonimir Soldo> definitivno legenda VFBa


Soldo svakako, ali on uskoro odlazi a mnogo je zaduzan za uspeh VfB-a i siguran najbolji defenzivni igrac koji je obuko dres belo-crvenih! Ali sam misleo i na Meissner i Heldt (iako ne igra cesto). Oboje imaju veliko iskustvo.


Jak je Soldo u p.m. ,ali mislim da "vam" stize dobra zamena.
Gledao sam Hitzlspergera jednom uzivo na Aston Villa-Blackburn i jedini on imao dobre poteze u slaboj utakmici.
Imacete super ekipu,ako jos sacuvate Hleb-a i Kuranyi-a
Preksutra u Rostocku dobivate 100posto
Iz dvojke u dvojku Wink

Mi se borimo protiv Mainz-a za opstanak u ligi... Shocked Shocked

Bice jos gusto...

_________________
Ja imam bolest kojoj nema leka
i koja plasi normalnog coveka,
jer bog je meni poklonio mozak,
al' mi ga je Zvezda uzela!!!
 
audia4
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 18 Jan 2005
Poruke: 8
Mesto: Berlin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 15, 2005 1:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam iz Berlina i iz tog razloga navijam za Hertu. U firmi gde radim ima dosta Hertinih navijaca, pa mozda je i to jedan od razloga ?
U svakom slucaju u Nemackoj je Bayeren svake godine favorit broj 1.
Pozdrav svima.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Nemacka Bundesliga Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 2 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon