www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Astralna projekcija
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~
::  
Autor Poruka
Goblin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 18 Jan 2005
Poruke: 9

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 18, 2005 3:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postoji zato sto sam doziveo!! 8)

 
Deus Ex
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Jun 2005
Poruke: 12
Mesto: Banja Luka

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 21, 2005 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas teska tema... treba se bas zamislite pre nego odgovoris. Mislimda ipak ima malo maste u tome. Ipak smo mi samo zrnce peska u svemiru Very Happy

_________________
www.overklok.net - Overclocking Stars Here
 
lady_bgd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 87
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 29, 2005 1:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dozivela sam jednom odvajanje astralnog tela..doduse nije bilo kontrolisano...radila sam vezbu dok sam meditirala da zaustavim tok misli, osetila sam kako nemam tezinu, okrenula se, videla sebe kako lezim i prestravila se. Mislim da je za astralno putovanje potrebno mnogo vezbe i da je neohodno znati zasto to zelis da radis i lepo definisati cilj vezbe. A i ucitelj bi bio pozeljan.
Inace .. osecaj je fenomenalan...ako se zanemari inicijalni strah...
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2005 2:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veliki broj stvari koje ne možemo da objasnimo vezujemo za magiju........
Ja ipak mislim da je sve moguće pa čak i astralna projekcija

_________________
 
Markky
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 568

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 16, 2005 6:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da je moguce,ali to ipak nije za pocetnike.
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 21, 2005 10:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema sumnje da je moguće, ali je pre toga potrebno neko vreme da se psihički pripremite za to putovanje(rade se neke pripremne vežbe). Takodje je bitno napomenuti pre upuštanja u ove stvari koje su negativne posledice astralne projekcije. A ima ih. Na to prvo treba ukazati potencijalnim kandidatima za AP.

_________________
 
Maryllas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 52
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 2:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

radovanko je napisao/la sledeće:
Nema sumnje da je moguće, ali je pre toga potrebno neko vreme da se psihički pripremite za to putovanje(rade se neke pripremne vežbe). Takodje je bitno napomenuti pre upuštanja u ove stvari koje su negativne posledice astralne projekcije. A ima ih. Na to prvo treba ukazati potencijalnim kandidatima za AP.


A kakve pripremne vezbe? Da li znas nesto o tome? I koje su to negativne posledice AP-a? Sta sve pod tim podrazumevas? Kako ti kontrolises odvajanje i vracanje? Da li je uvek svesno ili se katkad odvojis nevoljno kao npr. u snu? Koja je po tebi razlika izmedju osvescenog odvajanja u snu (boravak u astralu tokom sna koji si osvestio) i svesno-budnog AP-a?

P.S. Naravno, na ova pitanja moze da odgovore i svi ostali koji su imali ili misle da su imali nekakvih iskustava sa AP-om.

_________________
Cini sto ti Volja i to neka bude citav Zakon.
Ljubav je Zakon, Ljubav pod Voljom!
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 3:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

problem je kod čoveka što se oslanja samo na čula....i ono kao na zdrav razum....
pod pretpostavkom da je moguće , treba samo vežba i ništa problem nije....

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 18, 2005 11:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Maryllas
Ukratko... To su neke psiho vežbe kojima se pojačava moć vizuelizacije, traju negde...Pa, zavisi od osobe do osobe, u proseku oko 21 dan. Treba stvoriti takav osećaj da si u stanju da
sve što zamisliš verno i reprodukuješ putem maloprepomenute vizuelizacije. I to toliko verno da se stekne utisak realnosti(npr. idealna vežba za početnike je zamišljanje kako se popeti u stepenike, onda ideš nekim putem , recimo od kuće do škole i posle uoči sna zamišljaš isto to trudeći se da zabeležiš svaki detalj kao da stvarno prolaziš tuda). Pre AP poželjno je da se osoba skine naga i tek tada krene sa eksperimentom.
Ali postoje i mnoge negativne posledice....
Npr. nemogućnost vraćanja iz astralnog sveta(prekid pupčane vrpce), neki šok koji se doživi u tom svetu pa posle toga se prenese i u ono drugo realno stanje. Iako zagovornici AP tvrde da se to retko dogadja-ipak se dogadja. U USA je veliki broj onih koji se nalaze u ustanovama za mentalno obolele, jer su imali negativna iskustva sa astralnom projekcijom.
Raspitaj se još nešto: zašto se ova ezoterična delatnost ne preporučuje osobama koje imaju srčane i psihičke poremećaje i šta znači kada na AP putovanju sretneš svog
dvojnika ?

_________________
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 18, 2005 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

šta se dešava kada se sretne svoj dvojnik?? ima nekoliko teorije ali koja je tačna???

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 18, 2005 6:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

venom je napisao/la sledeće:
šta se dešava kada se sretne svoj dvojnik?? ima nekoliko teorije ali koja je tačna???


Pa, umire se...Bar u većini slučajeva. Ili poludi. I Oliver Fox, ezoteričar čija je metoda za ulazak u astralni svet jedna od najpoznatijih, isto to napominje. On medju opasnosti od AP navodi i prevremeno sahranjivanje iliti zakopavanje živog čoveka u grob, što se par puta i desilo.
Šok koji se tada doživi takav je da srce jednostavno ne izdrži.
Ta pojava kad se sretne dvojnik se naziva autofanija i ne treba je mešati sa autoskopijom(ovo drugo je kad vidiš samog sebe za vreme operacije, udesa i slično). Autoskopija je vezana za kliničku smrt.
Takodje autofaniju nije isto što i eterički dvojnik, još jedan termin često pominjan u astralnoj projekciji.

_________________
 
ENIGMAS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 24

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 19, 2005 1:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vjerujem u to jer sam i ja to dozivjela neki dan po prvi put. I to nenamjerno, sjetila sam se toga pola sata nakon sto sam se probudila.
Ne mogu bas dobro opisati. Bio je kao san al sam bila svjesna toga sto se desava, bila sam svjsna da sanjam i pitala sam se da li je to apstralna projekcija sto mi se sad desava.
Sjecam se da sam "putovala", isla prema naprijed velikom brzinom i cula zvuk tog vjetra kojeg sam stvarala ali ga nisam osjecala, vidjela sam samo oblake,nebo i mogla sam kontrolirati brzinu.
Kad sam totalno bila svjesna da mogu kontrolirati krenula sam na jedno mjesto ali od tada se vise ne sjecam. Neznam da li sam bila tamo, da li sam bila tamo ili sam se u tom trenutku vratila u fizicko tijelo.
Nisam vidjela svoje fizicko tjelo pri idvajanju, barem kolko se sjecam.
Nisam nikad radila nekakve vjezbe, cistila svoje cakre iako mislim da ih trebam temeljito procistiti ako je istina ono sto je Yashmin rekla.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~ -> Astralna projekcija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon