www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Fudbal: Dal nam je potrebna Super-Euro-Liga?
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Sanel11
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 30 Nov 2004
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 09, 2005 1:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije nam podrebna euro liga zato sto bih sav futbal upropastio satim

 
crni_bombarder
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 60

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 09, 2005 4:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja bih radije da se napravi neka balkanska liga,da bi pojacali kvalitet naseg fudbala, i da bi se konacno ti stadioni napunili.mislim da nam je to potrebnije, od neke super euro lige, pa dovoljna nam je champion league.

_________________
da li znate da Vas volim
 
kuzman
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 09, 2005 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ovo za super-euro-ligu nije lose ali ovo za balkansku ligu je odlicna ideja
 
wowoisnices
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 10

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 09, 2005 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolje je ovako kako je sada, samo bi se pravi jos veci jaz izmedju bogatih i siromasnih Confused
 
rinoreal
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jun 2005
Poruke: 84

niger.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 06, 2005 8:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam dal bi to bilo dobro.
a steta sto mali klubovi ne mogu da iznenade vece klubove i da osvoje ligu u domacoj zemlji. evo recimo u NL uvijek je izmedju ajaxa, psv-a i feyenoorda. ma da feyenoord i ne trebam ni da racunam kad su slabi.
tako u skotksu uvijek je izmedju rangers i celtic ... to je dosadno ma da ne pratim skotsku liga al eto. tako i druge evropske drzave. bilo bi na jednu stranu lijepo to. al to bi isto posle vremena dosadilo. recimo real madrid igra protiv manchester uniteda, cesto ce biti ne rijeseno il samo pobijeda sa 1-0 ili 2-1. a gdje ce navijaci da idu svaki vikend u skotsku pa zatim u spaniju pa onda u italiju. mislim da navijaci nece to zeliti, zato sto ce im to skupo da izadje. zato mislim ako dobro gledas cijelu sliku da ova super liga ne valja. nek ostane champion liga.
jos su smislili da naprave world cup clubs. koja bena ce gledat osaka united protiv ac milana ... bolje da legnem spavati ... zzzz
 
vikira
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 165

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 11:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naj utakmice su utakmice velikana. Tu zaista možeš vidjeti ono što nam fudbal pruža, iako se slažem, da bi mali klubovi u tom slučaju mnogo izgubili.
 
Gaucos_boy
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 11 Maj 2005
Poruke: 261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 2:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo,ne bih voleo,a kao drugo to FIFA i UEFA nikada nece dozvoliti jer su to organizacije koje imaju mnogo veci uticaj nego grupa najboljih i najuspesnijih klubova sveta,jer je dovoljno da uvedu da igraci koji budu igrali tu kvazi ligu nece ucestvovati u takmicenjima pod patronatom FIFA i UEFA,znaci ni na SP ni EP sto je cilj svakog igraca da igra za reprezentaciju.
Kao sto je neko nekad rekao,snovi i postoje da bi se sanjali
 
biske
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 369
Mesto: mirijevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

veliki bi postali jos veci a mi bi otisli skroz u aut
to znaci da zvezda,partizan hajduk...ne bi imali priliku da igraju sa najjacim klubovima evrope(i sveta)
pogledajte gy ligu
cetiri srpska kluba su izborila za sebe kroz gy ligu uleb kup,partizan kroz nasu ligu evroligu,a sta jesa ostalim klubovima
sloga je gubila sa 10-15 razlike
 
rinoreal
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jun 2005
Poruke: 84

niger.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 11:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da ipak nece doci do superlige.
kao sto sam u mojoj prosloj poruci rekao, ne bi bilo interesantno uopste.
nek ostaje ova champion liga sto jest.
ma da je za mene prije champion liga bila puno interesantnija kao uefa cup 2 (cup winners) i uefa cup 3
sad uefa cup nista ne vrijedi uopste, a kup domovine kad osvoji klub isto nista nije. samo smijes da igras u uefu. a ljepse je bilo kao prije uefa cup 2 onda igras protiv drughih koji su kup pobijedili u svojoj domovini.
steta... mislim da ce sve ludje i ludje postati sa nogometom.
 
brynh
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Mar 2005
Poruke: 142
Mesto: Pozega & Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 02, 2005 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma dobra je i ovakva liga, samo je problem sto su pojedini savezi jako losi u financijskom pogledu pa se ne mogu nositi s onim najjacim, a imaju isto tako jako dobre igrace (prije svega mladE) koje kasnije moraju prodati onim svima puno poznatijim i boljim klubovima..
 
guser
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 05, 2005 7:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ta Euro-Super-Liga bila bi lijepa za pogledati, bilo bi dobrih utakmica ali ne mislim da bi to bila veoma dobra ideja za fudbal uopcenito
 
ivobole
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 22 Okt 2004
Poruke: 90
Mesto: podgorica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 27, 2005 3:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

liga nam je dno dna! ima par klubova koja igraju posteno BUDUCNOST,borac, ofka.........a ovi ostali samo neka su zrao
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Fudbal: Dal nam je potrebna Super-Euro-Liga? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon