www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko ljudi mogu nisko pasti???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 02, 2010 2:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alexns je napisao/la sledeće:
rekoH na jednoj drugoj temi pre nekog vremena:
"Ovo mi dodje, ko svi oni 24/7 reality show-ovi za one ljude koji zele da dokazu sebi kako njihovi zivoti i posle svega nisu toliko jadni i da postoji neko ko je s**ban k'o oni i na taj nacin pune svoj ego... Realno, isto s**nje ko i zuta shtampa i svi oni tracevi, ista "trzishna grupa"."

Nije to nikakvo prebrzo osudjivanje.
Ono shto je zapravo najgore je da sam i ja svashta radio, i svashta branim, al' cak i da se prijavim za ovako neshto ne bi mogli da mi postave 15 pitanja, il' kol'ko god da ih ima ni pod razno na koje bi svi ostali zabezeknuti.
Samo ne znam ko je bolesniji, oni koji ucestvuju u istom il' oni koji to gledaju i nalaze zanimljivim, to je pravo pitanje za ovu temu. ^



Wink



_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 02, 2010 2:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alexns je napisao/la sledeće:
"Koji su razlozi opravdani da b covjek dozvolio sebi nesto tipa gostovanja u navedenim emisijama?"
VB nije naveden mada 99% stvari moze da se prekopira.

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 02, 2010 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

.. ali svi ga bacate u isti kos sa ostalim ''reality'' emisijama, zato sam njega prokomentarisala. Wink

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 02, 2010 3:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako zelish da upoznash ljude, a opet da budesh udaljena od "sveta" postoji na hiljade kampova shirom Evrope gde ne samo da mozesh upoznavati nove ljude, vec i nove kulture, jezike.. Bez medijske paznje, novca i ostalih bljuvotina koje uz to idu.. na takve kampove odlaze najvecim delom ljudi koji u prvi plan stavljaju svoj intelekt a ne sise i dupeta - fakat, tako da price "ocu da probam to" je samo izgovor. U VB najvecim delom odlaze ljudi koji zele da se nadju pred kamerama, zeljni senzacionalizma i novca i tu rasprave nema. Pogledaj i sama unazad ko je pametan i shkolovan ushao u isti a koliko je balvana u punom smislu te reci.
To nije knjiga, to nije film, i za razliku od prva 2 navedena iz tih gluposti ne mozesh izvuci ama nikakvu pouku.. osim da je najbolje da iste ne gledash.
Prodavanje svojih emocija pred kamerama na taj nacin gore je od prostitucije.

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 03, 2010 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ceeekaj, stani.. ne mesaj babe i zabe, otkud ti znas da ti isti ljudi ne idu na te kampove? Da nisu talentovani? ili su vec bogati? Ili studiraju? Ti to ne mozes sigurno znati Razz
I prica ''ocu da probam to'' jeste prava, jer neki ljudi jesu uvek za zaje*aciju, opustenu situaciju, za svadjanje, plakanje(pa makar i pred kamerom), da rizikuju u zivotu-pa i ako jih npr. narod koji jih gleda ne gotivi, upravo iz tog razloga sto znaju da jim je ovo jedinstvena prilika da iskuse nesto novo.. Tebi je fora da odes na neki kamp-kao sto si rekao, a njima je fora da su u VB. Ne vidim nijedan razlog zbog cega bi neko nisko pao ako bi se prijavio, jer ne rade tamo nista sto ne radis i ti, samo sto tebe ne snima kamera Wink
Kamera jih prati 24/7, ali ako neko ima ponasalje, stav i misljenje, ne vidim razlog zasto je nisko pao sa prijavom u VB.
Kao sto ti imas misljenje da je VB za glupave ljude i ne bi se prijavio, ja ga kontam kao zezanciju Wink
Ako ljudi ne dele tvoje misljenje, ne znaci da su glupi, manje inteligentni ili manje vredni. Wink

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 03, 2010 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jbstapar, citaj kako je napisano, ne kako zelis da pise Mr. Green Ti nisi dobro razumela Wink Nigde ne pise da ljudi koji se prijave u Velikog brata nisu posetili i neki kamp, vec ti je receno ako ti je do druzenja zasto bi to morao biti bas ovaj vid druzenja. Cemu to trpanje pred kamere? To rade ljudi zeljni slave, prikazivanja u javnosti, uglavnom neostvareni u nekom segmentu zivota, pa ajde da probaju ovo. Ako se malo zamislis, stavis prst na celo, kakva to osoba moras biti da mozes napustiti sve na 3 meseca? Dakle, nit se skolujes, nit radis, nit imas neke obaveze, pa eto... dakle nisi ostvaren, jer osoba koja nista ne radi u zivotu za mene nije ostvarena i naravno da joj slamka spasa ostaje u prodaji svoje licnosti sirokim narodnim masama.
Ja sam malo gledala prvu sezonu Velikog brata, uopste mi se nije svidelo, i jedna scena ce mi verovatno zauvek ostati u pamcenju. Imali su zadatak da nakupe sto vise suza, pozivali su jedno po jedno u ispovedaonicu i na osnovu onoga sto su znali o njima, pustali im odredjene zvukove, pesme, filmove, reci dragih ljudi kako bi ih naterali na suze. Tadasnjem ucesniku, a kasnije pobedniku, su pustali melodiju koja ga je asocirala na njegovu majku koja je nekoliko godina pre toga umrla. E pa sad ti meni reci, da li neko ima pravo da se tako igra tvojim emocijama i tvojim zivotom? Ne postoje te pare, taj publicitet, adrenalin i zezancija, koje mogu nadoknaditi tu tvoju ogoljenost kao osobe koja ostaje nakon svega Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 03, 2010 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

škorpijica je napisao/la sledeće:
jbstapar, citaj kako je napisano, ne kako zelis da pise Mr. Green Ti nisi dobro razumela Wink Nigde ne pise da ljudi koji se prijave u Velikog brata nisu posetili i neki kamp, vec ti je receno ako ti je do druzenja zasto bi to morao biti bas ovaj vid druzenja. Cemu to trpanje pred kamere? To rade ljudi zeljni slave, prikazivanja u javnosti, uglavnom neostvareni u nekom segmentu zivota, pa ajde da probaju ovo. Ako se malo zamislis, stavis prst na celo, kakva to osoba moras biti da mozes napustiti sve na 3 meseca? Dakle, nit se skolujes, nit radis, nit imas neke obaveze, pa eto... dakle nisi ostvaren, jer osoba koja nista ne radi u zivotu za mene nije ostvarena i naravno da joj slamka spasa ostaje u prodaji svoje licnosti sirokim narodnim masama.
Ja sam malo gledala prvu sezonu Velikog brata, uopste mi se nije svidelo, i jedna scena ce mi verovatno zauvek ostati u pamcenju. Imali su zadatak da nakupe sto vise suza, pozivali su jedno po jedno u ispovedaonicu i na osnovu onoga sto su znali o njima, pustali im odredjene zvukove, pesme, filmove, reci dragih ljudi kako bi ih naterali na suze. Tadasnjem ucesniku, a kasnije pobedniku, su pustali melodiju koja ga je asocirala na njegovu majku koja je nekoliko godina pre toga umrla. E pa sad ti meni reci, da li neko ima pravo da se tako igra tvojim emocijama i tvojim zivotom? Ne postoje te pare, taj publicitet, adrenalin i zezancija, koje mogu nadoknaditi tu tvoju ogoljenost kao osobe koja ostaje nakon svega Wink


Ovo ja pokusavam da objasnim. 100 ljudi, 100 cudi.
Wink

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 03, 2010 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ok, znaci ti bi prodala svaki detalj iz svoje intime, pod tim ne mislim sad samo na skidanje i prikazivanje intimnih delova tela, svoju tugu, srecu, bol, razdrazljivost... samo zarad dobre zezancije? Vala objasnila si nam Wink Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 03, 2010 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da ne Wink Uvek postoji granica Wink

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 03, 2010 10:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, tamo ne postoje granice Wink ulazis u program u kojem igras kako drugi diriguju, a ti si samo ziva figurica u drustvenoj igrici Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 03, 2010 10:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu te naterati da kazes nesto ako ne zelis, ili da se smejes kada ti se place.. Wink etc. etc.. Wink

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 03, 2010 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To ti samo mislis Wink mnogi su mislili da su oni ti koji ce dirigovati pa su nakon toga odlucili da se sakriju i od ljudi koji su ih znali pre tog cirkusa Wink Kako god, da ti je zelja samo druzenje s ljudima, odlucila bi se na bilo koji vid druzenja koji ne zahteva kamere i javno prikazivanje, znaci da ti je ipak bitno da te vide siroke narodne mase i to je sve sto ti ja zelim pokazati Wink jer sve sto ces raditi u Velikom bratu, mozes raditi i bez "njega" Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Koliko ljudi mogu nisko pasti??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 2 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon