www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najbolji tutorijali na nasem jeziku na jednom mestu
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~
::  
Autor Poruka
grafy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Maj 2005
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 08, 2005 9:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lik prava si legenda! sam tako nastavi!

 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 08, 2005 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

m4rk0 je napisao/la sledeće:
@hoho
Pa pod istim nickom kao i ovde Wink Arrow m4rk0
A tutorijali.....u eZine #1 sam napisao Win Hacks and Tips
a u drugo broju sam pisao nastavak prvog txt-a, Win Hacks and Tips #2


mislim sam na one nikove gore pri vrhu druze Wink koji imaju svoj sajt na onom sajtu,oni gore bitbytez tako nesta i virus nick i sunnie,legende ste,volim sve sto je ilegala inace,dobro vi ste legali,a tvoji su tutoriali extra,bas sto su za win-a hehe,te ljude gotiivim koji provalljuju win hehe,respekt,imal sta od ttvojih trikova u tutorialu ili je to vec preuzeto odnekud i puko samo prijevod,imal iko iz Sarajeva u onoj grupi medju autorima nekih od tutoriala,jer ima dosta ljudi koji rade na tome ovamo ehe,pozdrav i samo naprijed druze,ja imam nekih tutoriala na nasem,pa ako sta zatreba javi Wink !

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
m4rk0
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Jan 2004
Poruke: 173
Mesto: Majur

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 3:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa od literature sam preuzeo po slobodnoj proceni oko 2-3% txt-a Wink ( znaci minimum). Ostalo je mojih ruku delo Wink
Pogotovo u prvom tutorijalu je samo moja glava radila Wink
Jedino kod nekih reg kljuceva sam morao malo da se podsetim,( posto je to vrlo tesko znati napamet ), ali 90 % txt-a je iz glave.
I sto je najvaznije, sve sto sam napisao, to sam vec ranije ( uspesno ) testirao na svom sistemu.
BTW: Ne mogu da se tacno setim ko je iz BH, uglavnom su to momci iz srbije i Hr.
Poz.
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 5:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

m4rk0 je napisao/la sledeće:
Pa od literature sam preuzeo po slobodnoj proceni oko 2-3% txt-a Wink ( znaci minimum). Ostalo je mojih ruku delo Wink
Pogotovo u prvom tutorijalu je samo moja glava radila Wink
Jedino kod nekih reg kljuceva sam morao malo da se podsetim,( posto je to vrlo tesko znati napamet ), ali 90 % txt-a je iz glave.
I sto je najvaznije, sve sto sam napisao, to sam vec ranije ( uspesno ) testirao na svom sistemu.
BTW: Ne mogu da se tacno setim ko je iz BH, uglavnom su to momci iz srbije i Hr.
Poz.


nemam rijeci onda,ako si sve ono ti u tom procetnu piso,znaci oko 97% ,samo rijeci hvale,svaka svaka ma svaka ti druze dala Wink gotivim ljude koji su originalni i pametni tako kao ti,volim i ja experimentisat oko window-sa i registara hehe

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
m4rk0
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Jan 2004
Poruke: 173
Mesto: Majur

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@hoho
Hvala na pohvalama. Sledeci broj eZine-a ce izaci za nekih dva meseca. Bice jos kvalitetnijih tekstova.
Stay tuned Wink
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 14, 2005 4:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

daj bre ubrzaj to hehe,nego sam ja lijen za citanja hehe,jos nisam ni one,al moracu tvoje procitat jer su zanimljivi,e jesi dobio ono?

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
emgamix
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 13

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 14, 2005 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kakav site!!!!!!!!!!!!! Razz Razz hvala puno care
 
emgamix
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 13

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 14, 2005 5:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hej jos nesto ima li neki site za tutorialima za graficke appz?

hvala unapred
 
m4rk0
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Jan 2004
Poruke: 173
Mesto: Majur

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 15, 2005 6:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@emgamix
Otvori novu temu i pitaj, posto je to offtopic u ovoj temi.
Hvala.
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 16, 2005 2:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

marko jes dobio ono Smile,i jesi cuo za neki virus "isvir"?

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
simonidat
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 24 Okt 2004
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 18, 2005 7:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Marko, Hvala Ti za ove tutoriale. Procitao sam neke, nabrzinu, koliko mi je to vreme dozvolilo i moram ti priznati da su odlicno uradjeni. Mislim da nam je ovo odavno trebalo... Jedva cekam da skinem jos novih stvari i da naucim ponesto novo a toga uvek ima, zar ne? Pozdravi prijatelje i nastavite da radite...
PS: Nemojte sada da se uobrazite!
 
m4rk0
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Jan 2004
Poruke: 173
Mesto: Majur

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 18, 2005 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@hoho
Dobio sam, tnx.

@simonidat
Necemo se uobraziti Wink Za mesec-dva ce stici i treci broj eZine-a sa jos kvalitenijim i novijim stvarima
Stay tuned...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~ -> Najbolji tutorijali na nasem jeziku na jednom mestu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 2 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon