www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li ste ikad prevarili osobu s kojom ste u vezi?
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
_tvitika_
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 54

Datum registracije: 20 Jul 2010
Poruke: 341
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 02, 2010 11:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam jednom ali zaslužio je. Toga je i sam svestan (priznala sam mu sve). Pošto u to vreme nisam bila srećna s njim jer se ponašao izuzetno odbojno zbog "njegovih velikih problema," ja sam našla nekog ko mi je u to vreme potpuno odgovarao.

PS. Sada je promenio ponašanje i nikakve prevare ne dolaze u obzir.



_________________
CARPE DIEM!
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 19, 2010 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Да. Па добро, шта сад? Што рече неко - Постоје два разлога, кад жена превари свог партнера - или га је сита или није. Баш то. Нисам га била "сита" и десило се. Лепо је све то било, пуно љубави и свега успутног, Боже мој. Али дечко једноставно појма није имао како физички задовољити мене. Laughing Поука из свега тога - Није све у лепим речима и љубави Mr. Green

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 19, 2010 9:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne niti bih ikada to ucinila, to je za mene tako plitko, ne bi licilo na mene da tako nesto ucinim, jer smatram da je bolje prekinut losu vezu u kojoj "mora" doc do prevare, time se iskazuje slabost i nista vise. Ne opravdavam ni sa cim prevaru. No dobro hvala Bogu nismo svi isti, i to je samo moje misljenje, nisto vise od toga. Neutral
 
sale750
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 24 Okt 2009
Poruke: 161
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 31, 2010 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam jednom, iz dosade..

_________________
..nisam ginekolog, ali mogu pogledati..
 
smiljana.b
>Edem<
>Edem<



Godine: 36

Datum registracije: 03 Avg 2009
Poruke: 1794

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 31, 2010 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne a sad da ulazim u psihologiju toga pitam se zasto nekoga prevariti, ako nema ono sto ti treba sta ces sa njim ili njom Laughing ...........e sad kad krenu ne znas ti nkako je to pa eto ne znam Laughing

_________________
Mnogom je cvetu sudjeno da ni od kog nevidjen cveta, I miris svoj da raspe u vazduh prazan i pust.
Dz.O.
 
BaBy**
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 359

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 07, 2010 11:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da Rolling Eyes
 
USA2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Dec 2010
Poruke: 26

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2011 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne i smijem se kalditi da nije niti on mene.. Very Happy
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 10, 2011 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne. Svog Gospodina zaista ne. Nisam više ona žena koja je to tako mangupski i bez ikakve grižnje savjesti činila, misleći samo na svoje želje i prohtjeve, jer sam naučila da cijenim tuđu ljubav i da je uvijek bolje prvo učiniti kraj jednoj vezi i započeti drugu, nego sjediti na dvije stolice.
Čini mi se da bih tom prevarom izdala i pljunula na sve dobro, na sve lijepo, na sve što je godinama činio za mene i da bih se osjećala jako loše. Ne namjeravam ga varati kao druge što sam, nekada.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
oljica-lolica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jul 2011
Poruke: 51
Mesto: Jadransko more

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 24, 2011 1:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne.....

_________________
"Ljubav !
Čitava knjiga u jednoj riječi,
cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,
grom u jednom dodiru,
hiljadu godina u jednom trenu."
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 07, 2011 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sadasnjeg nisam...ne planiram, jer nije to u mojoj krvi.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 13, 2011 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne. mada je malo falilo nekoliko puta da se desi. ali kontam da nisam vise klinac da se glupiram
i povredjujem nekoga onako bez ikakve potrebe...jest mi tesko bilo...i ono bas sam se dvoumio... Rolling Eyes
i bas mi je drago sto to nisam uradio..jer umjesto onog osjecaja prikrivene krivnje imam nekakav osjecaj ponosa... Wink to me ucinilo nekako jacim i boljim...i dovoljno dostojnim - moje vjestice... Wink

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Da li ste ikad prevarili osobu s kojom ste u vezi? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon