www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako vam se dopadaju Strankinje??
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
mali slatki
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 262
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 02, 2005 8:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mogu proci narocito Francuskinje i Spanke

 
ZokiZokx
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 567
Mesto: meine stadt wohnt hier in mannheim;-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 05, 2005 3:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joooj po moj pojam najbolje su nase zene bilo hr ili srb, ali bem mu misa italijanke i neke turkinje nisu lose, ali za vjenjcane nisu nista onda radje nasu Mr. Green osim ako stranjkinje znaju napraviti burek itd....... Wink

_________________
:evil3:Zoki Zokx :2gunfire: :laughing3:
 
zeljko89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 08, 2005 4:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svidjaju mi se ruskinje...svuda ima ruzne ili lepe al nemkinje su po meni najruznije
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 08, 2005 4:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zivim u Nemackoj, a ovde imas bas dosta raznih nacija na okupu i mnogo toga sam video i upoznao. Nemice mene nimalo ne privlace, nije bas samo zbog izlgeda, vec zbog njihovog mentaliteta jer mi ne odgovara i jako su hladnokrvne (cast izuzecima).

Inace sam dosta veoma lepe arapkinje i turkinje upoznao/video. Turkinje pokusaju da sto vise lice na Jennifer Lopez, i ima dosta kojima to zaista upse! Wink
Ima i po neka slatka italijanka i grkinja, ali to su retki slucaji! Very Happy

A sa Balkana su meni ipak makedonke najlepse... znam zasto to kazem, jer pricam iz iskustva, bivsa mi je isto pola makedonka (a vise je vuklo ka Makedoniji nego Srbiji) a i poznajem dosta lepih makedonke! Embarassed
 
crezypresa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Mar 2003
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 12, 2005 4:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve su ti zene isti bilo kog kraja ove Zemlje. Sve se to odigrava u glavi. Jedino sto mozes reci da po nekim zemljama kao sto je nemacka na primer..zene su mnogo iskusnije i znaju sta zele, ali to je drustveno otvorenije skolovanje itd...
 
Angeluss78
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 10

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 13, 2005 12:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zivim u njemackoj, par puta sam bio u spaniji na odmoru, dva puta u rimu na ekskurziji, to znaci video sam dosta strankinja, devojka mi je svabica, ali nisu lepe kao nase devojke, svejedno da li srpkinje, hrvatice ili muslimanke......
zaboravih,
u aprilu sam bio sa svojom devojkom (svabicom) u beogradu i ona je rekla da su "nase" devojke lepse od svabica

_________________
?...


Poslednja prepravka: Angeluss78 datum Pon Jun 13, 2005 12:06 am; ukupno izmenjena 1 put
 
zlodo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 16, 2005 2:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema nista bez nasih CURA.Prosetajte ulicom po Beogradu i sve ce vam biti jasno:)
 
dr_martin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Jun 2005
Poruke: 132
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 16, 2005 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nase devojke su najbolje, putovao sam dosta, ima lepih devojaka(zo nekoliko u svakoj zemlji) ali kada kod nas izadjete negde, ma milina ziva:)
 
ora85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 13 Jun 2005
Poruke: 11

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 17, 2005 9:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Upravo tako dr_martin-e domace je najbolje sto kazes putovao sam i ja ali nijednu nisam vidio da je nesto, tako isto i svabice Holandznke po meni su najljepse djevojke iz Srbije...
 
palija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jun 2005
Poruke: 25
Mesto: Sremska Mitrovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 18, 2005 12:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta cu,ja sam slab na francuski jezik tako da moj glas ide njima mad italijanke imaju velike grudi...valjda od testa

_________________
bolje cutati i smatrati se glupim nego progovoriti i svaku sumnju otkloniti...
 
Dulkan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Apr 2005
Poruke: 7

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 18, 2005 7:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako izuzmemo Brazilke italijanke nase su najbolje
 
pilot01
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 29 Sep 2004
Poruke: 67

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 22, 2005 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja pa nesto nisam gadljiv sto se zena tice.
Odgovaraju mi sve rase i nacije.
Neprikosnovene po lepoti su nase zene, zene sa balkanskog poluostrva, a ostale, u svakom slucaju , nisu za bacanje.
Za Svabice se kaze da su hladne, ma da ne bih rekao da je tako.
Nisu bas sve hladne, kao sto ni sve Spanjolke nisu vatrene.
Kao sto rekoh nisam gadljiv sto se zena tice, tako da bih pre napravio podelu na vatrene, vatrenije i vrele.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Kako vam se dopadaju Strankinje?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 2 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon