www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Fudbal: Sta treba promeniti u nasoj 1. ligi?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
dm2704
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Maj 2004
Poruke: 3

PorukaPostavljena: Ned Jun 12, 2005 2:39 pm    Naslov poruke: Re: Fudbal: Sta treba promeniti u nasoj 1. ligi? Na vrh strane Na dno strane

TREBA NAPRAVITI BALKANSKU LIGU PA ONDA BICE SANIMLJIVA!!!

 
dm2704
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Maj 2004
Poruke: 3

PorukaPostavljena: Ned Jun 12, 2005 2:40 pm    Naslov poruke: Re: Fudbal: Sta treba promeniti u nasoj 1. ligi? Na vrh strane Na dno strane

OVAKO JE ZIVI K....!!!
 
carevics
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Dec 2004
Poruke: 19

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 12, 2005 2:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba smanjiti ligu na 12 klubova.Prvih 6 ce igrati PLAY OFF a zadnjih 6 PLAY OUT ispadaju zadnje dve u PLAY OUT-u.... Ili mozda napraviti balkan ligu, ono o cemu je vec bilo pricano...

_________________
Mi pamtimo Bari a vi Fljamurtari!!!

ZVEZDA FOREVER!
 
subapro
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 12 Jun 2005
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 12, 2005 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma treba promeni SVE...igramo bre po njivama Wink
 
rami4res
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jun 2005
Poruke: 15

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 13, 2005 2:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da udala u svemu tome ima savez koji po mom misljenju ne radi svoj posao anako kako treba...nek se ugledaju na grcku...nista nisu bili a uzeli evropsko prvenstvo
 
nesha_vozdovac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Jun 2005
Poruke: 128

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 13, 2005 10:12 pm    Naslov poruke: Re: Fudbal: Sta treba promeniti u nasoj 1. ligi? Na vrh strane Na dno strane

dm2704 je napisao/la sledeće:
TREBA NAPRAVITI BALKANSKU LIGU PA ONDA BICE SANIMLJIVA!!!

kada bi napravili nesto kao goodyear u basketu, to bi bilo sr**je, a kada bi napravili onu regionalnu ligu, u kojoj bi igrali klubovi is Srbije, madjarske, hrvatske, makedonije, Grcke, austrije, bugarske, rumunije, rep. srpske... to bi vec na nesto licilo...
 
gilence
Princ bez konja - stara garda
Princ bez konja - stara garda



Godine: 45

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 1001
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 14, 2005 9:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jasno je da mafija i politika vuku konce u fudbalu. Mislim, a gde u svetu ne vuku?? Tako da nisam misljenja da su to, u tolikoj meri, uzrocnici propasti naseg fudbala. Mislim da je osnovni problem manjak novaca i "kadrovisanje" u klubovima. Jasna je stvar da fudbal ne pocinje od prve lige i A selekcije. Veliki problem predstavlja odnos klubova prema ...kadetskoj, omladinskoj selekciji. Tamo jos dolazi do ozbiljne filtracije igraca. U manjoj meri po kvalitetu, vec po dzepu. I problem je sto se tamo stvari zavrsavaju za po par stotina eura, te talenat koji finansiski nije podrzan, apsolutno nema perspektive. To upravo ne rade, ti, "mafijasi" i "politicari" na koje aludirate, nego uprave omladinskih sekcija, koje su izuzetno korumpirane. KAda to bude reseno, moje misljenje je, da se tek tada mogu resavati neke ozbiljnije stvari.
Opet, vrlo bitna stvar je novac, koga je u oskudici na sve strane, pa samim tim i u fudbalu. A osrednji klub stvarno nije u mogucnosti da parira MOCNOM Partizanu.... Koji, na cast onima koji su ga odrzali, kakvi takvi, je uspeo da opstane i pregrmi sve cudne i trubulentne godine. Razumljiva je cinjenica, nadji mladog igraca i prodaj ga!!! Pa zar nije to primarni cilj, finansiske politike, jednog kluba i jednog menadzera!!!! Mislim, u tom smislu, se kod nas ne desava nista, sto se u svetu vec nije desilo. I tamo je korumpiranost prisutna u velikom. Samo sto je tamo prisutna mnogo veca kolicina novaca, za klubove nizeg ranga, pa samim tim ....... blablablabla
Balkan liga, misljenja sam, da nema sanse, jos uvek, da uspe!!!! Mozda. Voleo bih.
 
zarivoje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 23 Okt 2004
Poruke: 16
Mesto: montenegro

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 14, 2005 1:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba neko da kupi klubove i da ulozoi pare u njih onda bi postalo sve zanimljivije.
 
lekne
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 159
Mesto: guildford uk

uk.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 14, 2005 2:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve toliko toga je trulo da je to strasno.sistem sudjenja namestene utakmice kalkulacije klubovi nemaju para liga se raspada.2ga liga ima vise novaca nego prva sem prva 3 kluba.nekada veliki klubovi poput obilica zemuna zeleznika ne placaju igrace jednom recju totalni raspad...

_________________
It has been said that something as smal as the flutter of a butterfly`s wing can ultimately cause a typhoon halfway around the world.


m1sLiTe o tOmE...
 
r.s.024
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jul 2005
Poruke: 7

PorukaPostavljena: Sub Jul 09, 2005 3:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Liga je ochaj , a potrebna je OGROMNA lova za njeno ozdravljenje , samo do toga nece doci josh mnogo godina !
 
micodelija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 09, 2005 11:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo i šta ja mislim...prvo i podhitno...zbog lošeg kvaliteta lige...smanjiti ligu na 12 ili čak 10 klubova..dakle da se dobije onako par klubova koji su kolko tolko kvalitetni u koji imaju uslove za rad...dakle zvezda..partizan..smederevo...pa i sad ovaj železnik ima dobar stadion...možda i malo budućnost da se isforsira...uglavom da se dobije nešto kao superliga u košarci...dobro...dakle imamo..reflex...hemofarm...zvezdu..parztizan...ajde i atlas radi nešto...ali bar da se dobije 4-5 dobih ekipa i da u svakom kolu ima derbija...pa realno ko će da dođe na utakmicu zvezda-radnički ili partizan-ne znam sutjeska ili šta već??

a u drugu ligu neka isto naprave po 12 klubova...ali po regijama..dakle sever i jug...i od toga šampion svake lige....igra kao playoff..pobednik direktno ulazi u ligu a onaj ko izgubi igra kvalifikacije sa predzadnjim iz prve lige

evo to mi djeluje u redu....primjer je austrija...tamo skoro na svakoj utakmici po 10000 gledatelja...evo i u hrvatskoj se tako radi..pa isto...ima posjete..dobro da dinamo nije imao ovu blamažu Very Happy bilo bi još bolje Wink
 
sokobanjac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 27 Jan 2003
Poruke: 50
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 1:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trebalo bi smanjiti ligu na 10, 12 klubova i striktno se drzati propisa za uslove koje treba da ispune klubovi da bi se takmicili jer bez toga cemo pasti jos nize a to je da cemo igrati po oranicama, ne njivama, a od toga nece niko imati koristi
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Fudbal: Sta treba promeniti u nasoj 1. ligi? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 2 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon