www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Drugarstvo posle raskida... I koliko blisko?
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 8:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ne ide to nikako
uwek bude sexa i vise ne znate ni vi sami sta ste i gde ste.... lose je mnogo


 
Delilah22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Maj 2005
Poruke: 16

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 10:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se cini da je to malo nemoguce izvesti, ostati toliki prijatelj posle raskida, ali cek kakvo je to prijateljstvo ako tu i tamo vam se zalomi? jel to radis i s prijateljicama? zalomi vam se malo? mislim gledajmo realno, tu svega moze biti, a za tebe je takav odnos iako mozda ne razmisljas tako mozda samo gori jer, pa gajis nade i sama kazes, a na kraju kad mozda ispadne drugacije ta nada ce te ubit.
Jer gle, on je tebe ostavio, on ima curu, ali jos vam se tu i tamo zalomi, pa tko tu dobiva a tko gubi? on ima obje.... a ti? prijatelja? kakav je to prijatelj?

svakako trebas popricati o tome s njim? sto on zeli ili ne zeli? i cemu to sve? ali potpino iskreno, i sami odlucite sto kome pase, mislim glavno je i dobro je da svima pase e a sad to ovisi o vama, al to je malo opasno da netko ne izadje povredjen iz toga. il odredite il ste ljubavnici il prijatelji, tesko to dvoje ide skupa.
 
Twix
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 120
Mesto: Johannesburg

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 07, 2005 1:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

xaracrazy je napisao/la sledeće:
ma kad se raskine, ne treba ostati ni prijatelj ni nista...kraj je kraj!!!!!!!!!!!!! New Evil


Ovo je ono sto i kako treba.....zvuci dzukacki,ali mora tako,jer uvek jedna strana predje granicu,i naravno padne krevet,a to nije za prijateljstvo....
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 07, 2005 2:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neko od vas dvoje mora da stavi tacku na sve to!!! A to trebas curo biti ti!!
pusti sve price, iako ga mozda i jos volis, ali uvek ima boljih!
veruj meni, bila sam u slicnoj situaciji, mislila da je on jedini i najbolji....a sad kad vidim kakvi mi se momci nabacuju 8) 8) 8) 8) Wink
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E, pametnog li tog momka... Very Happy
Pa muskarcu je u prirodi da ima sto vise zena ako mu se moze. A tom tvom se, ocigledno, moze.
Cula si za hareme. To je zivotni san svakog muskarca, a taj tvoj ga je delimicno ostvario. Ma ne voli on ni tebe ni nju! Covek kad voli, ne moze da prevari!

Meni ti nisi jasna. Kako mozes da vodis ljubav sa nekim za koga znas da je tek izasao iz tudjeg kreveta i da ce se posle tebe opet u njega vratiti? Znas li da je mazi i ljubi kao sto je tebe nekad? Da izvodi i nju u grad kao i tebe? Da vodi ljubav sa njom? Da joj govori "volim te", "draga", "srce moje", "duso", "ljubavi"...
Smeta li ti sve to?
 
mrperapera
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Maj 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 2:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se da je nemoguce nastaviti sa druzenjem posle raskida u suprotnom se sve pre ili kasnije vrati na staro,to mi je poznato iz iskustva!!!

_________________
How Yes/No
 
grnet
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 12:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zasto ne, ako je moguce da se odvija normalno
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 2:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne verujem da kod velikih ljubavi ima normalnog druzenja..pre ili kasnije doci ce se u sitiaciju kada ce neka davna osecanja isplivati na povrsinu.....mislim da je tako...,

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pinkie je napisao/la sledeće:
ne verujem da kod velikih ljubavi ima normalnog druzenja..pre ili kasnije doci ce se u sitiaciju kada ce neka davna osecanja isplivati na povrsinu.....mislim da je tako...,


A da li je tako cak i ako volis nekog drugog? Cak i ako ne zelis da ga prevaris, da li ces to ipak uraditi sa nekim koga si pre volela?


Ja, iskreno, ne znam kako sam reagovao jer jos uvek nijednu svoju devojku nisam sreo posle raskida.
 
ELENA VUKOVIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Okt 2004
Poruke: 1006
Mesto: Zlatna Sredina

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 10, 2005 12:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja verujem da posle raskida jos uvek moze biti prijateljstva.sama sam primer za to.tacno je da u nekim slucajevima dolazi do spontanog sexa ali nisu svi ljudi isti.zavisi i dosta od toga koliko je licnost stabilna da se odlucno usprotivi svega sto mimoilazi prijateljstvo.
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 10, 2005 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A je l' se desilo tebi da spavas sa bivsim momkom ili bar da se poljubite? Jesi li barem nekad pozelela nesto od toga? Ako jesi, da li se to desilo dok si imala drugog decka ili dok si bila sama?
 
ELENA VUKOVIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Okt 2004
Poruke: 1006
Mesto: Zlatna Sredina

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 10, 2005 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
A je l' se desilo tebi da spavas sa bivsim momkom ili bar da se poljubite? Jesi li barem nekad pozelela nesto od toga? Ako jesi, da li se to desilo dok si imala drugog decka ili dok si bila sama?
ne.ko sto rekoh dovoljno sam jaka da kazem sebi ne kad pozelim takve stvari (mada mi se to jos nije desilo)a pogotovo kad znam da to ne bi nicemu vodilo.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Drugarstvo posle raskida... I koliko blisko? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  sledeća
Strana 2 od 22

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon