www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Drugaricin bivsi...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
wagenhalt
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 18

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 06, 2005 2:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nevidim nikakav problem u tome
ako je bivsa ili bivsi onda je to slobodna 'roba' dakle sta ima tu ko da bude na putu
ja mislim da devojke oko toga i sa tim imaju vise problema nego muskarci


 
Ktantonet
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 285
Mesto: Israel/Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 06, 2005 2:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam to nikad uradila niti bi to ikad uradila, a na sve to imam jedan prost razlog, a to je da nemam isti ukus kao i moje drugarice, dakle nikad mi ni jedan drugaricin momak nije bio dovoljno privlacan da bih uradila takvo nesto, a i kad bi mi bio dovoljno privlacan nebih to uradila.
 
ljubavnica111
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 323
Mesto: corinthia

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 06, 2005 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za mene su bivsi ili sadasnji momci moji drugarica TABU..to znaci da me uopste neinteresuju
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 06, 2005 6:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto se tice drugacijih ukusa: drugarica i ja smo imale (ili smo barem tako mislile) drugacije ukuse, sve dok ona nije izasla sa mojim bivsim. a, boli me sto je to uradila. kao shecher kaze, ne iz ljubomore (jer mi nismo vise zajedno), nego zato sto je nase drugarstvo bacila u vodu tim jednim tako glupim postupkom. jer i sama je rekla da joj on nije nista znacio. Sad

Citat:

MAn will immer die verbotenen FRuechte, und wenn man sie dann hat, sieht man endlich ein, dass sie nicht so lecker sind wie sie schienen


to je uvijek tako. the grass is ALWAYS greener on the other side.

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
xvekab
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 25 Avg 2004
Poruke: 25

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 09, 2005 6:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ako se tebi on svidja to je normalno,a ako ides samo da napakostis drugarici to je vec pomalo bolesno.
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 4:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne!!! i nikada ne bih mogla tako nesto Confused

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
bambinica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Okt 2004
Poruke: 31
Mesto: bg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne, takve stvari mi se ne desavaju zato sto jednostavno ja to ne dozvoljavam. bila sam nekoliko putau situaciji da bivsi frajeri mojih drugarica ili sestre pokusavaju nesto oko mene(jer njima je to najnormalnija stvar) ali na te muskarce ne gledam kao na neke koji bi mogli da mi se svide i sa kojima bih mogla nesto da imam..prvo, nesto sto se zove GRIZA SAVESTI, drugo, ako je mogao da uradi to mojoj drugarici sa mnom mogao bi i meni sa nekom drugom drugaricom a znam da mi se tako nesto ne bi svidelo, pogotovo ako bi ona prihvatila, a zna da mi se mnogo svidjao ili jos gore, jos uvek mi se svidja...

_________________
Cmok!
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 25, 2005 2:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne... tako nesto nije lepo raditi... ipak prijateljstvo je prijateljstvo ono ostaje i kad ljubav prodje...
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 25, 2005 7:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
ipak prijateljstvo je prijateljstvo ono ostaje i kad ljubav prodje...


Potpisujem ovo!
Bivsi ili sadasnji od drugarice - NIKAD!

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
ArmaNL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Jan 2005
Poruke: 216
Mesto: Amsterdam

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 25, 2005 8:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gdje je drugarica bila ja sigurno ne ulazim! NO WAY

_________________
Pozdrav, Arma H.

 
namil2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 10 Jul 2005
Poruke: 15
Mesto: krupanj

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 27, 2005 1:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam i ne bih nikad to uradila, zar b+zbog nekog ko nije odgovaro mojoj drugarici, pa verovatno neće ni meni, s kim si takav si, da izgubim drugaricu! To nikad!

_________________
naki
 
sandral
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 30 Jun 2005
Poruke: 1039
Mesto: ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 27, 2005 1:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da bila sam u takvoj situaciji... i da je frendica bila sa mojim bivšim i da sam ja bila sa njenim bivšim... ali tu nije bilo ljutnje... to su sve bile kratke veze i nisu nešto ni značile u mome životu, a tako i u njenom pa zašto bismo se onda ljutile jedna na drugu... ako nije išlo nama možda će oni biti sretni...

_________________
Život nije vrijeme koje je prošlo... već trenutci koji se pamte...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Drugaricin bivsi... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 2 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon