www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Narcizam....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
partizanovac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10

PorukaPostavljena: Pon Jun 20, 2005 1:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav svim narcisima!!! Ja iskreno mislim da nije lose voleti samog sebe, jer nam to donosi odredjenu sigurnost u drustvu(u govoru,drzanju...). Jedino smatram da ne treba biti opsednut samim sobom, jer ce vas tad drustvo odbaciti,a i vi cete imati osecaj da tom drustvu ne pripadate.

 
zobla
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jun 2005
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 22, 2005 11:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osobina koja kao i sve u zivotu mora biti dozirana, da bi bila normalna i prihvatljiva po samog pojedinca i okolinu.


U mom slucaju nacrcisoizam je skromnost!!!!hahahah Very Happy
 
karaburmikation
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2003
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 22, 2005 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta ima lose u narcizmu ?Pa da ja ne voli sebe vise od drugih, onda nikada nista ne bih postigao u zivotu...
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 23, 2005 2:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naučila sam da čovjek prvenstveno treba da voli i poštuje prvenstveno sebe iz toga razloga jer kakvim očima budeš gledao samoga sebe takvim očima će i drugi da te gledaju , mada to ne mora značiti da je bolesno zaljubljen u sebe tako da druge oko sebe baca ispod svojih nogu.Kratko i jasno:
" Voli sebe , poštuj druge! "

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 23, 2005 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znate kako se kaze "Sto mislis sebi misli i drugima". Tako treba i da volimo druge koliko volimo sebe i onda tu nema narcizma.
Najgore je biti nadmen, i misliti za sebe da si bolji od drugog bez nekog posebnog razloga.
 
nevinasce
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 10 Jun 2005
Poruke: 370
Mesto: Melburn

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 25, 2005 5:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postoji tri vrste "samoljublja". Narcizam - ljubam prema "spoljasnjem" sebi, egoista - "niko, niko kao ja, ja, ja i opet ja i daj samo meni i opet ja, ja i ja..." i postovanje sopstvene egzistencije. Ovo trece je neophodno za normalan razvoj individualca.

_________________
"Kao rolna toalet papira zivot se odmotava. Svakom se desi, kasnije ili pre, da nema vise cime da se obrise." - Babe
 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 02, 2005 4:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne mogu reći za sebe da sam totalni narcis jer doduše iako volim i sebe i smatram kao većina da je prvo potrebno samog sebe voljeti na određeni način pa tek onda druge,ja i ne volim sve na sebi,nešto mi se nesviđa itd......(kao i većini ljudi)

Ali mislim da je veoma bitno sebe voljeti pa tek onda i druge jer onaj koji ne voli nikako sebe pa kako će onda voljeti i kako voli druge ljude.....
Wink

P.S.Veoma zanimljiva tema

_________________
 
Marko711
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 06 Jul 2005
Poruke: 50
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2005 1:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da volim sebe, pa kako drugacije?! I volim kad me vole Smile
Za sebe zelim samo najbolje-bez kompromisa Wink E to je ljubav Very Happy
 
hakynen
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 12 Jun 2005
Poruke: 1588
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 12:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bih to razgranicio, narcisoidna osoba nije isto sto i samo voljeti sebe, to su osobe opterecene sobom, svojim izgledom, samom pomisli na sebe, i takve osobe ne mogu svojom opsjednoscu voljeti druge ma koliko se mi trudili pridobiti ih. Oni i sami sebe ne vole, oni sebe muce raznim kompleksima, izgladnjuju se da bi lijepo izgledali, ili satima provode u teretani da bi tu noc mogli proci kroz grad da ih ostali vide kako oni super izgledaju. Njihov smisao zivota jeste upravo to, da se zadovoljavaju divljenjem drugih.

_________________
 
Anastasia78
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2005
Poruke: 1261
Mesto: Germany

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 30, 2005 9:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Narcisam stoji za samoljublju..
Narcis je bio jedan lep mladic (sin grockog boga „Kephisos i nimfe Leiriope), koji je samo sam sebe voleo i svakog dana posmatrao svoju lepotu u jezeru. Bio je opcinjen samim sobom. Kako predanje kaze zaljubila se jedna nimfa u njega. Ali posto on nju nije voleo nego samo sebe, kaznili su ga Nemesis i Aphrodite. Kada se sagnuo na jezeru da pije vodu, on se utopio i pretvorio se u cvet Narcis.

meni moji isto cesto kazu da sam narcista.. zato sto volim da gledam svoje slike.. ali ja mislim da to kod mene nije bolest, zato sto umem da volim i druge.. ne samo sebe.. ma da sam ja na prvom mestu Laughing

_________________
Anastasia
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 30, 2005 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znate kako se kaze "Sto mislis sebi misli i drugima". Tako treba i da volimo druge koliko volimo sebe i onda tu nema narcizma.
Najgore je biti nadmen, i misliti za sebe da si bolji od drugog bez nekog posebnog razloga. bas kao sto kaze velja25 u potpunosti ga podrzavam Wink

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
sivigruja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 204

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 01, 2005 11:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve je relativno! I ne treba preterivati u oceni sopstvene licnosti!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Narcizam.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 2 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon