www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li je ikada prevara opravdana?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 16, 2005 4:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne oprastaj mu. Nije vredan toga...
Nije ni on mislio na tebe kada je k***o crnkinje.
Ubedjena sam da si super devojka koja zasluzuje super decka koji ce da je postuje.
pozdrav.


 
kickey
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 95

spain.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 16, 2005 4:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jednom sam oprostio, nisam se pokajao, al ipak ne oprastam vise...

_________________
mislim sta reci...
kickey|wbsiNBA
 
ana5
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Sep 2005
Poruke: 86

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemoj mu oprostit niti mu se nemoj prva javit. tip je bezosjecajni gad ako ti je to moga radit cijelo vrijeme!!nemoj mu oprostit slucajno,ni da te na koljenima moli
 
Anna-Dada
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 227

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 25, 2005 7:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

istina, nemoj oprostiti...tu se ipak radi o tvom dostojanstvu...

_________________
Don't worry, be in love!
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 26, 2005 1:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne nikada prevara nije opravdana jer za sve je potrebno dvoje i sve,makar bio i pijan,bolestan,drogiran,pospan mozes sve sam da kontrolises i nesto ako ne zelis neces ni uraditi...
 
nanna20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Okt 2005
Poruke: 16

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 04, 2005 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prevara nikad nije opravdana. Iako sam jednom prevarila i nije mizao zbog toga, smatram da s tim nisam nista postigla, jer sam i dalje s istim deckom, a ne s tim s kojim sam ga prevarila.
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 04, 2005 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za nekoga da, za nekoga ne.......................savest ?!

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 04, 2005 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma jeste opravdana ako umre sa pantalonama u ruke Twisted Evil

Nikad, ama bas nikad necu oprostiti prevaru i nikad nije opravdana Evil or Very Mad

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
Prijezda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 03 Sep 2004
Poruke: 4

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 07, 2005 2:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moje licno misljenje je da ne bi trebala da mu oprostis. Ako te i dalje voli pusti ga neka umre u patnji a ti nadji novog decka. Po meni prevara je nesto naj gore sto jedna osoba moze da uradi drugoj. Imao sam slicnu situaciju. Svi su mi pricali da me vara a ja sam bio slep pored ociju. Kada smo raskinuli ja sam shvatio neke stvari. Posle je zelela da opet probamo. Voleo sam je i pored toga. Da sam joj se vratio bilo bi isto kao da sam se popeo na granu, jeo banane i imitirao ljude. Znaci bio bih majmun. Zato ti kazem zaboravi ga, nadji novog decka. A bol, bol ce jednoga dana proci. Jer neko pametan jednom rece " Posle kise dolazi Sunce".
 
DJ_IGGY
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 300
Mesto: ...u njenom srcu... VS

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 26, 2005 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da nije... jer kada nekoga prevaris ti to radis svesno.... to nije mala stvar... a sto se tice pijanog stanja to isto ne opravdavam...!!!!

_________________
Volim plavo, makar i ofarbano!
 
ENCA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 13 Dec 2005
Poruke: 42

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 14, 2005 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne oprastaj

_________________
Enca
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 14, 2005 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad nemoj da mu oprostis koliko god to bilo tesko jer kad te jednom preveri uradice to opet,znam iz iskustva jer sam bio u istoj situaciji pa sam oprostio tada bivsoj devojci jer se navodno kaje itd a posle 2 nedelje je to ucinila ponovo pa ti sama zakljuci ali ja nikad ne bih oprostio prevearu nikad vise

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Da li je ikada prevara opravdana? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 2 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon