www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

dragi prevelik ti je...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 12:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lfabjana je napisao/la sledeće:
....jer osjetim da dode do jajnika i kad udre u njih zaboli je


Eto kako je malo muškarcima potrebno da budu srećni i ubeđeni da su savršeni ljubavnici Rolling Eyes
Dragi prijatelju,
"normalan" seksualni odnos je kad je penis u vagini, i ni milimetar dublje, jer se na dnu vagine (ili gledano odzdo na gore) nalazi grlić materice, koji je uvek zatvoren, sem kad žena ima menstruaciju, a tada baš i nije idealno vreme za bilo kakav seks....
Do jajnika odatle ima i "prepreka" zvana materica i jajovodi, u koje dakle ne možeš da uđeš, sve i kad bi hteo 8)
Oh, da, možda i možeš, ako devojka sa kojom si ima tešku povredu materice, pa njeno dno, dakle deo ka jajnicima uopšte ne postoji Confused
Dakle, ono u šta udariš i nju zaboli je grlić materice.

Od ulaza u vaginu (zvanog lat. introitus vaginae) do tog mesta (zvanog lat. cervix vaginae) kod većine žena ima oko 7-9 cm.
Prosečna veličina penisa u erekciji kod muškaraca bele rase je veća nego veličina vagine, to je jasno.Da bi žena bila spremna za bezbolan odnos, potrebno je vreme, nežnost, pažnja, uzbuđenje, što će sve dovesti da zidovi vagine budu vlažni, a mišići produženi, čime se povećava i sama vagina a odnos neće biti muka, već uživanje.

Ne znam zašto i dalje većina muškaraca ima ideju da će nas impresionirati nečim što će da "nas rasturi do bola".Naprotiv, muškarac sa iznadprosečnom veličinom penisa može ženu ostaviti i nezadovoljenu, ukoliko sa njom postupa grubo, nestrpljivo i sebično, pokušavajući da je impresionira i sabije u nju sve što ima.

Razmisli još jednom, da li je seks nešto što treba da boli ili treba da bude užitak za oba partnera?

Izvin'te na smetnji!
Hvala na pažnji!



_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj prvi decko sa kojim sam spavala je imao XL 'alatku', al posto mi je bio prvi mislila sam da je ta velicina normalna...sve dok kasnije nisam ukapirala da su svi ostali (manji) normalni, a on je taj koji je drugaciji... Smile
Sa njim nisam imala problema da nesto boli i slicno, ali nikad nisam svrsila sa njim...
Dok vec prvi sledeci put sa manjim-prosecnim Smile sam ukapirala sta mi je nedostajalo Smile
Tako da kad bi me sad neko pitao da biram izmedju proseka i extra large (za cim devojke lude, a nije mi jasno zasto) biram prosek Mr. Green

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Twix
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 120
Mesto: Johannesburg

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 25, 2005 2:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vecadok je napisao/la sledeće:
...mišići produženi, čime se povećava i sama vagina a odnos neće biti muka, već uživanje....


Nije da se mesam,a i vidim da podosta znas o anatomiji (pretpostavljam) oba pola,ali se nama muskarcima,kada penis "udje" u vaginu,isti SAVIJA i to pod neverovatnim uglom....ovo je bilo na BBC-u....
Organizovan je snimak izmedju momka i devojke,koji su bili u jednoj komori (kao velika tuba) i bili su okruzeni termalnim kamerama....

Kada sam video koliko se penis savija (samo dok je u vagini) Shocked Shocked slogirao sam se........cim se izvadi,tvrd je i dalje kako treba.......a dok je napolju ni rukom nema sanse ni blizu da se savije koliko u vagini....moze samo da se slomi pa da boli Smile
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 25, 2005 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znate kako se kaže?

"Nije do alata nego do majstora"

Zato mislim da je veličina uopšte nije presudna stvar tokom seksualnog odnosa, ima nešto i u iskustvu!
 
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 26, 2005 11:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Twix je napisao/la sledeće:
.....ali se nama muskarcima,kada penis "udje" u vaginu,isti SAVIJA i to pod neverovatnim uglom...

Kada sam video koliko se penis savija (samo dok je u vagini) Shocked Shocked slogirao sam se........cim se izvadi,tvrd je i dalje kako treba.......a dok je napolju ni rukom nema sanse ni blizu da se savije koliko u vagini....moze samo da se slomi pa da boli Smile


O anatomiji, da ...znam ponešto Wink
Ako si video BBC - intravaginalni snimak u toku odnosa, tim bolje,
znači da ta famozna dužina kojom je veliki deo muške polovine opterećen nije bitna onoliko koliko se misli da jeste...a to je ono što većina žena i pokušava da vam objasni....

Ima jedna anegdota, koju mogu da prepričam,
kao ilustraciju na datu temu:
sa mnom je na godini bio kolega visok preko 210 cm, i imao šaku kao jednu i po moju, a ni moja šaka nije mala...na uvodnom času iz ginekologije je rekao da ne sme da pregleda žene, jer se plaši da ih ne povredi, iako je i medicinu upisao upravo da bi se bavio ginekologijom.
Dilemu mu je razbio naš sjajni asistent,
jedinom rečenicom:
"Nije važno kolika ti je šaka
nego šta njome umeš da uradiš!"

Primenljivo je i na penis, veruj mi!

PS. da, i čovek je postao odličan ginekolog :305:

_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
ZOZEFINA
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 03 Jul 2005
Poruke: 2340
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 01, 2005 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

CharmedS je napisao/la sledeće:
Bound je napisao/la sledeće:
Ne kontam, kako zena moze biti "preuska"...? Pre bih skontala, da neko kaze, da je drvena i nimalo opustena. Inace, sve moze... Wink

Na zalost zena moze da bude preuska,e onda moze da se desi da on ima problema pa mu pukne kozica Confused a nju da boli i nema od tog sexa nista Crying or Very sad


E imala i ja takvo iskustvo, a dok to prodje vala treba dosta vremena

_________________
Sve se oko mene kretalo i bujalo, zivelo zivotom koji ja nisam osecala. Praznina, strasna praznina u glavi i grudima ispunjavala je moje trulo telo
***************************
Ovo je mesto gde sve stvarno prestaje gde mali deo mene krije se, secam se nekada nesto sam zelela i nekud sam krenula
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 01, 2005 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imala sam priliku da se susretnem sa XL alatkom.. Kad sam ja ono videla bilo je
Shocked Shocked Shocked
hehehe
Nije me ni bolelo, niti sam imala bilo kakav neugodan osecaj... Sve je bilo u najboljem redu Smile Smile Smile


Poslednja prepravka: Dafna datum Pon Jan 30, 2006 12:58 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Good_Girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 14 Jun 2005
Poruke: 127

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 01, 2005 8:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

xaracrazy je napisao/la sledeće:
Imala sam priliku (na moju srecu Smile ) da se susretnem sa XXL alatkom.. Kad sam ja ono videla bilo je
Shocked Shocked Shocked wooow
hehehe
Nije me ni bolelo, niti sam imala bilo kakav neugodan osecaj... Sve je bilo u najboljem redu Smile Smile Smile


sretnice....

kazes da te nije bolilo.... dali zbogtoga sto je momak bio njezan ili nije ulazio do kraja? jeste li koristili kakva pomagala u smislu dodatnog navlazivanja? u kojoj ste pozi to na kraju obavili?

_________________
The only place where success comes before work is in the dictionary.

Veni Vidi Vici !!
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 01, 2005 10:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sex nam je bio kao i svaki drugi... Nikakva pomagala... Uglavnom je bilo polako


Poslednja prepravka: Dafna datum Pon Jan 30, 2006 1:00 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Good_Girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 14 Jun 2005
Poruke: 127

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 01, 2005 10:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

xaracrazy je napisao/la sledeće:
Sex nam je bio kao i svaki drugi... Nikakva pomagala... Uglavnom zapocinjemo da sam ja gore, jer tada sama odredim dubinu, dok se malo ne rasiri, a posle 'udri' kako stignes Smile Smile Smile


ma ne mogu vjerovat..... kazes sex kao i svaki drugi.... a jel uspijes vise puta svrsit obzirom da te ispuni do krajnjih granica i da ti je vag..... tako popunjena da ti on drazi svaki nerv u njoj??

_________________
The only place where success comes before work is in the dictionary.

Veni Vidi Vici !!
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 01, 2005 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nisam ni rekla da je bitna velicina, niti cu ikada tako nesto i reci... ali ne bih sad da otkrivam njegove dimenzije, ipak nije u redu Smile


Poslednja prepravka: Dafna datum Pon Jan 30, 2006 1:01 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2005 2:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako je rekao Velja25, "Nije do alata nego do majstora". To stoji ali ipak ima malo i do alata........

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> dragi prevelik ti je... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 2 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon