www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Street race
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 1:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma najbolje da se vi svi razumete u kola. Taj auto mi se svidja od malena samo po liniji a ne po kubikazi, a vec sam jasno napisala u drugoj temi koja mi se kola svidjaju a sto nemam mogucnost da ih kupim to je drugo!!!!!!!!!!!!!!!! A sta vi vozite????????


_________________
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 2:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja vozim sledece:
Felne se razlikuju, ali je to to. Smile
A inace je ovaj tip automobila dusu dao za brdske puteve i racing po istim. Lezi na putu kao karting. Wink


_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 2:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ne mislim na sve (niti na tebe kumche), nego na one koji me prozivaju jer mogu sebi Tigru da priustim, to im je kao zabavno jer je navodno zenski auto a pritom sam u drugoj temi jasno napisala 10 automobila koji su za mene vrh. Ako cemo da se prozivamao OK mogu ja protiv svih vas jer cete vi ipak na kraju doci da me "potapsete po ramenu" a za Tigru slobodno i dalje zezajte ipak je to na kraju dobar auto. Da, zamalo da zaboravim vi kao neki alfa-muzjaci napadate moj ukus pri tom neki od vas nemaju ni pola znanja koliko ja imam a jos sam zensko- srecice moje to mnogo govori o vama a ne o meni. Laughing

_________________
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 9:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja te ne zezam...krajnje ozbiljno mislim da je Tigra odlican auto za zensko,malih je dimenzija,ima lepu liniju a i sportski je (to ti se valjda svidja). Bolja je od "zenskih" auta,Corse,Punta,Fieste,Matiz,Twing i sl...

btw pishe mi u potpisu shta vozim...

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta znam, Tigra nije bas po mom ukusu. Opel i ovako i onako ne bi uzeo, ALI kad bi morao da biram koji Opel onda ili Astra GTC ili Vectra GTS...

_________________
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boolero je napisao/la sledeće:
Ja te ne zezam...krajnje ozbiljno mislim da je Tigra odlican auto za zensko,malih je dimenzija,ima lepu liniju a i sportski je (to ti se valjda svidja). Bolja je od "zenskih" auta,Corse,Punta,Fieste,Matiz,Twing i sl...

btw pishe mi u potpisu shta vozim...



Ne ja i mislim na to "auto za zensko" sta to znaci, da ne bih mogla da vozim nesto bolje a mamine i tatine cerke , sponzoruse i cice koje kakvih nazovi kriminalaca voze recimo X5 a nemaju pojma o tom autu...kao i mamini i tatini sinovi.
E to me nervira a onda dodju ovde i meni objasnjavaju koji je auto odlican za mene posto sam zensko. Jel sada jasnije?

_________________
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 5:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sama si rekla da ocesh Tigru...a onda kazesh da te ja prozivam da ne mozesh da vozish neshto bolje.
Za te pare koje imash mozesh da uzmesh Calibru il Astru pa da u nju ubacish C20LET...al ti si sama izabrala Tigru koja jeste zenski auto u odnosu na prethodno dvoje.

A te price mamini i tatini sinovi ostavi za nekog ko stvarno vozi X5 a ne mene...

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedna moja drugarica vozi X5 od njenih, super devojka inace.....zar sa njom nesto nije u redu?

_________________
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 8:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa da...serija 3 il 6 su mnogo bolji izbor Smile Laughing 8)

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 8:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boolero je napisao/la sledeće:
Pa da...serija 3 il 6 su mnogo bolji izbor Smile Laughing 8)


Hehe, u tome se slazemo 100%....ali jbg, ukusi su razliciti. Ali nemojte mi pricati da ona nije dobra devojka samo zato sto vozi X5.

_________________
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlado ja to nisam ni rekao...nego Dixy citirala mene i pominjale neke X5,a ja samo da se ogradim od tih fora.

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boolero je napisao/la sledeće:
Vlado ja to nisam ni rekao...nego Dixy citirala mene i pominjale neke X5,a ja samo da se ogradim od tih fora.


Sta kazes, sto je sigurno, sigurno je Wink hehehe

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Street race Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  sledeća
Strana 11 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon