www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ginekolog
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Zdravlje ~
::  
Autor Poruka
baloncica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Okt 2005
Poruke: 234
Mesto: divno mesto..

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 17, 2007 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moze li neko da mi preporuci ginekolosku ordinaciju (dobru, ali da nije bas preskupa Smile) u Novom Sadu? Ako ne moze ovde da se ostavi, moze na pp!
Unaprijed hvala!



_________________
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 03, 2007 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad nisam bila kod ginekologa...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 08, 2007 6:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mayo, pa posto se vidi da vec imas regularan seksualni zivot, trebala bi da odes...bolje spreciti nego leciti

Crno i zlatno je napisao/la sledeće:
Meni nije muka od ginekologa. Recimo veća mi je muka od zubara.
Znam da preglede moram obavljati. radim papa test dva puta godišnje. I stvarno redovito idem na preglede. Ako je sve u redu onda obavljam samo papa test. Ako imam neke smetnje, najčešće gljivice onda idem malo češće. Stvarno pazim na te stvari


To sam i ja uvek govorila, radije bi isla ginekologu nego zubaru...mrzim zubare. A ginekologu idem 2 puta godisnje...Ja sam nedavno dobila gljivice od antibiotika i onda sam bila kod ginekologa koja je bila tako super...

_________________
*Leptiri u mom stomaku*
*uvek me na tebe potsete*
*Ja ih uspavam na foru*
*al te osete*
*Onda potonem u sebe*
*negde dole sretnem tebe*
*pa se slike ko komadi ostrog stakla*
*zariju u dlan*
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 08, 2007 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

baloncica je napisao/la sledeće:
Moze li neko da mi preporuci ginekolosku ordinaciju (dobru, ali da nije bas preskupa Smile) u Novom Sadu? Ako ne moze ovde da se ostavi, moze na pp!
Unaprijed hvala!



Balončice, za Novi Sad doista ne znam, znam ovdje u Bg-u jednu fantastičnu ženu ginekologa, kod nje idem svakih 6 mjeseci nekad i ranije!

MaYa, samo da ti reknem da ako je u pitanju strah od ginekologa - nema čega da se bojiš, ja bih se prije na tvom mjestu bojala toga što nisam otišla još uvijek - ne mora se svaka bolest ili bilo što drugo odma prezentirati, ne moraš je osjetit odma. Bolje idi, pa šta ti kažu. Možda si i zdrava kao dren a možda i nisi.


Ju, ja ne kužim kako to cure u ovom 21. vijeku još uvijek nisu opuštene po tom pitanju i ne urade i zbog sebe i zbog drugih pregled..
 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 09, 2007 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znas kako Mayo, ono sto ti dragi stavi tokom sex-a je mnogo vece od onog sto ginekolog stavi tokom pregleda SmileSmileSmile

_________________
*Leptiri u mom stomaku*
*uvek me na tebe potsete*
*Ja ih uspavam na foru*
*al te osete*
*Onda potonem u sebe*
*negde dole sretnem tebe*
*pa se slike ko komadi ostrog stakla*
*zariju u dlan*
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 09, 2007 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

..:: MaYa ::.. je napisao/la sledeće:
Nikad nisam bila kod ginekologa...


To stvarno nije bas mnogo pametno. Ima jako dobrih ginekologa.

Pregled kod njih nije strasan. Pogotovu sto su oboljenja materice (Zervix-karcinom) jedna od najcescih oboljenja kod zena, a mogu da se dijagnosticiraju veoma rano i mogu bez vecih problema da se izlece, zbog toga je preporucljivo da svaka zena ide 2 puta godisnje kod ginekologa.

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 10, 2007 4:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja je shvatam, tu je verovatno strah, ali fora je u tome sto kao sto si ti rekla miss jr, neke bolesti su veoma lake za ukloniti ako se tretiraju na vreme...

_________________
*Leptiri u mom stomaku*
*uvek me na tebe potsete*
*Ja ih uspavam na foru*
*al te osete*
*Onda potonem u sebe*
*negde dole sretnem tebe*
*pa se slike ko komadi ostrog stakla*
*zariju u dlan*
 
crna_opasna_maca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 02 Sep 2006
Poruke: 136
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 18, 2007 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

baloncica je napisao/la sledeće:
Moze li neko da mi preporuci ginekolosku ordinaciju (dobru, ali da nije bas preskupa Smile) u Novom Sadu? Ako ne moze ovde da se ostavi, moze na pp!
Unaprijed hvala!

Perinatal u centru.. Wink

_________________
..jer usne su mi trnje i ranice te znaj, a oci su mi crne ni pakao ni raj..
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 30, 2007 1:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odlazim redovito,nemam straha,jeste nelagoda,al za zdravlje treba nekad i pretrpiti

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 26, 2008 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja jos nikad nisam bila na pregledu.....
kao ne mora se do faxa....
nemam ja sad neki poseban razlog da odem,ali zelim to i razmisljam o tome vec duze vreme....
medju mojim drugaricama,ginekolog je postala skoro glavna tema....obicno se devojke stide da odu kao kako ce se skinuti i to....a ja se ne stidim,nit se bojim....volela bih da sto pre pocnem sa tim pregledima i da sam sigurna u svoje zdravlje... Very Happy

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 09, 2008 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bar 2 puta godisnje odem Wink
 
simonidapuhala
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Nov 2006
Poruke: 20

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 13, 2008 9:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

redovno odlazim svakih 6 mjeseci, sto se tice muskarca ili zene kao doktora...doktor je doktor ali ja imam zenu...nekako se ipak bolje osjecam
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Zdravlje ~ -> Ginekolog Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  sledeća
Strana 11 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon