www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

B i l i j a r i S n o o k e r
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
ljiljka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 59

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 4:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam veliki ljubitelj bilijara

 
aristid
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 14 Jan 2005
Poruke: 15
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 20, 2007 9:47 pm    Naslov poruke: Ovo nisam znao Na vrh strane Na dno strane

Thursday, 15 June 2006, 21:23 GMT 22:23 UK

Jeste culi da:

[B]Mark Selby[/B], better known as a snooker player, is the new 8-ball pool world champion after a 11-7 win in the final over Darren Appleton in Blackpool. The Leicester cueman, given a sponsor's invite into the event, won nine matches to take the £10,000 first prize.

Mora da je ovo zbog toga sto je snooker tezi od osmice... Very Happy
 
*tzar*
ulični pas
ulični pas





Datum registracije: 12 Maj 2006
Poruke: 3345

columbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

snooker obozavam i pratim! nisam znamo da kod nas imaju stolovi! hvala na informaciji, sada necu izlaziti iz doma omladine! omiljeni igrac mi je ronnie o'sullivan
 
Stublivoje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 30 Nov 2006
Poruke: 37
Mesto: SARAJEVO- DOBRINJA

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Snooker igram haman pa svaki dan al ne mogu reci da znam igrat.Teze je od obicnog bilijara jedno 300 puta al je zabavnije makar 600 puta.Pratim snooker preko satelita favorit mi je normalno O`Sullivan.
 
cezarMiD
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Feb 2007
Poruke: 53

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 5:06 pm    Naslov poruke: snooker Na vrh strane Na dno strane

moj favorit je stephan hendry
 
Milos NS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 242
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 12:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mnogo teze od standardne osmice i devetke... drugaciji stab, manje kugle i manje rupe... previse za moje zivce Smile
 
Mil-KG
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 29 Sep 2005
Poruke: 257
Mesto: Aschaffenburg

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 11, 2007 9:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Biljard igram iz zabave i to obicno kada se nadjem u nekom kaficu ali nebi rekao da sam neki ljubitelj!!!

_________________
Mil-KG
 
*tzar*
ulični pas
ulični pas





Datum registracije: 12 Maj 2006
Poruke: 3345

columbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 13, 2007 11:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam! snooker nisam nikada igrao iako znam pravila! za bilijar sam doktor! o saliven mi je zakon!


Poslednja prepravka: *tzar* datum Pon Maj 28, 2007 3:40 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 09, 2007 11:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

8. maj 2007. | Izvor: B92 | VI
"Snuker": Higins prvak sveta
Škotlandjanin Džon Higins osvojio je u ponedeljak uveče drugu titulu prvaka sveta u "snukeru" pošto je u finalu savladao Marka Selbija sa 18:13 u "frejmovima".

Higins koji se sa dve titule pridružio legendama ove igre poput Rionija o Salivena i Marka Vilijamsa, poveo je u finalu čak sa 12-4 u "frejmovima", ali je Selbi koji je odigrao iscrpljujuće polufinale protiv Marfija, uspeo da se vrati u meč i smanji zaostatak na 12-10, kasnije i 14-13.

Ipak, Higins koji je kasnije priznao da je pri tom rezultatu bio spreman na predaju, nekako je smogao snage i osvojio četiri "frejma" potrebna za titulu ( finale se igralo na 35 frejmova, odnosno 18 dobijenih).

Higins je pored velikog pehara, dobio i nagradu od 200 hiljada funti.Prethodnu titulu osvojio je 1998.godine.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 14, 2007 11:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

14. decembar 2007. | Izvor: B92 | Željko Čačija
Snuker: Selbi i Fu ušli u istoriju

AFPU četvrtfinalnom meču na otvorenom prvenstvu Engleske u snukeru Mark Selbi pobedio je sa 9:7 Marka Fua i prošao u polufinale. Međutim, meč će biti upamćen po tome što je poslednji frejm, koji su njih dvojica odigrali, trajao čitavih 77 minuta, što je novi rekord u istoriji televizijskih prenosa.

Igralo se 17 partija, a Selbi je već posle 13 imao veliku prednost od 8:5 i trebalo je da osvoji još samo jedan frejm za prolaz dalje. Marko Fu iz Hong Konga je tada vezao dva frejma i došao na 8:7. Selbi je i dalje imao prednost, ali je nervoza bila sve veća.

I tada je počela partija za slom živaca. Obojica su vešto odigravala snuker poteze, ali je u tome prednjačio Fu. Selbi je pred kraj frejma došao do čak 30 poena razlike, a na stolu je ostalo samo tri loptice, što je značiolo da je u igri 18 poena. Ukoliko igrač ne uspe da pogodi određenu loptu, njegov protivnik dobija četiri poena. Fu se trudio da odigra snuker, ali je Selbi nekako uspevao da se izvuče iz neprijatnih situacija i da na kraju posle maratonskog meča trijumfuje.

“Bio sam siguran da ću oboriti neki rekord ali ovome se nisam nadao. Nisam iskoristio priliku na 8:5 i kada je izgledalo da će Marko izjednačiti postao sam nervozan”, rekao je Mark Selbi, vicešampion sveta iz 2007. godine.

U polufinalu Selbi za protivnika ima bivšeg svetskog šampiona i trostrukog osvajača prvenstva Engleske Rorija O' Salivena, koji je u četvrtfinalu lako savladao Džejmija Koupa sa 9:2.

U drugom polufinalu igraju Šon Marfi i Stiven Megvajer.

_________________
I C E M A N
 
cerisilo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Mar 2008
Poruke: 59

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 15, 2008 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

fest je...mada ne igram cesto
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> B i l i j a r i S n o o k e r Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strana 11 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon