www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Italijanska Serie A
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  

Vas favorit?
Juventus
32%
 32%  [ 28 ]
AC Milan
29%
 29%  [ 26 ]
Inter
26%
 26%  [ 23 ]
AS Roma
6%
 6%  [ 6 ]
Lazio Rom
1%
 1%  [ 1 ]
Sampdoria
0%
 0%  [ 0 ]
Fiorentina
1%
 1%  [ 1 ]
drugi tim...
2%
 2%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 87

Autor Poruka
zmaster021
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 38

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 11, 2006 8:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

forza INTERNAZIONALE

 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 11, 2006 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najgora od velikih liga, ruzan, dosadan, prljav i monoton nogomet, pun foliranja, lazi i obmana. Tipicno Talijanski, 85% utakmica zavrsi ili 0:0 ili 1:0 za nekog. Ne volim nikako Serie A. Radije gledam 3. Englesku, Spanjolsku ili Njemacku ligu, cak i neke manje lige su zanimljivije...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 12, 2006 2:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@ Aureliano

Covece tebi su se ti Italijani nesto gadno zamerili Rolling Eyes Ja inace volim da gledam Italijansku ligu i mislim da je jedna od najboljih na svetu. Uprkos svim kritikama najbolja mi je posle naravno po meni neprikosnovene Premier lige!
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 12, 2006 2:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veljo, moderatoru jedan! Jesi li ti citao ovaj topik koroz svih devet strana? Nisam ja jedini, ima dosta njih jos koji imaju slicno misljenje... fuj liga...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 12, 2006 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Veljo, moderatoru jedan! Jesi li ti citao ovaj topik koroz svih devet strana? Nisam ja jedini, ima dosta njih jos koji imaju slicno misljenje... fuj liga...


Znam bre to sam i napisao u mom postu "uprkos svim kritikama"... Ali ti bas ne volis Italijane, jbg primeti se iz aviona Wink Ali ajde da se vratimo na temu... Very Happy
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 12, 2006 3:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim Talijanski nogomet, tocno, a na Talijane kao narod se to ne odnosi. Ima ih koji su OK. U Italiji ima i cak 5 zgodnih cura, sto je bolje no u Engleskoj gdje imas samo 3 zgodne cure... Nazad na temu sad! OK...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 12, 2006 3:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Najgora od velikih liga, ruzan, dosadan, prljav i monoton nogomet, pun foliranja, lazi i obmana. Tipicno Talijanski, 85% utakmica zavrsi ili 0:0 ili 1:0 za nekog. Ne volim nikako Serie A. Radije gledam 3. Englesku, Spanjolsku ili Njemacku ligu, cak i neke manje lige su zanimljivije...

Potpisujem u potpunosti. Italijani igraju najgori fudbal na svetu, ako to može uopšte da se nazove fudbalom...

_________________
 
Pedjanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 229
Mesto: Novi Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 12, 2006 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Belphegor je napisao/la sledeće:
aureliano je napisao/la sledeće:
Najgora od velikih liga, ruzan, dosadan, prljav i monoton nogomet, pun foliranja, lazi i obmana. Tipicno Talijanski, 85% utakmica zavrsi ili 0:0 ili 1:0 za nekog. Ne volim nikako Serie A. Radije gledam 3. Englesku, Spanjolsku ili Njemacku ligu, cak i neke manje lige su zanimljivije...

Potpisujem u potpunosti. Italijani igraju najgori fudbal na svetu, ako to može uopšte da se nazove fudbalom...

Ne slazem se. U Italiji (izvinjavam se, u zemlji svetskih prvaka Wink ) se igra odlican fudbal. Prethodne sezone je Milan npr. jedini nadigrao Barselonu u ligi sampiona, i ipak nesrecno ispao (ponisten cist pogodak). Vecito imaju jedan ili vise timova u polufinalu ili finalu (pre par godina nisu imali izrazenijih uspeha, ali vratili su se na staro).
Sada kada su konacno odlucili da stanu na kraj kriminalu u najjacoj ligi ocekujem jos bolji fudbal, ako ne odmah, a ono od sledece sezone.

_________________
Life sucks. Then you die.
 
mirza_bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 89

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 15, 2006 4:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ala ce biti zanimljivo sledece godine bez milana i juventusa.Svaka cast sudu na odluci
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 16, 2006 9:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zanimljivo je ono sto se esilo u Italiji...Juve, Lacio i Fjorentina idu u Seriju B, a Juve startuje sa 30 bodova u minusu...WOW.Milan se izvukao, on ostaje u Seriji A ali nece moci da se takmici u evropskim takmicenjima...Mozda je ovako bolje, fudbal treba da se igra "cisto" pogotovo u jednoj ovakvoj ligi.

_________________
Master
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 16, 2006 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, bas tako, vrlo, vrlo zanimljivo, mislim da bi pravda bila potpuno zadovoljena da se nije gledalo kroz prste (citaj ... zbog Silvija Berluskonija Rolling Eyes ) Milanu, da je i Milan prebacen u Seriju B jer je i on namestao meceve(navodno nije toliko namestao...Pa zar je bitno da li je namestao malo ili puno, bitno je da je namestao i kazna treba da bude da ide u Seriju B, ali ja mislim da nije nista manje namestao nego ostali koji su sada vec u seriji B...), ali ipak nije prebacen, na zalost...Juventus je zestoko kaznjen, i kazna je ravna slanjem jos jedan rang nize nego sto je i dobio, jer ipak, startovati sa -30 bodova...znaci nema Juventusa dve godine u Seriji A Smile

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
semir_86
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2006
Poruke: 921
Mesto: Mostar

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 16, 2006 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ove godine inter osvaja, zahvaljujuci naravno ovome sto se desilo, zao mi je sto ne izbacise i milan al sta ces...

_________________
Kod nas se od Daytona godine broje ljudi se ljudi boje i svako glasa za svoje, brđani postaju građani, do juče svjetla gasili sjekirama a sad su u odijelima...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Italijanska Serie A Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  sledeća
Strana 11 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon