www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

U vezi sa nevinom
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 2:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knknpnkn je napisao/la sledeće:
Hehehehe, ja moramd a se slozim sa Cute Blondie i sa kiselinom!
Elem, mozda bi ih neki i zenili, ali nekako iskustvo govori, da im one sluze samo za kucu! Da kuvaju, ciste, peru, vode racuna o sitnoj decici..............a muskarac ce uvek zadovoljstvo (koja mu je, kao i NORMALNIM zenama) BIOLOSKA potreba, da trazi kod onih koje nisu nevine! Dokazano na mnogo primera!

Drndoje-svaka cast! Slazem se sa tobom! Wink


Mogu ti reci da postoji sve manje takvih zena, tj. onih koje kuvaju, ciste i dr. a takve se uvek traze zbog svih tih navedenih razloga... Meni vala svejedno jel nevina ili nije sve dok zna da zakuva dobru gibanicu... Nemojte me shvatiti pogresno, ja nisam od onih koji misli da zena treba samo da bude u kuci i kuva, ali jesam od onih koji ne bi voleo da svaki dan jede hamburgere, pizzu, salamice i gotove supe! Mislim veoma je lepo kada jednom dodjes kuci posle posla i ceka te rucak, mmmmmmmmmmm............ Smile



_________________
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 2:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

romeomarkovic je napisao/la sledeće:
knknpnkn je napisao/la sledeće:
Hehehehe, ja moramd a se slozim sa Cute Blondie i sa kiselinom!
Elem, mozda bi ih neki i zenili, ali nekako iskustvo govori, da im one sluze samo za kucu! Da kuvaju, ciste, peru, vode racuna o sitnoj decici..............a muskarac ce uvek zadovoljstvo (koja mu je, kao i NORMALNIM zenama) BIOLOSKA potreba, da trazi kod onih koje nisu nevine! Dokazano na mnogo primera!

Drndoje-svaka cast! Slazem se sa tobom! Wink


Mogu ti reci da postoji sve manje takvih zena, tj. onih koje kuvaju, ciste i dr. a takve se uvek traze zbog svih tih navedenih razloga... Meni vala svejedno jel nevina ili nije sve dok zna da zakuva dobru gibanicu... Nemojte me shvatiti pogresno, ja nisam od onih koji misli da zena treba samo da bude u kuci i kuva, ali jesam od onih koji ne bi voleo da svaki dan jede hamburgere, pizzu, salamice i gotove supe! Mislim veoma je lepo kada jednom dodjes kuci posle posla i ceka te rucak, mmmmmmmmmmm............ Smile



Vidi slazem se ja sa tobom a znajuci knknpnkn i ona isto sto se tice toga. Ja nikada ne bih ni dozvolila da moj dragi zivi samo na fast food-u. Zena treba da bude i dama, i da drzi do sebe u smislu da vodi o sebi racuna, i da radi, i da zna znanje u krevetu ali i da uz to bude dobra "domacica" ne u smislu da bude "kutlaca" i "kucna krpa" koja samo rinta po kuci vec u smislu da svom muskarcu i kasnije deci ume i da skuva i da joj kuca bude sredjena i to je sve normalno. Ja se jezim od onih isfoliranih zena koje kao nista ne znaju i nista ne rade po kuci. Pa j***m ti takvo zensko bas. Pa meni nista nije draze nego da onom koga volim i uopste meni dragim ljudima (porodici ili prijateljima) mogu da napravim rucak ili veceru i da im se to dopadne. Nisam bas neka fantasticna kuvarica doduse ali vezbam i trudim se da pored ostalog i to naucim Wink

_________________
 
Drndoje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 17 Nov 2004
Poruke: 104

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 10:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

npr. ja sam ozenjen (2 god) i zena naravno da nije bila nevina kada smo se skontali, ali to nije predstavljalo nikakav problem, naravno da je svako imao svoj zivot i veze u proslosti i najvaznije mi je bilo da je OK osoba, ona sada ima svoj posao, sjajna je domacica, idealna majka...
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 2:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

romeomarkovic je napisao/la sledeće:
knknpnkn je napisao/la sledeće:
Hehehehe, ja moramd a se slozim sa Cute Blondie i sa kiselinom!
Elem, mozda bi ih neki i zenili, ali nekako iskustvo govori, da im one sluze samo za kucu! Da kuvaju, ciste, peru, vode racuna o sitnoj decici..............a muskarac ce uvek zadovoljstvo (koja mu je, kao i NORMALNIM zenama) BIOLOSKA potreba, da trazi kod onih koje nisu nevine! Dokazano na mnogo primera!

Drndoje-svaka cast! Slazem se sa tobom! Wink


Mogu ti reci da postoji sve manje takvih zena, tj. onih koje kuvaju, ciste i dr. a takve se uvek traze zbog svih tih navedenih razloga... Meni vala svejedno jel nevina ili nije sve dok zna da zakuva dobru gibanicu... Nemojte me shvatiti pogresno, ja nisam od onih koji misli da zena treba samo da bude u kuci i kuva, ali jesam od onih koji ne bi voleo da svaki dan jede hamburgere, pizzu, salamice i gotove supe! Mislim veoma je lepo kada jednom dodjes kuci posle posla i ceka te rucak, mmmmmmmmmmm............ Smile



Pa pazi ovako-nisam bila nevina pre braka! Nisam znala ni supicu iz kesice da skuvam! E sad, ne samo da znam da skuvam, vec bi me najiskrenije bilo sramota da mi muz jede fast food, da se hrani po kioscima, sendvicarama.....da ide izguzvan, da mi je u kuci urnebes!!!! Mene licno-bilo bi sramota! Pre nisam znala da skuvam supicu iz kesice, sada obozavam da kuvam i sjajno mi ide! Da li to znaci da manje vredim od onih koje su bile nevine do braka!? Ja ne mislim da je tako!
Drugo-ja sam davnih dana, od mnooooogih muskih likova koji su zauzeli neko mesto u mom zivotu(prijatelji, drugovi, bivsi....) naucila jednu stvar! SVAKI muskarac voli: DAMU na ulici, DOMACICU u kuci I KUR*U u krevetu! Eto! Mislim da sam sve rekla! Wink

_________________


 
bozayu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 12 Jan 2005
Poruke: 151

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 8:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

treba postovati njenu zelju a postoji i drugi nacini da se ta strast malo ublazi

_________________
nije sve u lovi ima nesto i u ljubavi
 
nedeljkoL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Apr 2006
Poruke: 74

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 5:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam tako nešto pored sebe.Jeste da nije baš imala 20 godina kad je izgubila nevinost ali otprilike to je to.Čekao sam celih 6 meseci dok je nisam smotao,ali verujte mi isplatilo se čekati.Sad smo već 4 godine u vezi i fantastično nam je a sex pogotovo,nikad dosta.Tako da se isplati žrtvovati za takvu osobu
 
smeker89bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 91
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 8:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jao najgore je spavati sa nevinom devojkom...tek krenesh a ono oko tebe lokva krvi...svaki put se zgadim nije mi dobro kada to vidim...Fuj....a posle toga te smara ceo zivot kako je ona izgubila nevinost zobg tebe....

_________________
samo ti u mome srcu si jedna jedina nepobediva moja ljubavi...STELLA ROSSA
zvezda 5-0 milan!!!!
liga sampiona
 
Berka
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 404
Mesto: Holandija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od svega ovde procitanog, najbolje je ovo: "SVAKI muskarac voli: DAMU na ulici, DOMACICU u kuci I KUR*U u krevetu!"
ja bih jos samo dodala .."samo u svom krevetu"
A o nevinosti ovako:
Udala sam se mlada, naivna i nevina.
Nikada za to nisam bila pohvaljena niti cijenjena. Receno mi je prilikom jedne svadje ovako: "da si sta valjala neko bi te j... prije mene".
Prema tome, kad bi se vrijeme vratilo unazad sigurna sam da se ne bih nevina udala.
 
sloba18
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 157
Mesto: Faraway

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 12:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma to je losa prica tek ako je nadjes u 23. i jako ti se svidja, mogao bih je cekati godinu dana!
 
jelenaShe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 191
Mesto: BanjaLuka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ja sam nevina, i ne cuvam se za brak vec samo sa onog koga cu voljeti... Jel se zato trebam pokriti preko glave da me niko ne vidi?!?! Imam 20 godina.
I normalna sam, posto vidim da bi neki slali djevojke kao ja na psihijatriju... sta reci osim da im se smijem na te komentare a od takvih komentara su mi jos smjesniji oni od nekih sedamnaestogodisnjaka i petnaestogodisnjaka.
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 1:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knknpnkn je napisao/la sledeće:
SVAKI muskarac voli: DAMU na ulici, DOMACICU u kuci I KUR*U u krevetu! Eto! Mislim da sam sve rekla! Wink

Skidam kapu za ovo.Super receno i ne moze niko da dokaze suprotno
 
majk.g4
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 156
Mesto: negde daleko al opet blizu

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 11:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma da takvu devojku ozenis super ALI u danasnje vreme mislim da bi bilo ovako posle zenidbe devojka ili zena vec to je isto ko kad seljak uđe iz opanki u cipale pa misli da je osvojio svet,na kraju bi bili samo problemi.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> U vezi sa nevinom Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  sledeća
Strana 11 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon