www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jasmina Kostic Mina :)
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 12, 2006 9:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ništa posebno. Izgleda ko svaka druga pevaljka-mala i napumpanih sisa. A pjesme nisu nešto

 
vese
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 160

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 12, 2006 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je cura skroz ok i izgledon i glason i pismama
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 12, 2006 10:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mina je super, nije uobražena i njeni nastupi su veseli, i uvek rado posećeni. Svidja mi se njen glas, a što se tiče izgleda, bila mi je mnogo lepša kada je počinjala da peva, sada mi je neskladna, mnogo je niska i sitna da bi "nosila" onolike grudi, to je jedina zamerka. Obožavam njenu pesmu "Kad zapali za mnom sveće"...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Dijanaaa100
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 09 Okt 2006
Poruke: 129

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 10:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozajem je! Wink

_________________
srce je moje violina...sto je diras...kad neznas da sviras..
nemoj da kvaris najljepse zvuke..mjesto pjesme...zacuces jauke!!!!
this is for YOU!!!
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 5:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam joj takodje stariju pesmu"stariji covek" Wink
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ekstra izgleda, nema veze sto je niska, ja volim takve, i zna ponekad da ubode koji hit. I ne mislim na Sexy robot, za koji licno mislim da je katastrofa.

_________________
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A jel istina da je ona guipsy????
Ja mislim da sam to negde procitala, pa me je zaintrigiralo...

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 3:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo upravo sad slusam neku njenu novu pesmu.. svidjaju mi se njene pesme, i ona mi je bas slatka, samo sto mislim da je malo preterala sa grudima..
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 17, 2006 12:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Maja S. je napisao/la sledeće:
A jel istina da je ona guipsy????
Ja mislim da sam to negde procitala, pa me je zaintrigiralo...


Pa mislim da si u pravu o tome...takodje sam gledala emisiju o vezi nje kao osvojena je bila jer njeni roditelji su imali puno dece i nisu imali da je hrane,bili siroti ljudi pa su morali da je daju u drugoj porodici i od onda mina ne gleda njene nego za nju je majka koja je izdrzavala pa njena bioloska majka je sad tuzna i zali za nju,kaje se sto je to uradila...
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 1:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima par dobrih pesama ali nisam neki fan, lepo peva i simpaticna je
 
wishper
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 10 Maj 2006
Poruke: 65
Mesto: Stara Pazova

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nesvidja mi se pesma robot,ima par dobrih pesama ali to je sve.nista posebno
 
mala_plava_18
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 292

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 19, 2006 11:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je dobra pjevacica.Isti igraci mi se mnogo svidjela,ali mi je bolja Stariji covek i Da li me vara sa tobom.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Jasmina Kostic Mina :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  sledeća
Strana 12 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon