www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nostalgija
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
malaplava06
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 6
Mesto: SABAC

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 25, 2006 3:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema nista bez rodnog kraja!!


_________________
Sabac!!! 4-ever!!!
 
bhdba
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Jun 2006
Poruke: 71
Mesto: Tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 26, 2006 12:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja jel malo maknem iz grada.. BiiiiiPse, odmah pozelim rodnu grudu Very Happy











edit by knknpnkn
Ne psuj! Ovako sa "Biiip" je mnogo bolje! Procitaj pravilnik!
Wink
 
bhdba
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Jun 2006
Poruke: 71
Mesto: Tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 1:57 pm    Naslov poruke: Re: as Na vrh strane Na dno strane

vmablix je napisao/la sledeće:
ane ne vuče nostalgija

a zasto?


p.s. moderator skontao sam, hvala na obavjestenju!
 
RLICA2000
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 81

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 30, 2006 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja sam vec 15 godina nalazim u nemackoj a nije mi bila namera planirala sam samo 3 meseca turisticki i zbog sve situacije koja se desila u nasoj zemlji i koja nam je svima dobro poznata ..... su evo prosle15 god. Nisam se nikada ovde osecala ok . zivim i zlazim i imam familiju ali sam zivot kao zivot se ovde ne moze proziveti kao u domovini.... i nikada nikome ne bih preporucila da ako ne mora da napusta svoju zemlju jer nije bas lako biti stranac negde....... Rolling Eyes Rolling Eyes
 
josif3d
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Avg 2006
Poruke: 1

australia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 05, 2006 6:42 am    Naslov poruke: Lijek za Nostalgiju Na vrh strane Na dno strane

Svima koji pate za starim krajem.
Ja zivim u Australiji od 1989. Tada sam krenuo iz Sarajeva samo na godinu dana. Jos sam uvijek ovdje i nakon vise pokusaja povratka.
Nikada nije bilo kao prije. Svaki put samo gore od onog prethodnog.
A onda sam prestao razmisljati o povratku. Razlog: Nasa prava zelja je u stvari povratak u mladost, a to se moze samo u snovima. Zao je moj savjet zivite tamo gdje mozete organizovati pristojan zivot svojoj porodici i sebi, a u stari kraj (i mladost) mozete se vratiti uvijek. Samo zatvorite oci, sjetite se starih krajeva, prijatelja, pjesmi...
 
XLgrobar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Maj 2004
Poruke: 41
Mesto: England

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 05, 2006 2:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja kada sam otisao u englesku nisam razmisljao o srbiji uopste.
Mislio sam da me to nece opterecivati ali sam se prevario.
Sada nakon 7 godina postajem veoma nostalgican i polako planiram povratak.
Zenu sam nagovorio i sada se spremamo .
Dajem si maximalno ovde jos 4 godine i to je to.
Pozzzzzz

_________________
SRBI ZA SRBE

Humanitarna organizacija !
 
rara
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 10 Jul 2005
Poruke: 485
Mesto: Yverdon

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 06, 2006 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neznam dal mi mogla da se vratim tamo za uvek, i da pocnem u Srbiji neki nov zivot, jer sam ipak navikla na ovaj zivot udovan koji ovde zivim, al jedno je sigurno a to je da mi nedostaje moj rodni kraj, moja srbija, moja zemlja , moji ljudi...
 
Micika_Ca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 39
Mesto: Canada

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 30, 2006 2:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo ja se slazem sa tobom rara.....tako se i ja osecam mnogo mi nedostaje srbija i svi tamo i obozavam da idem u posetu ali ovde u kanadi je moj zivot navikla sam se...9godina ovde zivim i neverujem da cu se ikada vratiti nazad da zivim...I cak dok sam tamo po 2-3 meseca ja jedva cekam da se vratim kuci u Hamilton....jer sam ovde provela vise vremena nego sto sam u srbiji.....
 
zelenojedobrozaoci
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 30 Avg 2006
Poruke: 105
Mesto: beograd/ i ostatak sveta.

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 30, 2006 7:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma kada me muci ja pravac beograd. na jedan vikend i nazad na posao. za sada nemam vecih problema

_________________
iskustvo je ono sto dobijes dok ocekujes nesto drugo
 
sivigruja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 204

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 26, 2006 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svakog vuce pa i mene!
 
mila55
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 12 Sep 2006
Poruke: 1251
Mesto: london

uk.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 26, 2006 9:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo kad odem dole, pa se vratim opet ovde, onda jedno deset dana samo patim

_________________
"Vodite ljubav, a ne rat" Jer zivot ce vam biti puno lepsi!
 
Amerigo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 202

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 31, 2006 10:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rilica je napisala dobar odgovor. Nigdje zaista nije kao u domovini. Ali valjda je nekada i ta domovina prokleta pa je moramo napustiti:(
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Nostalgija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  sledeća
Strana 12 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon