www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vi i vas neprijatelj
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Matzili
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jan 2009
Poruke: 158
Mesto: Par metara dalje...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 04, 2009 10:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mrzim nikoga.Neke ne podnosim,ali njihovo drustvo izbegavam i to je to.A da li neko mene mrzi i sta prica o meni-bas me briga..


_________________
To mi radi, to mi radi, jer ti mozes da mi radis sve
To mi radi, to mi radi, jer ja zaljubio sam se...
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 04, 2009 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja cu reci istinu - puna, ma prepuna sam mrznje prema nekim ljudima.
I da-zelim da osete, da prodju kroz ono kroz sta sam ja prosla, mozda ce kasnije shvatiti kako su me povredili, unistili, njima je u trenutku te reci tj. dela bilo ok, ali meni nije.
I priznacu-osvetoljubiva sam. Pamtim pa vratim. I zelela bih da jim se osvetim. Iz dna duse. Rolling Eyes Nikom ne zelim da ostanem duzna. I ne nisam zla-Sve se vraca. I ona prica 'dobro se dobrim placa' kod mene vec duze vreme ne pali, jer bas oni koji su dobri pate, a oni djavoli..prolaze. I samo to je istina. Rolling Eyes

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 04, 2009 6:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Jbstapar meni se sve čini da se tebi desilo,nešto jako loše u životu.
Ako je to ono što ja mislim,bolje da se obratiš nekome ko je nadležan da te stvari riješi.
Prvo ti ćeš se mnogo bolje osjećati,što je najvažnije.
Opet ako nije to što ja mislim,popričaj sa nekim o tome takođe će ti biti mnogo lakše.
Možeš da mrziš nekoga koliko hoćeš, ako se pravda ne zadovolji,nikakve koristi od toga.
Pa makar, to bio najgori mogući način, za zadovoljavanje pravde.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 04, 2009 6:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

normalno je da postoje osobe koje ne volim i koje mene ne vole

to smatram ok, jer ne mozes sa svima da se slozis

ali mislim da neprijatelja nemam, da nije doslo do toga da bih pozelela nekom nesto jako lose u zivotu, srecom, do sad
to bi jedino bilo primera radi, kada bi neko nesto ucinio nazao meni ili mojima ali kazem, nista se slicno nije desilo

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 04, 2009 6:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
normalno je da postoje osobe koje ne volim i koje mene ne vole

to smatram ok, jer ne mozes sa svima da se slozis

ali mislim da neprijatelja nemam, da nije doslo do toga da bih pozelela nekom nesto jako lose u zivotu, srecom, do sad
to bi jedino bilo primera radi, kada bi neko nesto ucinio nazao meni ili mojima ali kazem, nista se slicno nije desilo


Potpisujem!


Ne smatram nikoga neprijateljem..Ali ima ljudi koji mi se manje sviđaju i koje ne volim..Ali trudim se da sa njima ni ne dolazim u kontakt.
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 05, 2009 4:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

šamar je napisao/la sledeće:
@Jbstapar meni se sve čini da se tebi desilo,nešto jako loše u životu.
Ako je to ono što ja mislim,bolje da se obratiš nekome ko je nadležan da te stvari riješi.
Prvo ti ćeš se mnogo bolje osjećati,što je najvažnije.
Opet ako nije to što ja mislim,popričaj sa nekim o tome takođe će ti biti mnogo lakše.
Možeš da mrziš nekoga koliko hoćeš, ako se pravda ne zadovolji,nikakve koristi od toga.
Pa makar, to bio najgori mogući način, za zadovoljavanje pravde.


A sta ti mislis, sta se to meni desilo?

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 05, 2009 5:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[quote="jbstapar"]Ja cu reci istinu - puna, ma prepuna sam mrznje prema nekim ljudima.
I da-zelim da osete, da prodju kroz ono kroz sta sam ja prosla, mozda ce kasnije shvatiti kako su me povredili, unistili, njima je u trenutku te reci tj. dela bilo ok, ali meni nije.


Pa nisam baš siguran šta ti se desilo ali...Pročitaj sama svoje riječi,
pa razmisli,šta bi neko mogao da zaključi šta se tebi desilo.
Ne samo kroz ovaj post nego i koji prije ovoga na drugim temama.
"Puna sam ma prepuna mržnje prema nekim ljudima"
Pa nebi se moglo reći da se neko toliko" mrzi "bez nekog posebnog razloga.
Ja lično nebih iznosio svoje pretpostavke,ali čisto sumnjam da je to zbog toga što te neko ogovarao ili tako nešto...
Nemoj pogrešno da shvatiš,nije ništa bilo zlonamerno, od onoga što napisah.
Svaki dan se srećem , sa svakakvim stvarima koje se dešavaju ljudima.
Pa zbog toga sam se našao kao merodavan da ti nešto kao savjetujem.
Ali ako ti smeta ok,Neću da se petljam.
Mada mi je malo čudno, da neko ko ima toliko godina, može toliko da mrzi nekoga.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 05, 2009 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ne smeta mi uopste Wink
I ko sto je u jednom postu dameski rekla godine se ne biraju i apsolutno nemaju nikakve veze Wink
A to..pa, ja sad ne mogu nicije misli da citam ko sta misli o meni.
Ja znam kakva sam, a sve sto ovde napisem je istina, a ako me neko pogresno protumaci, zaista ne mogu da pomognem.
Znam da ljudi mogu na svasta da pomisle, kad procitaju ovaj post, ali tako je-rekla sam samu istinu, ni reci ne bih povukla.. Wink
Samo ne zelim da se pojavi neko ko ce da me osudjuje-ne mislim na vas, ali zaista neko te stvari ne shvata ozbiljno i cine mu se male, iako meni nisu.
Zbog tog doticnog razloga nisam nikada ni pricala o tome sta mi se izdesavalo.
Wink

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
ljubica_kitty
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Feb 2009
Poruke: 1

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 10, 2009 11:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da imam srece u zivotu jer mi jos niko nije izazvao tu emociju zvanu MRZNJA. Isto tako ne krivim ljude koji necim izazvani mogu da registruju kod sebe mrznju. Ipak smatram da je sustina mrznje prazna i nema nikakvu pojentu za dobro biti sebe.
Treba teziti ka tome da takvu vrstu emocije savladamo u sebi, verovatno je tesko, ali i korisno nauciti!!!
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 19, 2010 6:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam par osoba sa kojima sam u svadji, ali ih ne bi nazvala neprijateljima. Ne diram ja njih, ne diraju oni mene.
Ja u principu ne mrzim nikog.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 19, 2010 9:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Šta i koga smatramo neprijateljem? Onoga ko nas zbog nečega mrzi, ko nas ogovara, ko nam na svakom koraku čini spletke, ko nas samo čeka na pogrešnu riječ i korak? Ili onoga ko nam želi fizički uništiti život, ko nam uperi cijev pištolja u sljepoočnicu? Široka tema, moglo bi se puno toga reći. Ali, kao i svaki put, riječ je isključivo o nama samima, našim osjećanjima, nikako uopštenim ili statistički dokazanim. Mogu vam reći, ali zaista iz vlastitog iskustva, ako je iko u u oba slučaja koja sam pomenula imao neprijatelja, imala sam ja. Ali nisam mrzila, nisam to znala, tek, povlačeći se u sebe, bolno ranjena psihički i fizički, činila sam grešku za greškom i tako nesvjesna vlastitih postupaka povrijedila ne samo onime koji su me iskreno voljeli, nego i one koji su to pokušavali. Jesam li ja tad bila njihov neprijatelj? Vjerovatno jesam, ako ćemo iskreno. Samo, toga tada nisam bila svjesna, bila je to jedina odbrana za koju sam znala, moja, na žalost, vlastita borba, ali ne sa mržnjom ili smišljenom osvetom, sa kivnjom na svijet, ne, toga nije bilo u meni. Samo sam željela opstati i preživjeti i naći snagu i vjeru da će mi život kad-tad dati bolje, da će proći, da ću iz svega izaći i isplivati, da ću živjeti bez želje za osvetom, bez mržnje... jesam upadala u nevolje, kako da ne, u iskušenja, ali nisam nikom postala ni neprijatelj, niti se osvetila. Sve loše što sam ikad ikome učinila, bilo riječima, bilo postupcima, nije dolazilo zbog mržnje ili osvete, ali sam to ipak učinila i sve sam sama platila. Ne mogu i ne želim ni mržnju, ni osvetu.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2010 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam neprijatelja, ali neprijatelje smatram ljudima koji ne znaju da uzivaju u smehu, ne znaju da se nasale, i oni koji su non top mrgudi. Ti ljudi spustaju moj duh i iz tih razloga ih smatram neprijateljima. Nikoga ne mrzim...ima ljudi koji mi se ne svidjaju, al u sustini ne mrzim nikoga.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Vi i vas neprijatelj Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  sledeća
Strana 12 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon