www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jadranska liga, da ili ne???
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Pozarevljanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Apr 2006
Poruke: 17

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 5:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja sam protiv jadranske lige.

 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 06, 2006 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Culi ste sta je rekla legenda - Sale Djordjevic - tako samo odmazemo svojoj kosarci. Unistavamo svoju ligu. Treba je ukinuti.
 
milos308
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Apr 2005
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 08, 2006 12:40 pm    Naslov poruke: kosarka Na vrh strane Na dno strane

pravo da vam kaszem ona je korisna samo za klubove bivse sfrj
 
djsashe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 03 Jun 2006
Poruke: 142

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 08, 2006 12:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zasto ne?I mi imamo sto da pruzimo
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 08, 2006 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bosnovi je napisao/la sledeće:
jadranska liga je super stvar jer samo zajedno možemo da opstanemo kao što smo bili nekad u jednoj državi

Hehehe...Gde ti zivis...To je bilo nekada davno (ako je uopste i bilo) ali sanse da to bude opet tako jednake su nuli (0).
Ja, licno, ne podrzavam ovu ligu jer po meni to je neko malo Balkansko prvenstvo.To je lep pokusaj najboljih klubova iz bivse SFRJ da se kosarka na ovim prostorima objedini ali to je prosto nemoguce.Najbolje je da svako ima svoju ligu, a ako hocemo da ovi klubovi igraju medjusobno, tu je Euro Liga.

_________________
Master
 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 08, 2006 5:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tako je. svako treba da ima svoju ligu, pa ako nam se lige pokazu kao kvalitetne srescemo se u evropi.
 
bosut2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jun 2006
Poruke: 52

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 4:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jadranska liga nije resenje za nasu kosarku ali nije ni resenje da nam liga ima samo 3-4 jaka tima.treba reorganizovati sistem i ulagati u nove centre.
 
djsashe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 03 Jun 2006
Poruke: 142

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 11:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svi idu napred,zato J.Liga DA
 
djokili
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 31 Jan 2005
Poruke: 517
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 4:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ukoliko prvak bude isao u Evroligu, onda i ima smiska a ovako je beskorisna i samo unistava nase klubove i ligu!!!
 
kosima de urawa
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jul 2006
Poruke: 160

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2006 4:55 pm    Naslov poruke: s Na vrh strane Na dno strane

Korisna je
 
vujke13
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 02 Dec 2005
Poruke: 239
Mesto: Subotica/ Novi Sad/ Podgorica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 8:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

definitiwno sam protiv.
unishtawamo domacu kosharku...

_________________
Vujanic je zakon
 
prase
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 24 Jul 2006
Poruke: 575
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 23, 2006 12:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja licno sam protiv. Stalno neki incidenti, frke, problemi. Ovaj ne moze da igra u Hrvatskoj zbog toga, ovaj zbog toga. A nasa liga samo propada.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Jadranska liga, da ili ne??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  sledeća
Strana 12 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon