www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Building, Terentana: najbolja vezba za napredovanje misica?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Dulee_nbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 142

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 12:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

z-sveti-jovo-88 je napisao/la sledeće:
kupi si naposin (anabolikum) pa ce ti misici preko noci rasti,

inace bi trebao po kg tezine 1 gram belancine pojesti.
Ide po kilogramu sopstvene tezine minimum 2 grama proteina!!!



Poslednja prepravka: Dulee_nbg datum Sub Nov 04, 2006 10:52 am; ukupno izmenjena 1 put
 
Savior
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 06 Okt 2004
Poruke: 3316

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 12:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma najbolje je Sex, kakva teretana Smile
 
Dulee_nbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 142

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 12:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

FANATIC-NS je napisao/la sledeće:
Nema potrebe za licnim trenerom.Ali moj ti je savet da obavezno saslusas trenera u teretani,koji mora da ti pokaze osnovne vezbe i objasni nacin ishrane i sve ostalo.Nemoj da odmah ides na velike tezine i da obaras svetske rekorde.Samo ces dobiti zestoke upale i velika je mogucnost da ces se povrediti.
Znaci..samo polako i budi strpljiv.Ovo je sport koji trazi puno rada i odricanja ali rezultati ce sigurno doci.
Retko mozes po nasim teretanama da nadjes trenera!!! MindControl...dobra ti je slicica...ako hoces mozemo da odigramo jednu preko battle netta, vidim da gotivis protosse!! pozz
 
blok1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Avg 2006
Poruke: 89

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 14, 2006 9:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Savior je napisao/la sledeće:
Ma najbolje je Sex, kakva teretana Smile


Very Happy , lepo kazes!

salims se, vec dugo radim sklekove, trbusnjake i cucnjeve
 
FANATIC-NS
PARTY MAN
PARTY MAN



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 979
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 15, 2006 2:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dulee_nbg je napisao/la sledeće:
FANATIC-NS je napisao/la sledeće:
Nema potrebe za licnim trenerom.Ali moj ti je savet da obavezno saslusas trenera u teretani,koji mora da ti pokaze osnovne vezbe i objasni nacin ishrane i sve ostalo.Nemoj da odmah ides na velike tezine i da obaras svetske rekorde.Samo ces dobiti zestoke upale i velika je mogucnost da ces se povrediti.
Znaci..samo polako i budi strpljiv.Ovo je sport koji trazi puno rada i odricanja ali rezultati ce sigurno doci.
Retko mozes po nasim teretanama da nadjes trenera!!! MindControl...dobra ti je slicica...ako hoces mozemo da odigramo jednu preko battle netta, vidim da gotivis protosse!! pozz


Slicica je iz davnih dana kada sam je igrao do besvesti Very Happy vidis sada koja mi je omiljena rasa bila.
Ali neigram je duze vreme.Ne znam jesi li cuo za igru EVE ONLINE preko neta.Igram samo nju i to vec vise od dve godine.Igra je savrsena!

_________________
Tezim ka savrsenstvu u svakom pogledu! MSN - nszola@hotmail.com
 
Dulee_nbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 142

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 04, 2006 10:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

blok1 je napisao/la sledeće:
Savior je napisao/la sledeće:
Ma najbolje je Sex, kakva teretana Smile


Very Happy , lepo kazes!

salims se, vec dugo radim sklekove, trbusnjake i cucnjeve
pa ubaci i zgibove i propadanja, mozes u skolici u 1 bloku
 
vladaczv
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Avg 2006
Poruke: 52

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 9:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dizes iz benca 200kila!!!!Salim se
 
dundja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Okt 2005
Poruke: 92

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 5:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zanima me koja vezba u teretani najvise pomaze povecanju odrazu?
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 5:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za odraz...nosi tegove na nogama, koliko je to komplikovano??

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
danijelavu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 23 Maj 2005
Poruke: 233
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se
 
FANATIC-NS
PARTY MAN
PARTY MAN



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 979
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 12:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dundja je napisao/la sledeće:
Zanima me koja vezba u teretani najvise pomaze povecanju odrazu?


Presa bi bila ok,mada moze i da te malo uspori.Teretana u sustini je jako dobar sport ako se kombinuje sa nekim drugim.Ja recimo idem jos i na kik boks.Mada nazalost posto se takmicim u body fitnessy sada nemam puno vremena i za kik jer sam se fitnessy posvetio maksimalno.

Sto se tice tegova na nogama ,nisam bas siguran koliko je to dobro za odraz.Ali siguran sam da ukoliko trcite sa njima mozete povrediti zglobove i vremenom ce vam se pojaviti bolovi u nogama.


Zelim jos da se izvinem svim clanovima sajta koji su mi postavljali pitanja a ja im nisam odgovorio.Nije zato sto nisam zeleo vec sam imao par jakih takmicenja i spremao sam se tako da nisam bio u mogucnosti.
Molim da moje izvinjenje uvazite i koga god nesto zanima o teretani,ishrani nacinu vezbanja moze slobodno da me pita ili ovde ili na pp.

Sportski pozdrav!

_________________
Tezim ka savrsenstvu u svakom pogledu! MSN - nszola@hotmail.com
 
darko_calic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Feb 2007
Poruke: 49

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 4:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

fanatic..je lepo rekao...mada osnovna vezba (kao npr. cucanj) moze mozda i vise pomoci povecanju odraza, nego sto bi to presa mogla...licno misljenje.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Building, Terentana: najbolja vezba za napredovanje misica? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  sledeća
Strana 13 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon