www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Slucajna trudnoca, sledi udaja ili abortus?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Deja-vu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Okt 2008
Poruke: 42

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne znam...Da sam starija i sa osobom koju mnogo volim i dugo smo zajedno,nikada ne bih abortirala,ali npr. za moje godiste ili za devojke mladje od mene nije dete,prvo one nisu psihicki spremne za decu,zasto bi ga radjale pa mu unistile zivot...Stvarno ne znam... Confused


_________________
...Loving you is my life...
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 20, 2008 2:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svako ima svoje razmisljanje i svoje interese bila osoba mladja ili starija. Neko je siguran u to sto bi uradio u vezi slucajne trudnoce a neko i nije. Ipak kao sto rekoh svi mi imamo drugacija razmisljanja i valjda resenja za takve situacije.

Kao sto sam vec rekla ne bih se usudila da uradim tako nesto, ako sam vec gresku napravila ne misleci ili ne mareci ne bih da nosim na savesti jos jednu gresku zbog koje bi sigurno patila koliko toliko.
 
Maki09
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2006
Poruke: 266

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 06, 2009 8:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

škorpijica je napisao/la sledeće:
100 ljudi 100 cudi, ne moze se svima ugoditi. Najlakse je sesti i osudjivati... Ako se uzmu svi komentari i misljenja u obzir, onda je definitivno najpametnije da svi ostanu nevini do braka i da sanjaju o idealnom zivotu koji ih ceka tamo jednog dana. Osudjujete devojke/zene koje se odluce na abortus, osudjujete devojke/zene koje napustaju svoju decu (tema u Psihologiji), "osudjujete" tj. pitate se sta to fali devojkama koje imaju preko 20 godina, a nevine su... Hmmm bice da ovde nesto ne stima Rolling Eyes I da se razumemo, naravno da postoji zastita, ali da li bilo ko od vas moze tvrditi da je 100% zasticen i da se jednostavno ne moze "desiti"? Mislim da sam pre godinu dana ostavila upis na ovoj temi i tada sam rekla, obozavam decu, osoba sam koja zivi za to da ima decu kojoj ce moci priustiti jedan normalan zivot, ali da bih to mogla priustiti moram se prvo i sama srediti, imati krov nad glavom, primanja, biti pre svega sposobna da preuzmem odgovornost nad jednim zivim bicem... Gledam ljude koji studiraju sa mnom, zive u studentskim domovima, prezivljavaju dnevno sa 100-200 dinara, ni sami ne znaju kako... E pa da ja vas pitam, kako bi takvih dvoje studenata izdrzavalo jos i dete? Eto, ma koliko grubo zvucalo i ne daj Boze da se ikada nadjem u ovoj situaciji, ali kada bih morala razmisljati abortus ili napustiti dete, definitivno abortus Sad iako mislim da bi me to mucilo i proganjalo citav zivot...

Samo mi nije jasno kako pored toliko moralista i protivnika abortusa, abortusa na sve strane sve vise... ili je ipak ono, pred drugima sam fin i radim sve "po propisima", a svoj problem cu vec nekako zataskati Rolling Eyes
Ni rec ne bih dodala, totalno se slazem

_________________
FDGV FGBFG
 
Betty_Barclay
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 29 Nov 2008
Poruke: 335
Mesto: Dijaspora

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 07, 2009 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad bi ostala trudna i udala bi se za tog momka, naravno i ako on to hoce Laughing . Znam da hoce i ako nisam trudna Very Happy

_________________
Zaljubljena sam ja u svog malog secera,
zaljubljena sam ja, sad bi samo plesala
 
ravnicari
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 29 Nov 2008
Poruke: 29

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 10, 2009 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da se u današnje vreme slučajne trudnoće ne smeju dešavati! Prezervativi se mogu kupiti i u trafici a redovan odlazak kod ginekologa je opšta kultura. Dakle ne priznajem slučajnu trudnoću, a oni što žive u studentskom domu i slični primeri, pamet u glavu a ne posle: i ju, eto desilo se...

_________________
...ume život da bude lep...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 17, 2009 1:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^na zalost, desava se jer , racunajuci poslednjih par anketa, vise od 50 % mladih uopste ne koristi zastitu...zalosno

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Slucajna trudnoca, sledi udaja ili abortus? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strana 13 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon