www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Egzorcizam i demoni
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 18, 19, 20  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~
::  
Autor Poruka
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 17, 2008 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Demetrijus je napisao/la sledeće:
e emili zar nije glavni satana???


Jedno te isto. Mr. Green
Lucifer ima mnogo imena (negde sam pročitao da ih ima okruglo 99).
Satana na hebrejskom znači "protivnik", a Lucifer na latinskom znači otprilike nešto kao "svetli" - zvuči već kao ime za jednog anđela (Lucifer je bio vođa anđela koji su se pobunili protiv Boga).



_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
blueye
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 14 Apr 2008
Poruke: 8

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 18, 2008 8:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

emili,bilo bi mi jako zanimljivo ako bi svoja licna iskustva podijelila s nama (mislim da bi se i ostali slozili),voljela bi da cujem jos konkretnih dozivljaja.mozda nekom i pomogne
 
Demetrijus
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 29

Datum registracije: 31 Mar 2008
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 18, 2008 9:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja misim da je njemu ime satana
dok je bio andjeo njemu je ime bilo lu
aa emili ako neshto nisi isprichala i ako ocesh ....isprichaj...

_________________
,,Live free and die hard,,
 
blueye
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 14 Apr 2008
Poruke: 8

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 18, 2008 9:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a jel' zna neko nesto o lilit
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 18, 2008 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Emilli je napisao/la sledeće:

Glavni demon koji se zove Đavo,koji se zove Lucifer, koji se zove svakojako je najopasniji,a sva ostala imena ih može svako sam dopisati,ima ih na stotine i svaki naraštaj ih izmišlja prema svojim potrebama,njihov broj jedino zavisi od naše mašte, imaginacije i sposobnosti imenovanja....


pa to je ono sto kazem,te sve price,lucifer,ne znam koji sve djavoli i ostalo(biblija,kuran,...)je sve izmisljeno.Postoji,ali nesto,sasvim nebitno od cele te price...

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 18, 2008 3:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

blueye je napisao/la sledeće:
a jel' zna neko nesto o lilit


Lilit zavodnicu Kabalisti opisuju kao kurvu koja opšti sa muškarcima. Nazivaju je Krivuljavom, Vijugavom ili Izopačenom Zmijom, stoga što zavodi muškarce i navodi ih na izopačenosti. Ona predstavlja Tuđinku, slatkoću greha, i opaki jezik. Kaže se da med teče sa usana Tuđinke. Nazivaju je Nečistom, a iako nema ni ruku ni nogu za opštenje, jer su zmiji noge bile odsečene kada ju je Bog kaznio što je zavela Evu, žena u njenom ruhu i sa njenim ukrasima izgleda kao da ima i ruke i noge. Kabalisti kažu da upravo kroz tajanstvo njenog ruha i ukrasa ona može da zavodi muškarce. Lilit napušta Samaela, svog muža u mladosti, i spušta se na Zemlju, gde bludniči sa muškarcima koji spavaju sami i koji sanjaju, te dovodi do toga da imaju nečista, spontana noćna ispuštanja semena. Plašeći se da će Samael i Lilit preplaviti svet svojim demonskim nakotom, Bog je kastrirao Samaela. Ova priča podseća na talmudsko predanje u kome Bog kastrira muškog Levijatana da bi ga sprečio da se pari i da tako uništi zemlju. Možda stoga što više nije mogla da svoju želju zadovolji sa Samaelom, ili možda zbog toga što je još uvek sanjala o Adamu, čija je lepota bila kao lepota Sunčevog kruga, Lilit je znala da još uvek želi Adama. Adam je posle pada rešio da okaje svoj greh tako što će se sto trideset godina suzdržavati od opštenja sa Evom. Prema rabinu Meiru u Talmudu Adam se opasao trnovitim grančicama smokve da bi sprečio opštenje sa Evom. Tokom tog vremena Lilit je posećivala Adama dok je spavao sam i sanjao, i zadovoljavala se tako što bi ga jahala, i dovodila do toga da ima noćna rasipanja semena. Stvorenja nastala iz ovog sjedinjavanja zovu se "napasti za ljudsku vrstu". Zohar dalje kaže da će se Lilit skrivati ispod pragova, u bunarima i nužnicima, i da će nastaviti da zavodi i da skreće muškarce s puta sve do sudnjeg dana. Kao što je rabin Šimon rekao: "Avaj, slepi su sinovi čovečji, i ne vide i ne znaju kako puna je zemlja čudnih i nevidljivih bića ... kao Lilit što je ... što se mešaju sa muškarcima i bude u njima pohotu koja vodi onečišćenju"
Iz opisa koje nalazimo o tome kako Lilit dela, očigledno je da je ona sa stanovišta muške psihologije i poželjna, ali i opasna:
Ona se ukrašava mnogim uresima kao prezrenja vredna kurvarka, te zauzima mesto na raskršću da bi zavodila sinove čovečje. Kada joj se neka luda približi, ona ga zgrabi, poljubi, i napoji ga vinom od taloga iz zmijske guše. Čim on to popije, skrene sa puta i krene za njom. Kada vidi da je pošao za njom i prestao da sledi puteve istine, ona se odrekne svih uresa kojima se ukrasila da bi zavela tog glupaka. Njeni uresi za zavođenje sinova čovečjih jesu: da joj je kosa duga i riđa, crvena kao ruža, da su joj obrazi beli i rumeni, sa ušiju joj visi šest uresa, egipatski lanci i svi uresi iz Zemlje na Istoku nalaze joj se oko vrata. Usta su joj kao uska vratanca lepo nameštena, jezik joj je oštar kao sablja, a reči meke kao somot; usne su joj crvene kao ruža i slatke kao da se sav med na njima skupio. Odevena je u grimiz i ukrašena sa četrdeset uresa manje jedan. Te ta luda skrene s puta i pođe za njom i pije vina iz pehara i bludniči s njom i ide za njom i sledi je. A šta ona tada radi? Ostavlja ga zaspalog na divanu, leti u nebesa, potkazuje ga, oprašta se i spušta. A luda se budi i misli da će moći da se s njom zabavlja i provodi kao i pre, ali ona uklanja svoje urese i pretvara se u preteći, zlokobni lik. Stoji pred njim odevena u ruho od plamteće vatre, budeći užas i izazivajući drhtanje i tela i duše; svuda su zastrašujuće oči, a u njenoj ruci je mač sa koga jed kaplje. Te ona ubija tu ludu i baca ga u Džehenu.
Nojman u svojoj Velikoj Majci navodi Lilit među "privlačnim i zavodljivim likovima kobnog omađijavanja" koji predstavljaju negativni transformacioni aspekt ženskog. U vezi sa starogrčkim reljefom , koji prikazuje nagi ženski duh kako je zajahao nagog muškarca koji očigledno spava i sanja, Nojman ističe da dionizijski simboli ukazuju na to da krilata sukuba(demonka) pripada carstvu misterija. Ona predstavlja očaravajući, zavodljivi, orgijastični, zlokobni i košmarni vid ženskog. Stoga što muškarac spava, a žena umesto nogu ima sovine kandže, obično se uzima da je to predstava Lilit, čije su moći najveće u vreme kada Mesec opada – kada "oslobode pse noći iz lanaca te oni lutaju cele noći do jutra" :Lilit luta u noćnim satima, razdražujući sinove čovečje i nagoneći ih da se uprljaju i onečiste. Kad god naiđe na muškarce koji spavaju sami kod kuće, ona lebdi iznad njih, stavi ih pod svoju vlast, pripije se uz njih, i tako probudivši njihovu želju, ona začne s njima. Ona im i prenosi bolesti a da oni to ni ne znaju – i sve to zbog umanjivanja meseca .
Lilit, kao zavodnički, preobražajni oblik ženskog, obično žene svesno ne doživljavaju dok ne počnu da zalaze u drugu polovinu svog života. Mlade žene poznaju snagu svoje Lilit seksualnosti nesvesno, jer su predmet muškarčeve želje, ali često na polovini životnog puta ženu obuzme snažna želja, kao u Lilit, za muškarcem kao što je Adam, "čija je lepota kao Sunčev krug". Želja Lilit za Adamom, prvobitnom i drevnom polovinom sebe, Suncem njenog Meseca.
Nepogrešivo je jasna obredna priroda svega pomenutog u ovom podužem odlomku, koji do u tančine objašnjava kako žena može da upotrebi svoje lice i telo, šminku, kosu, nakit, odeću i miris, da bi pojačala svoju večno žensku povezanost sa zavodničkim moćima Lilit. Talmud opisuje Lilit kao dugokosog noćnog zloduha. Kosa jedne žene se tradicionalno smatra njenim najvećim ukrasom, simbolom mudrosti, jednim vidom njene suštinski ženstvene prirode. Hristove neveste, vestalske device, i jevrejske neveste morale su da žrtvuju svoju dugu, zavodljivu kosu. Ženama se kosa seče i povezuje i pokriva da bi ih odvojili od njihove, od Boginje date, zavodničke moći Lilit. Biblija do u tančine opisuje kako su Ruta, Jestira, Judita, upotrebljavale ulja, masti i mirise, nakit i odeću, kao i kajal da iscrtaju oči, pre nego što bi se suočile sa strašnim preobražajnim susretom sa muževnošću. Ovi obredi ženskog ukrašavanja arhetipski su povezani sa Lilit i njenom suštinski ženskom zavodljivošću. Svesna spoznaja ove veze sa Lilit i Boginjom od neobične je važnosti za ženin duhovni i psihološki razvoj.
(odlomak iz knjige o Lilit zavodnici)

Inače Lilith kao denomnku(sukubu) ne treba prizivati naročito ne muškarci.Lilit predstavlja seksualnu slobodu i užitak.Ona je Sotonina žena, i prikazuje se onima koje ona sama odabere.Kao njen omiljeni simbol predstavljena je ptica sova.

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 18, 2008 4:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Demetrijus je napisao/la sledeće:
ja misim da je njemu ime satana
dok je bio andjeo njemu je ime bilo lu
aa emili ako neshto nisi isprichala i ako ocesh ....isprichaj...


Mislim da pravilnikom foruma ne smem da pričam...

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 7:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sukuba je ženski demon koji zavodi muškarce u snu, a inkuba je muški demon koji zavodi žene (isto u snu). Prizivanje i jednog i drugog je opasno "čačkanje mečke".

Prema Tori, Lilit je bila prva Adamova žena, isto stvorena od zemlje. Peripetija je nastala jer ona nije htela da bude "ispod" Adama, jer su jednaki (pošto su stvoreni od iste zemlje).

http://en.wikipedia.org/wiki/Lilith#Folk_tradition

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
blueye
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 14 Apr 2008
Poruke: 8

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 9:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala,textovi su zaista zanimljivi,iz ovog izgleda da postoji i muski i zenski sotona.
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 2:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

blueye je napisao/la sledeće:
hvala,textovi su zaista zanimljivi,iz ovog izgleda da postoji i muski i zenski sotona.


Inkubiji i Sukube su demoni koji u zavisnosti da li si muško ili žensko služe samo za sex,tj. osobe koje ih prizivaju koriste ih da bi naučile nešto više o samom sexu i oslobodili se nekih moralnih restrikcija vezanih za sopstvenu sexualnost,ali takođe mogu biti dobri partneri u vežbanju sexualne magije,jer mi sexsom dobijamo ogromnu količinu energije,e sad šta ćemo učiniti sa njom na nama je.Ako neznamo da postoji prepuštamo je na milost i nemilost kojekakvim astralnim bićima.
Postoje priče kako Inkubiji/Sukube donose erotske snove ljudima da bi im uzeli energiju.Ja lično nisam doživela takvo nešto,obično posle takvih snova imam predivan osećaj.

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
Demetrijus
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 29

Datum registracije: 31 Mar 2008
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 20, 2008 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da...dobri slatki snovi....ali to da djavoli uzimaju energiju ustvari jeste tachno ...poshto u odredjenom trenutku dodje do velike akumulacije energije kojom mozhemo uchiniti sve i svashta ali smo mi posle toga pospani -a pospanost predstavlja nedostatak energije ...i kako onda da nisu demoni....nego ajmo on topic (nije ovo topic sexualna iskustva)
ovaj koji je to demon samael-chuo sam za njega i misio da je to sotona ali je njegovo ime sataniel a ne samael tako da...molim objashnjenje... Wink

_________________
,,Live free and die hard,,
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 20, 2008 9:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Demetrijus je napisao/la sledeće:
da...dobri slatki snovi....ali to da djavoli uzimaju energiju ustvari jeste tachno ...poshto u odredjenom trenutku dodje do velike akumulacije energije kojom mozhemo uchiniti sve i svashta ali smo mi posle toga pospani -a pospanost predstavlja nedostatak energije ...i kako onda da nisu demoni....nego ajmo on topic (nije ovo topic sexualna iskustva)
ovaj koji je to demon samael-chuo sam za njega i misio da je to sotona ali je njegovo ime sataniel a ne samael tako da...molim objashnjenje... Wink


...pa upravo sam to i rekla da u tom trenutku kada dođe do velike akomulacije energije,ako zanamo energiju usmeravamo u pravom smeru,a ako ne znamo drugi je iskoriste i zato smo pospani,ustvari ne bih ja to nazvala pospanost nego više kao iscrpljenost i iznemoglost,što znači da je tu našu energiju iskoristio neko drugi...
Što se tiče demona Samaela nisam čula za to ime,a i sam znaš da ih ima jako puno i da ih je nemoguće sve znati po imenima,ja sam navela one za koje sam ja čula...
Evo još imena demona za koje ja znam:

Gotski demoni

KrAgares
Druga imena: Aguares
Polozaj: visoko rangirana vojvotkinja istocnih regija Pakla
Agares je demonka koja vlada po danu i dio je reda virtuoza.
Ona uci sve jezike, vraca bjegunce i moze zaustaviti ljude od bjezanja. Moze potaknuti na bjezanje. Proganja neprijatelje, unistava neprijateljske duhove, uzrokuje pad vaznih ljudi - uzrokujuci pad s visokih polozaja, drustvenih casti i postovanja drugih. Moze uzrokovati potres i potaknuti na plesanje.

Amon
Druga imena: Egipatski Bog Sunca Amon Ra, Merodach i Babilonski Bog Marduk
Polozaj: markiz
Amon je demon koji vlada po danu nad 40 legija dusa.

Aini
Druga imena: Mym/Aim, Harborym
Polozaj: vojvoda
Aim vlada nad 26 legija dusa i demon je koji vlada po danu. Daje odgovore na pitanja, odgovoriti ce na pitanja o nepoznatom, nadahnjuje ljude, uci lukavost i ostroumnost, moze siriti propast uz pomoc vatre, zapaliti zgrade i cijele gradove. Odgovara na sva pitanja o privatnim stvarima.

Alloces
Druga imena: Allocen, Alloien, Allocer
Polozaj: vojvoda
Alloces vlada nad 36 legija dusa i vlada nocu. On uci astronomiju i liberalne znanosti, moze biti poslan da se osveti tajnim neprijateljima. Ima dubok grub glas i glasan je.

Amdusias
Druga imena: Amduscias
Polozaj: vojvoda
Amdusias vlada nad 29 legija dusa i vlada po noci.
Moze inspirirati glazbu. Moze uzrokovati da se cuju glazbeni instrumenti, ali ne i vide. Odlicno upucuje i moze nam dati savjet koji ce nam pomoci u bilo kojem zadatku. Moze uzrokovati da vocke nemaju ploda ili da plodovi padaju na zemlju. Ili po volji.

Amy
Druga imena: Avnas
Polozaj: predsjednik
Amy vlada nad 36 legija dusa i vlada nocu.
On uci astrologiju i liberalne znanosti. Pomaze i otkriva skrivena blaga, pokazuje put prema bogatstvu, novcu i blagu.

Andras
Andras vlada nad 30 legija dusa i nocni je demon.
Moze potpuno unistiti neprijatelje. Andras je poznat po tome sto ubija maga i njegove pomocnike. Za njega se kaze da je vrlo opasan.

Andrealphus
Polozaj: markiz
Andrealphus valada nad 30 legija dusa i nocni je demon. On uci astronomiju, geometriju i sve povezano s mjerama. Takoder uci matematku.

Andromalius
Polozaj: vojvoda/grof
Andromalius vlada po noci nad 36 legija dusa.

Balam

Polozaj: kralj
Balam vlada nocu nad 40 legija dusa.

Barbatos
Polozaj: vojvoda
Barbatos je demon koji vlada po danu nad 30 legija duhova, u redu virtuoza. Barbatos se voli pojavljivati kada je Sunce u znaku strijelca.

Beleth
Druga imena: Byleth, Elyth
Polozaj: Vojvotkinja (pise "kralj" u originalnim spisima, no ona je rekla da je vojvotkinja)
Beleth je demonka koja vlada po danu nad 33 legija dusa. Beleth donosi ljubav izmedju muskarca i zene. Ona je najdraza djevojka koja ceka prosidbu.

Berith
Druga imena: BaalBerith, Beal, Bofi, Bolfry
Polozaj: vojvotkinja
Berith vlada po danu nad 26 legija demona.

Bifrons
Polozaj: grof
Bifrons vlada nocu nad 60 legija dusa.

Botis
Polozaj: predsjednik/grof
Botis je demon koji vlada po danu nad 60 legija dusa.

Buer
Polozaj: predsjednik
Buer je demon koji vlada po danu nad 50 legija dusa

Bim
Druga imena: Bune
Polozaj: vojvotkinja
Bune je demonka koja vlada po danu nad 30 legija dusa.

Caim
Druga imena: Camao
Polozaj: predsjednik
Caim vlada po noci nad 30 legija dusa i bio je u redu andela.

Crocell
Druga imena: Pucel, Procel
Polozaj: vojvotkinja
Crocell vlada nocu nad 48 legija dusa.

Dantalian
Polozaj: vojvoda
Dantalian vlada po noci nad 36 legija dusa.
Moze uzrokovati halucinacije kod drugih, otkriva najskrivenije misli i zelje, utjece na um drugih bez njihova znanja. Zna sve ljudske misli i moze ih mijenjati po volji. Uzrokuje ljubav izmedu muškarca i zene. Uci sve umjetnosti i znanosti. On pokazuje slicnosti osoba.

Decarabia
Druga imena: Abraxas
Polozaj: markiz
Decarabia vlada nocu nad 30 legija dusa.
On zna sve povezano s moci biljaka i kamenja. Salje ptice kao podsjetnike.

Flauros
Druga imena: Havres, Haures
Polozaj: vojvotkinja
Haures vlada nocu nad 30 legija dusa. Haures razjasnjava proslost, sadasnjost i prorice buducnost. Ona unistava i spaljuje neprijatelja maga i ubija ljude s vatrom i zasticuje maga od drugih duhova. Zna sve tajne i donijeti ce nesrecu neprijateljima maga.

Foras
Druga imena: Forcas
Polozaj: predsjednik
Foras vlada po danu nad 29 legija dusa.

Forneus
Polozaj: markiz
Forneus vlada po danu nad 29 legija dusa.

Furcas
Svoje ime izgovara Furackus
Polozaj: vitez
Furcas vlada nocu nad 20 legija dusa. Donosi mir i otklanja strah i stidljivost.

Furfur
Polozaj: grof
Furfur vlada po danu nad 26 legija dusa.

Gaap
Druga imena: Tap, Goap
Polozaj: predsjednik/princ
Gaap vlada po danu nad 66 legija dusa.

Gamygen
Druga imena: Samigna; Gamygan
Polozaj: markiz
Samigna vlada po danu nad 30 legija dusa.

Glasyalabolas
Druga imena: Caacrinolaas, Caasimola
Polozaj: predsjednik/grof
Glasya - Labolas vlada po danu nad 36 legija dusa. On ima svu anticku mudrost i okultne mudrosti.

Gomory
Druga imena: Gamory, Gremory
Polozaj: vojvotkinja
Gomory vlada nocu nad 26 legija dusa.

Guison
Druga imena: Gusayn
Polozaj: vojvoda
Gusion vlada po danu nad 40 legija dusa.

Hagenti
Druga imena: Haagenti i egipatska bozica Bastet
Polozaj: predsjednik
Haagenti vlada nocu nad 33 legije dusa.

Halpas
Polozaj: grof
Halpas vlada nocu nad 26 legija dusa.

Malpas
Polozaj: predsjednik
Malpas vlada nocu nad 40 legija dusa. On moze uportijebiti magiju da stvori bilo sto. On unistava zelje i misli neprijatelja i daje dobre savjete. On otkriva tajne neprijatelja.

Lerajie
Polozaj: markiz
Lerajie vlada po danu nad 30 legija dusa.

Marbas
Druga imena: Barbas
Polozaj: predsjednik
Marbas vlada po danu nad 36 legija dusa.

Marchosias
Polozaj: markiz
Marchosias vlada po danu nad 30 legija dusa.

Murmur
Polozaj: vojvoda/grof
Murmur vlada nocu nad 30 legija dusa. Bio je u redu andela.

Orobas
Polozaj: princ
Orobas vlada po noci nad 20 legija dusa.

Ose
Druga imena: Oso, Voso
Polozaj: predsjednik
Ose vlada po noci nad 30 legija dusa.

Paimon
Polozaj: kralj
Paimon vlada po danu nad 200 legija dusa.

Phoenix
Druga imena: Phenex
Polozaj: markiz
Phenex vlada po noci nad 20 legija dusa.

Ronobe
Druga imena: Roneve, Ronove
Polozaj: markiz/grof
Ronobe vlada po danu nad 19 legija dusa.

Sabnack
Druga imena: Sabnock, Saburac
Polozaj: markiz
Sabnack vlada po noci nad 50 legija dusa.

Saleos
Druga imena: Zaleos, Sallos
Polozaj: vojvoda
Saleos vlada po danu nad 30 legija dusa.

Seere
Polozaj: princ
Seere vlada po noci nad 26 legija dusa.

Shax
Druga imena: Chax, Scox
Polozaj: markiz
Shax vlada po noci nad 30 legija dusa.

Stolas
Druga imena: Stomas
Polozaj: princ
Stolas vlada po danu nad 26 legija dusa.

Valefor
Druga imena: Malaphar
Polozaj: vojvoda
Valefor vlada po danu nad 10 legija dusa.

Vapula
Druga imena: Naphula
Polozaj: Vojvotkinja
Vapula vlada nocu nad 36 legija dusa.

Vassago
Polozaj: princ
Vassago vlada po danu nad 26 legija dusa.

Vepar
Druga imena: Separ
Polozaj: vojvotkinja
Vepar vlada po noci nad 29 legija dusa.

Vine
Polozaj: kralj/grof
Vine vlada po noci nad 36 legija dusa.

Volac
Polozaj: predsjednik
Volac vlada po noci nad 38 legija dusa.

Vual
Druga imena: Uvall
Polozaj: vojvoda
Vual vlada po noci nad 37 legija dusa.

Zepar
Polozaj: vojvoda
Zepar vlada po danu nad 26 legija dusa.

Još demona (osim Gotskih):

Aglasis
On je pod upravom Haela i Sergulatha.

Bartzabel
Kabalisticki demon Marsa. Ima moc podizanja oluje.

Bechard
On ima moc nad vjetrovima i olujama, svjetloscu, kisom, ledom.

Brulefer
On je pod upravom Haela i Sergulatha.

Bucon
On je pod upravom Haela i Sergulatha.

Carnivean
On je bio princ reda moci.

Carreau
On je bio princ odreda moci. Daje moc kontrole nad emocijama i pruza snagu.

Clauneck
On ima moc nad dobrima.

Clistheret
Ona je pod upravom.

Elelogap
On je pod nadzorom Agaliarepta i Tarihmala. Ima moc nad elementom vode.

Erishkegal
Druga imena: Erishkigal "dama divne Zemlje" (sumerski), Allatu, Persefona (grcki), Porsepine (rimski)
U Grckoj mitologiji se pojavljuje kao bozica proljeca, kci Zeusa i Demetre, koju je Had oteo i ucinio ju kraljicom Podzemlja.Erishkegal se naposljetku zaljubila u Hada i odbacila gotovo cijeli svoj "svijetli dio" (ovdje se naravno misli na odbacivanje jednog polariteta) da bi zauvijek ostala uz njega.
U Sumerskoj i Babilonskoj mitologiji se spominje kao nasilna Bozica smrti i podzemlja.

Frimost
On je pod upravom Syracha.

Frucissiere
On je pod upravom Syracha.

Frutimiere
On je pod upravom Syracha.

Gressil
On je treci u redu prijestolja. On pomaze u stjecanju udobnosti, bogatstva i prepustanja.

Guland
On moze uzrokovati sve varijacije bolesti. On je pod upravom Syracha.

Hael
On je pod upravom Nebirosa.

Haristom
On je pod upravom Haela i Sergulatha.

Heramael
On je pod upravom Satanachie.
Položaj: markiz
Heramael vlada po noci.
On uci medicinu i daje znanje o svim bolestima s punim lijekom. On je takoder strucan u radu s mrtvima i moze dovesti magu duse preminulih koje jos obitavaju na astralu. Takoder uci komuniciranje s mrtvima (nekromanciju).

Hiepacht
On moze donijeti ljude prizivacu na udaljenosti. On je pod upravom Syracha.

Huicthgara
On ima moc nad snovima i javom, nesanicama. On je pod upravom Syracha.

Humots
On je pod upravom Syracha.

Klepoth
On nosi snove i vizije svih vrsta. On je pod upravom Syracha.

Khil
On moze uzrokovati ogromne potrese. On je pod upravom Syracha.

Mersilde
Moze transportirati kroz astralnu projekciju. On je pod upravom Syracha.

Minoson
Pod upravom Haela i Sergulatha.

Morail
Moze uciniti sve nevidljivim. On je pod upravom Syracha.

Musisin
On je pod upravom Syracha.

Oeillet
Ima moc nad novcem i blagom. On je princ.

Olivier
On je bio princ reda arhandela. On ima moc nad novcem i blagom.

Pentagnony
On je pod upravom Sergulatha i Haela.

Proculo
On je pod upravom Sergulatha i Haela, ima moc nad snovima.

Rosier
On pruza dar romanticnog i mastovitog govora u ljubavi. On pruza ljubav izmedu spolova i daruje romansu.

Sirchade
On ima moc nad zivotinjama. On je pod upravom Syracha.

Segal
On uzrokuje sve vrste inteligencije. Prirodne i natprirodne. On je pod upravom Syracha.

Sergulath
On je pod upravom Nebirosa.On uci o spekulaciji, taktici i lomljenju neprijeteljskih obrana.

Serguthy
On je pod upravom Satanachie. Ima moc nad zenama.

Sidragrosm
On je pod upravom Sergulatha i Haela.

Sonneillon
Bio je cetvrti u redu prijestolja. On daje snagu i postovanje.

Surgat
On moze otvoriti bilo koju kljucaonicu. On je pod upravom Syracha.

Sustugriel
On je pod upravom Satanachie. Uci magiju i ostvaruje zelje.

Trimasel
Uci kemiju i pokrete ruku. Zna sve tajne alkemije. On je pod upravom Satanachie.

Verrier
Daje samopouzdanje, snagu i hrabrost. On je imao poziciju princa.

Verrine
On motivira ljude da se pokrenu. On je bio u redu prijestolja.
(sa neta)

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~ -> Egzorcizam i demoni Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 18, 19, 20  sledeća
Strana 13 od 20

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon