www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Djordje Balasevic - Fan Club
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  

Da li ste bili na Novogodisnjem koncertu
Da, ove godine
12%
 12%  [ 9 ]
Da, prethodnih godina
21%
 21%  [ 15 ]
Ne
65%
 65%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 70

Autor Poruka
lukamuzika
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Dec 2004
Poruke: 107
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 26, 2006 6:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam, nazalost to je tako zbog domena uskoro cu naci neki novi koji nema reklame, a do tad evo vam direktna adresa: http://solair.eunet.yu/~filbi/djole/
ili
http://djordjebalasevic.co.sr/


 
kika_sd
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 554
Mesto: ni tamo ni ovamo

djibouti.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 11, 2006 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O b o z a v a m g a !!!!!!!
Genije!

_________________
"Ja jos kradem dane Bogu,ja jos umem,ja jos mogu da sam sebi stvorim neki mir.Jos sam sretan sto postojim,pisem pesme,zvezde brojim,jos sam onaj isti vetropir..."
 
woolf99
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 288

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 11, 2006 3:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moje starije kolege sa posla za njega kažu da je recitator. Ja tad muziku pusti jače New Evil

_________________
Goli Otok .... Kako to nudistički zvuči
 
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 11:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

woolf99 je napisao/la sledeće:
Moje starije kolege sa posla za njega kažu da je recitator. Ja tad muziku pusti jače New Evil


Ok kapiramo i to.Postoje i takvi ljudi, al mislim ipak da ga nisu dovoljno slusali. Wink

_________________

Join eRepublik here!!!
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 3:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bas se pitam de vi tu vidite muziku,cist recitator ko djacic prvacic...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 11:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

balas je legenda bio i ostat ce
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 17, 2006 4:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam Balasavic od 80tiva. Ni je moj favorit, ali je dobar. Vrlo dobar.
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 17, 2006 6:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
bas se pitam de vi tu vidite muziku,cist recitator ko djacic prvacic...


Cisto muzicki Balasevic je ono sto u Francuskoj su sansonijeri (chanson - Jacques Brel, George Brassens etc..) kantautori ili songwriteri gdje text nije inferioran nego superioran glazbi ili joj je ravnopravan.

A sto se tice muzike i toga "gdje je vidimo", cuj isao sam u muzicku skolu i mogu ti reci sve samo da nije banalna njegova mjuza. Ima tu solidnih harmonija i prilicno zahtjevnih melodijskih ili solo dionica. Ne treba ponizavati nesto prije nego sto se isto bolje upozna.
Ako trebam poslat kakav dokaz za ovo o "gdje vidimo muziku" reci pa cu ti poslat...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
wishper
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 10 Maj 2006
Poruke: 65
Mesto: Stara Pazova

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 10:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Djole,jedan od boljih likova sa estrade. Saljive i dobre pesme, posebno mi se svidjaju njegove prica sa koncerata Smile
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 2:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema dovoljno reci koje bi mogle njegovu muziku da opisu.
Jedan od retkih, koji ume svaki put da me rasplace.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
bredi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Sep 2006
Poruke: 90

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 4:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svet ne poznaje tako duhovitog coveka...njegovi tekstovi,to je savrsenstvo,breeeee
 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma, bre ljudi, on je najjaca faca na estradi, sto se pesama i tekstova tice. Nema boljeg od njega. Mada mi se ne svidja malo kao licnost, nekako je "kako vetar duva"!!!

_________________
Општа ситуација је добра. Непријатељ се повлачи на свим линијама.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Djordje Balasevic - Fan Club Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  sledeća
Strana 13 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon