www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bicu sve sto hoce
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 05, 2007 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Džavole , ti uvek teraš po svome, uvek...
Uglavnom , treba se zbog partnera promeniti. Hteo ne hteo , moraš da se promeniš, jer...
Kad se dve osobe sretnu i počnu da provode dosta vremena zajedno onda se prilagodjavaju jedna drugoj. Prilagodjavaju = menjaju ( izmedju ostalog). Embarassed


 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 15, 2007 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa normalno do odredjene granice - samo da ne pretera meru Laughing
 
MakedonecSk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 19 Nov 2006
Poruke: 45

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 15, 2007 11:25 pm    Naslov poruke: NEEEE Na vrh strane Na dno strane

To nesmijes sama sebi dozvoliti da se promenis pa neznam kakva i da je to ljubav ako je prava ljubav treba da te voli takvu kakva si a ne da izmislja i da trazi radikalne promene od tebe. tako da najbolji nacin je da saznas koliko te momak ili za muskarce devojka ih voli to dali moze on ili ona da prihvati to kakav covjek si ti. ako se zeli i nesto da se promeni to moze da budu neke sitnije stvari ali ne sve. Jer znamo svi da ljubav ponekad moze da izgleda najbolje na svjetu ali trebamo isto da nikad nemozemo sto posto da budemo sigurni da i druga strana je 100%Zaljubljena u nas.
Znaci moj stav na toj temi je budi svoj jer ako dozvolis da te neko natjera da se prominis onda fakat nesto nije u redu sa tobom. POzDraV
 
Alexxxxandra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2007
Poruke: 175

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 18, 2007 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ni slucajno!Takva sam kakva sam...Mogu da menjam neke sitnice kod sebe,ako smatram da ce tako meni biti bolje,ali da se povinujem tudjim zeljama...
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 20, 2007 12:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, jer to onda ne bih bila Ja! Niti želim, niti pokušavam da nekoga menjam, pa isto očekujem i od druge strane, tj. Njega. Ili će me prihvatiti ovakvu, kakva jesam, ili može krenuti dalje.

_________________
 
svobodan
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 4203
Mesto: iz bgd jbt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 21, 2007 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

never forever

_________________
Volim Partizan kao oči svoje
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 21, 2007 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ga prvo nisam mnogo slusala, a sada su se stvari malo promjenile...

stalo mi je mnogo do njegovog misljenja i slusam ga za vecinu stvari jer sam shvatila da je u pravu za vecinu stvari koje kaze...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
.::pinki::.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2006
Poruke: 2882
Mesto: u dugovima :))

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 22, 2007 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NIKADA!!! ja sam ja i necu da se menjam zbog nikoga!!!

_________________
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 23, 2007 10:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
pa normalno do odredjene granice - samo da ne pretera meru


slazem se sa tobom... Rolling Eyes

_________________

~ Banetova Žena ~
 
jovana_88_nis
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 31 Avg 2007
Poruke: 913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 14, 2007 6:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno do neke mere,ali ocekujem da i on promeni kod sebe nesto sto meni smeta.Glasam za kompromise
 
dev0jcice
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 20 Sep 2007
Poruke: 12
Mesto: Amsterdam

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 24, 2007 10:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li bi promenili sebe, svoj nacin zivota, svoje snove, tkr. SVE, radi voljene osobe?


sebe nebi nikad promenila jer takva sam kakva jesam ..... a mislim da nacin zivot kad si slobodna nemoze biti isti kao kad imas vezu

_________________
I can love y0u better (L)
 
čekalica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 14 Nov 2007
Poruke: 121
Mesto: Zemun

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 18, 2007 7:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Proces je u toku,nabolje! Very Happy

_________________
Čekaj me i ja ću sigurno doći...samo me čekaj dugo...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Bicu sve sto hoce Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  sledeća
Strana 13 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon