www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Omiljeno pice
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Napici ~
::  
Autor Poruka
bhdba
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Jun 2006
Poruke: 71
Mesto: Tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 26, 2006 12:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alcohol, pivo, smirnoff, i bambus:D

Ah da zaboravi rec da vitinka rules sto se tice osvjezavajucih pica:)


 
panter panta
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Apr 2006
Poruke: 19

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 12:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo vinjak ili pelinkovac
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pio sam pivo, ali je problem bio taj sto podrigujem celo vece na pivo, ocu da se poljubim sa curom i ocu da umrem zato sto moram da podrignem, pa se okrenem ka gore da ne oseti. I jos smrdi pivo iz svake pore na telu, smrdis ko onaj klosar u parku a popio samo 3-4 piva, pa sam prestao da ga pijem i presao na crno vino. Ali mi od vina crne usne!! Veze nemam zasto... Da li neko zna??

_________________
 
XwarTep
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2006
Poruke: 1338
Mesto: SaRaJevoo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 2:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

alkohol...piva i kokteli
sokovi...juice

_________________
_-_-_-BORIS-_-_-_



Pazi s kime spavas...
 
Reponja
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 335
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 12:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lav pivo (ne bunim se ni na jelen ili niksicko), spriceri (samo kad odem na tamburase), i moja domaca kajsija made in Stepanovicevo. Smile

_________________
Milo moje, mimo tvoje volje
sve nas ceka pet asova ka dolje!
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 4:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

romeomarkovic je napisao/la sledeće:
Ali mi od vina crne usne!! Veze nemam zasto... Da li neko zna??

Ili imas obicaj da grickas usne - pa vino udje pod kozu, ili ti je koza usana jednostavno tanka.

Ja cesto grickam usne, pa napravim neprimetnu ranicu. Ona se okom ne vidi, ali je dovoljna da "propusti" vino pod kozu...
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 5:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eliot je sreda je napisao/la sledeće:
romeomarkovic je napisao/la sledeće:
Ali mi od vina crne usne!! Veze nemam zasto... Da li neko zna??

Ili imas obicaj da grickas usne - pa vino udje pod kozu, ili ti je koza usana jednostavno tanka.

Ja cesto grickam usne, pa napravim neprimetnu ranicu. Ona se okom ne vidi, ali je dovoljna da "propusti" vino pod kozu...

Pa i pretpostavljao sam da je tako nesto... Sad Hvala... Smile

_________________
 
mostarka_78
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Sep 2005
Poruke: 49
Mesto: Mostar

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bailys i mislim da se zove fusion vodka plava cudo je Laughing
 
perakojot013
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 535

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 12:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bailys, Bacardi Breezer, Sangrija, Djus-votka,... Sve zavisi od raspolozenja
 
luda devojka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 10 Feb 2006
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 9:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koliko god se drugi zgrazali, meni je najdraze smjesati - stock i amaro! Okus je cudan, ali odmah obara Smile
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 9:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolja je obična voda, kad sam žedna nema tog soka koji će mi pomoć!
Dok jedem uvijek pijem mineralnu, od sokova ledeni čaj od breskve, a od alkohola kruškovac s mijekom i bijelo vino
 
Kobass
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 23 Jul 2006
Poruke: 189

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 9:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kokakola, a od alkohola pivo!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Napici ~ -> Omiljeno pice Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  sledeća
Strana 14 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon