www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li je decko ikada digao ruku na vas?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 20, 2009 4:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iwana Simic je napisao/la sledeće:
To bi bilo zadnje sto bi uradio u svom zivotu!!!! New Evil

Ne budi toliko sigurna, kad se i od koga najmanje nadas desi se Wink

aureliano je napisao/la sledeće:
Tko to jednom uradi - uradit ce to opet. Tako je to kod nas muskaraca - mi ili tucemo zenske ili ih uopce nikad ne bi udarili. Nema tu sredine...

Bravo.
Kad se jednom desi, desit ce se opet I opet.

jbstapar je napisao/la sledeće:
Samo za lecenje, nista drugo. Rolling Eyes

I to kakvo lecenje Wink

Nazalost jeste, da li ce se ponoviti?! u to cisto sumnjam.


 
suza_u_oq
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 32
Mesto: Frankfurt am Main

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 12, 2010 6:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste,2x jedan isti decko. Drugi put me je shamarao tokom voznje,levom rukom je vozio,desno me bio :/ 80 kilometara bez prestanka..Opsovala sam mu mrtvu majku u afektu..Ni sama ne znam kako sam prezivela taj period,sva modra u licu..Mozda cete se smejati,ali,otisla sam u crkvu i klela ga..4 dana posle toga je polomio nogu..Ni dan danas se nije ozenio,ima 35 godina. Nikad,ali nikad vise necu dozviliti da budem sa losim momcima u vezi,da me neki krelac udari.Ccc..
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 13, 2010 8:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bivsi jeste, sakom pravo u stomak

sadasnji samo u sali, dok se zezamo, pa po guzi...Smile

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 14, 2010 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ruku nikad ... ali nogu jeste Mr. Green Salim se.
Ne nikada, samo u sali.
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 14, 2010 10:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada
 
**Jana**
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 24 Mar 2010
Poruke: 17

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 24, 2010 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad...imam takav stav da to nikome ne bi palo na pamet !
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 07, 2010 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ма какви...остао би без исте моментално...нема шансе....па остао би и без мушкости и без руке...нисам му ја играчка...али истини за вољу битан је само став...ако му покажеш да си главна то је то...не волим ни оне бојажљиве, али никоме не треба неиживљени кретен

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
Zemovka
Miss Domaći.de 2008
<font color=red><b>Miss Domaći.de 2008</b></font>



Godine: 36

Datum registracije: 28 Jan 2008
Poruke: 194

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 25, 2010 3:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala bogu ne, jezim se na nasilje i kada bi do toga doslo tu bi bio kraj Crying or Very sad Exclamation

_________________
...dozvola za ljubav...
 
_tvitika_
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 54

Datum registracije: 20 Jul 2010
Poruke: 341
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 22, 2010 7:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad jer mu JA tako nešto ne bih dozvolila ni u ludilu. Kada bi podigao ruku na mene, to bi bio kraj, ostavila bih ga bez razmišljanja.

PS. Kad sam na ovoj temi pročitala kroz šta su neke devojke prošle, to me je baš rastužilo. Moj savet je da nikada ne ostajete u vezi sa nasilnom osobom jer zaslužujete mnogo više. Čim neko digne ruku na vas, odmah i bez razmišljanja ga ostavite a potrudite se i da on dobije svoje (bilo od vaših prijatelja, bilo od familije jer takve stvari nisu za zezanje. Neutral )

_________________
CARPE DIEM!
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 14, 2010 12:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NIKADA to nije uradio!

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 35

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 24, 2010 10:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad! A kada bi to uradio bilo bi mu poslednje Wink
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 10, 2011 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedan jeste. Oprostila jesam, i zaboravila. Možda da je živ drugačije bih razmiščkača. Ovako, o mrtvima sve najbolje i sve je oprošteno i zaboravljeno. Na kraju krajeva, osoba sam koja izvuče živce da je dobro da me nije ubio. Ima to nešto u meni što sam kroz godine naučila kontrolisati, jer moram, opasno se igram kada počnem riječima da grizem, mračna sam i mnogo opaka.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Da li je decko ikada digao ruku na vas? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  sledeća
Strana 14 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon