www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kad bi ponovo birali....
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 16, 2007 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa upravo to Boky sto smo svesni da tamo financijski ne bi bilo bolje. Ali ti znas sta tezi za mene da se vratim...


_________________
*Leptiri u mom stomaku*
*uvek me na tebe potsete*
*Ja ih uspavam na foru*
*al te osete*
*Onda potonem u sebe*
*negde dole sretnem tebe*
*pa se slike ko komadi ostrog stakla*
*zariju u dlan*
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 17, 2007 5:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo sam vezan i za Srbiju i za Novi Sad. Ne valja, ali živ čovek se na sve navikne. Mr. Green. Koliko znam iz priča chatera iz dijaspore - nigde ne teče med i mleko i svuda "ne valja"...
Kad bi već birao, onda Vels (poznajem malo jezik), ali na prvom mestu bi bila Škotska. Jedino ne valja klima (kad sam zimogrožljiv) i što tamo nikako neće valjati posle 2010-te. Mr. Green Do tada jedino turistički, ali posle...

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
maLena_puLa
[.montenegrina.]
<b>[.montenegrina.]</b>



Godine: 30

Datum registracije: 22 Dec 2005
Poruke: 7118
Mesto: Dje Ibar bistro teče / Pula

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 17, 2007 5:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

..da biram ponovo... pa naravno Rožaje.. nebi se dvoumila.. i da mi neko nudi sve pare svijeta... nema šanse da bi izabrala neki drugi grad.....=) Mr. Green

_________________
Kakav smo mi to narod kad je gubav jedina riječ koja se rimuje sa ljubav ?
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 01, 2009 3:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako bi birao ponovo, izabrao bi Beograd, ali iz srbije dalje mi se i neide Mr. Green

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 12, 2009 6:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ostala bih u londonu , tamo mi je bilo kul , ne bih dosla u bg.
 
batin
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 21 Jul 2008
Poruke: 542
Mesto: La Serena

chile.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 13, 2009 9:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

....Pa Brate kada bi sve bilo OK onda opet u Sapcu, ali do tada sam Preeeeeekkkkoooo New Spiral

_________________
...Srce radi za Slavu...
 
princeza za kajanje
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Nov 2008
Poruke: 1383

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 16, 2009 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad bih ponovo birala ovde bih opet bila,jer ne mogu da zamislim da zivim u gradu u kome nema mora...

_________________
Ostaj nedostižna, nema i daleka
jer je san o sreći više nego sreća.
Budi bespovratna, kao mladost; neka
tvoja sen i eho budu sve što seća.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Kad bi ponovo birali.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Strana 14 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon