www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sasa ili Dejan Matic?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  

Ko je bolji-Sasa ili Dejan Matic?
Sasa
90%
 90%  [ 84 ]
Dejan
9%
 9%  [ 9 ]
Ukupno glasova : 93

Autor Poruka
lela_scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Jul 2006
Poruke: 191
Mesto: Kragujevac

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 10, 2008 12:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam se sa Dejanom fotografisala a sa Sasom sam pricala preko telefona! Very Happy Very Happy Very Happy :


Sta mislite o Sasinom novom albumu?
Meni je super!!!!!!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy



[Edit by Ivankamaza: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]



_________________
M A N U E L A
 
zoranjovanovic46
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Jan 2008
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 13, 2008 8:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno,Ni Jedan Ni Drugi Sad Ali Ako Bas Moram Onda Sasa Matic..
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 16, 2008 10:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sale....ovaj novi cd je odlican......... Mr. Green

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Sasa ili Dejan Matic? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strana 15 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon