www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ozenjeni...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 02, 2009 5:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Daleko im kuca od moje...to je sve sto mogu da kazem...


_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 14, 2010 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo problemi sa njima, uvek budes druga i njegova zena ti ne izlazi iz glave, nikad ti ne izlazi iz glave. Uvek ti ona stoji kao neki teret na srcu i u svakoj situaciji razmisljas sta li bi ona sad uradila, da li bi se to njemu svidelo , sta ako je ona bolja i tako to. Znaci ako mozete bezite na vreme!!! Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 15, 2010 1:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, imala sam veze sa oženjenim ljudima i nikada probleme, jer sam dobro znala šta žele oni i šta želim ja sama. Njihove žene me se nisu ticale, nisam ih poznavala niti im ikada napravila problem, smatram da bi to bilo krajnje podlo i nisko s moje strane, jer mi one ništa nisu krive, niti su mi smetale. Ako same nisu znale da zadrže svoga muža pored sebe da ne "vršlja", i ako on nije vjeran svojoj ženi iz ko zna kojih razloga, ko sam ja da im ukazujem na probleme, a pogotovo da ih stvaram i kakve bih koristi imala od svega toga? Njima njihov život, meni moj. Oženjeni ljudi su zahvalni za vezu u kojoj ne tražite ništa osim tjelesnog zadovoljstva, ne proganjaju vas, ne prate, ne prave scene, jer nisu u toj poziciji. Kažem, i ponavljam, samo pod uslovom da se ta ista veza tretira kao odnos dvoje ljubavnika, a nikako dvoje koji nisu načisto kakve su emocije u pitanju. Da bi imali za ljubavnika oženjenog čovjeka, morate zaista imati jake živce i ono nešto u sebi čega ste svjesni. I nikada ne reći nikad. Ali svakako ostaje savjet onima koje bi to htjele, a plaše se: i ne pokušavajte, klonite se i idite što prije možete. Nije svačije i ne može svako biti ljubavnica "tuđeg" čovjeka.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2011 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
I nikada ne reći nikad.


Da, naravno da mogu reć jasno i glasno ne nikada. Ne vezano sa tim što imam muža i dečicu i što sam mu verna do kraja života, upravo je on bio moja prva i jedina ljubav za cio život. Zbog toga što sam osoba sa utemeljenim stavovima, koji se ne mogu srušit kao kula od karata pa ne znam što da se desi. Imam izgrađen svoj identitet, svoje vaspitanje, svoj intelektualni nivo sa kojeg ne mogu spustiti ni zbog koga i ni zbog čega. Ne bih se ponižavala i bila sa oženjenim, no to sam ja. Oćito nemaju svi stavove poput mojih. Ne razumijem i ne trudim se razumet devojke koje su sa oženjenim tipovima. Ne osuđujem ih i ne vrijeđam, samo iznosim svoje mišljenje. Naravno svaka priča je za sebe, bolje da se zaustavim ovde, jer bih imala svašta reć. Evil or Very Mad
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2011 7:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zašto tako ljutito i kategorično?! Very Happy
Šalu na stranu, svoja sam iskustva kao i savjet u vezi ove teme već iznijela i stojim, naravno, iza svega što sam rekla.
Jer, to sam ja, da...
Ali, biti tako kategorična ne mogu, jer sam upravo ista ova ja bila jedna od onih koje ljudi preziru ... a ne shvataju, koje ljudi zovu ljubavnicom, a ne razumiju.
Radi čega sam toliko iskrena? Pa eto, recimo da su me moje godine i vrijeme naučile bar tome. Ako ne i još ponečemu. Wink
I dakako, ne osuđujem nikoga (i ko sam uostalom sad pa ja da nekoga i osuđujem upravo na ovoj temi) ko je u jednoj takvoj vezi, sve dok je sve na svom mjestu i postavljeno u smislu odnosa ljubavnik-ljubavnica, ali kada pređe granice, onda nije dobro ni po koga. Upravo ovo prelaženje granica u jednoj vezi i petljanje žena tamo di ne znaju da se postave i dovodi do osude javnosti i različitih mišljenja ljudi oko njih. One jesu i biće ono što su i kako započele: tek ljubavnica, ne supruga, ne majka... to sam recimo znala i sama odmah na početku, a moji motivi za ulazak u jednu takvu vezu uvijek su bili gotovo fizičke prirode, tren želje ... biti ljubavnica oženjenom čovjeku nije ni za koga ko nije raščistio sam sa sobom i svojim emocijama.
I još jednom samo da ponovim svoj savjet, bez obzira što ne osuđujem i ne kritikujem takve veze: kanite se ljudi koji su u braku, bilo kakvom: dobrom ili lošem. Vi niste tu da liječite njegove frustracije i slabosti, vi ne postojite kao osoba, vi ste samo ljubavnica oženjenog čovjeka...a to nije dobra odskočna daska za vašu budućnosti.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Ozenjeni... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Strana 16 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon