www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Benzin ili Diesel
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 19, 20, 21  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~
::  
Autor Poruka
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 1:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

benzin Razz

 
mnmn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Maj 2006
Poruke: 166

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 4:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa meni je sveeejeeednooo!
 
biske
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 369
Mesto: mirijevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 1:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jos malo pa nam dodje na isto a dizel je skupli za odrzavanje tako da je za sad benzin bolji
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 1:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dizel...sad sve vise automobila ide na dizel,a i sa ekoloskog aspekta je bolji Wink
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 1:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

miskopisko je napisao/la sledeće:
dizel...sad sve vise automobila ide na dizel,a i sa ekoloskog aspekta je bolji Wink


Pa ne znam koliko je to tacno, izduvni gasovi od dizelasa su mnogo stetniji nego od benzinca.

_________________
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 1:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da ali ako koristis euro dizel ili ovaj novi bio ili eko dizel(tako nesto),vrlo je koristan a i svi svetski prozvodjaci ga tek isprobavaju(u Beogradu vec testiran u gradskom prevozu)...
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 1:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

miskopisko je napisao/la sledeće:
da ali ako koristis euro dizel ili ovaj novi bio ili eko dizel(tako nesto),vrlo je koristan a i svi svetski prozvodjaci ga tek isprobavaju(u Beogradu vec testiran u gradskom prevozu)...


To je tacno. U tom slucaju i ja mislim da je dizel ekoloski mnogo bolji.

_________________
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 1:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedino je problem sto se taj dizel slabo koristi,ljudi su malo skepticni kada je nesto novo u pitanju pa i nemaju neku preteranu zelju da ga koriste i usavrsavaju.E sad sta bi radili veliki svetski zagadjivaci kada bi umesto benzina koristili eko dizel-to bi za njih znacilo totalnu propast, a za ozonski omotac i nase zdravlje to bi bio veliki plus,da ne kazem spas Wink
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 1:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

miskopisko je napisao/la sledeće:
Jedino je problem sto se taj dizel slabo koristi,ljudi su malo skepticni kada je nesto novo u pitanju pa i nemaju neku preteranu zelju da ga koriste i usavrsavaju.E sad sta bi radili veliki svetski zagadjivaci kada bi umesto benzina koristili eko dizel-to bi za njih znacilo totalnu propast, a za ozonski omotac i nase zdravlje to bi bio veliki plus,da ne kazem spas Wink


Taj biodizel bi bio spas, dizel i ovako vec trosi manje a jos ako je to sto trosi mnogo manje stetno onda je to apsolutno veliki plus. Mislim da ce sve vise njih koristiti, samo da prodje malo vremena.

_________________
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 1:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To bi znacilo propast za naftne kompanije...cisto sumnjam da ce doci do tako neceg,ali ako dodje bilo bi super Exclamation Mr. Green
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 1:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

miskopisko je napisao/la sledeće:
To bi znacilo propast za naftne kompanije...cisto sumnjam da ce doci do tako neceg,ali ako dodje bilo bi super Exclamation Mr. Green


Nacice oni resenje za to, pocece da proizvode biodizel. Znanje i novac za to u svakom slucaju imaju, nista vise i ne treba. Videcemo kako ce se odvijati ovo Arrow

_________________
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 1:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, i ja sam cuo za ovo novo gorivo - bio dizel.Testiran je na nekim gradskim linijama u BG-u ali ne znam na kojim i pokazao se odlicno.Ja mislim da je pocela izgradnja neke rafinerije u Srbiji samo za ovo gorivo...ne znam tacno gde.Ovo mozda nagovestava upotrebu ovog goriva u Srbiji...ko zna.
Mozda ce neke naftne grupacije da usporavaju upotrebu bio dizela jer to im sigurno nece ici na ruku ali najvaznija je odlucnost.Kao sto je Vlada rekao, mozda ce poceti masovna proizvodnja u svetu pa ce glavni prioritet biti bio dizel...

_________________
Master
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~ -> Benzin ili Diesel Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 19, 20, 21  sledeća
Strana 16 od 21

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon