www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kojeg nogometasa stvarno ne podnosite
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Ronaldo27
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 03 Jul 2006
Poruke: 313
Mesto: New Now , Ruma City

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 26, 2007 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Marka Pantelica!!!! Dokle trpeti balvana!!!


_________________
 
vlajko86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Feb 2007
Poruke: 9
Mesto: sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 28, 2007 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Filipo Pipo Inzagi....jeste da je uzeo manje-vise sve sto se moze uzeti u fudbalu....ali kad ga covek pogleda....prosto mi muka.... Evil or Very Mad

_________________
ONLY FOOLS & HORSES!!!
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 28, 2007 12:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gennaro Gatuso---ne mogu da ga smislim odvratan je samo hoce da se bije Evil or Very Mad

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
farzelin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Sep 2007
Poruke: 11
Mesto: mostar

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 17, 2007 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma najgori su S.Ramos,S.Mihajlović i onaj Raul Bravo.
 
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 09, 2007 4:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pipo inzagi..ne pitajte zasto...prezirem njega i njegove usrane golove
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 14, 2007 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Luku Modrića, i Da Silvu Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 15, 2007 1:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Idealno_losha je napisao/la sledeće:
Luku Modrića, i Da Silvu Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil


Samo da dodam još i Darija Zahoru.

Što se tiče Pipa Inzagija,totalno se slažem onim da kad ga čovek pogleda da ti pripadne muka.

Od srpskih fudbalera ne podnosim Duška Tošića(dečko je debil,jer se zabavlja sa još većim debilom - Jelenom Karleušom),Boška Jankovića(jer misli da je trenutno najbolji srpski igrač i da je bolji od Dejana Stankovića,a to je svojevremeno javno rekao na konferenciji za štampu,dok je još igrao za Zvezdu),Milana Biševca i Milana Dudića(dobri su ljudi,ali teške gluperde kao odbrambeni igrači,a i zbog njih je Zvezda ispala u Kupu UEFA pre dve godina,kada je izgubila od Bazela i Strazbura,jer su direktni krivci za golove koje je Zvezda pimila).

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 15, 2007 9:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogi napisaše Inzagija, ne mogu ga ni ja vala, odvratan mi je, ne znam koliko vas je to primjetilo, al negdje sam čitao poslje kako me to počelo interesovati, čovjek ili je toliko smotan ili nesposoban, al u 87% ( Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation ) slučajeva kad zabije gol, čovjek padne, ne ostane na nogama Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 15, 2007 2:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konjanik je napisao/la sledeće:
Mnogi napisaše Inzagija, ne mogu ga ni ja vala, odvratan mi je, ne znam koliko vas je to primjetilo, al negdje sam čitao poslje kako me to počelo interesovati, čovjek ili je toliko smotan ili nesposoban, al u 87% ( Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation ) slučajeva kad zabije gol, čovjek padne, ne ostane na nogama Laughing Laughing Laughing Laughing


Pipo Inzagi stvarno iritira,jer kladim se da ne može da da gol sa više od 15 metara od gola.Ama,uvek je u ofsajdu,u najvećoj gužvi,on ubaci loptu u gol,a ovamo deluje kao neuhanjeno dete.Stvarno deluje iritirajuće.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Ronaldo27
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 03 Jul 2006
Poruke: 313
Mesto: New Now , Ruma City

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 19, 2007 12:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste kljakav i smotan ali ima osecaj za gol kakav nema ni jedan napadac na svetu! Ja neverujem da je jedan takav igrac najblji strelacu u istoriji lige sampiona! Katastrofa! Shocked Shocked Shocked

_________________
 
Marko 23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 26 Nov 2007
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 06, 2007 9:48 pm    Naslov poruke: definitivno jens lehman Na vrh strane Na dno strane

definitivno jens lehman
 
Hitsugaya10
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Dec 2007
Poruke: 59
Mesto: Soul Society

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 07, 2007 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Napravicu malu listu meni omrazenih

1. Dusan Basta - covek vise lici na Bambija nego na fudbalera
2. Met Derbisajer - iz dobro poznatih razloga
3. Vladimir Ivic - "Ne udaram lopru glavom da ne pokvarim frizuru"
4. Masimo Ambrosini - pojava njegova me iritira
5. Guti - vrhunski igrac, ali ponasanje i stav na terenu za svaku osudu

_________________
Dai Guren Hyourinmaru
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Kojeg nogometasa stvarno ne podnosite Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  sledeća
Strana 16 od 18

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon