www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ljubav ili fakultet?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
RobertJohnny
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Feb 2007
Poruke: 3

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 20, 2007 1:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma pametan covek moze kombinirati i ljubav i skolu ! Wink

 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 22, 2007 11:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knknpnkn je napisao/la sledeće:
hotsauce1001 je napisao/la sledeće:
Prvo skola pa sve ostalo.Nema covek mnogo od ljubavi.



A od skole ima??????? Shocked Shocked Shocked Svasta! Rolling Eyes

Nisu mi jasni ljudi, kojima je diploma(list papira) bitnija od dece, supruga, topline doma, porodice, ljubavi........ Rolling Eyes


Kako ti nije jasno.. Pa svi mi ljudi smo drugaciji i svak ima svoje prioritete. Tebi je mozda do dijece odmah. Meni nije.. Meni je do topline doma, mozda ti zelish da se provedes.. Svak je razlicit i poseban. Tako da ono sto je 100% normala za tebe, nemora biti normala za nekog drugog. Taj "list papira" sto ga ti zoves, nekima znaci puno. Mozda taj "list papira" je nekima put do boljeg zivota, tako kad jednog dana imadnu porodicu, dijecu, dom, supruga, ljubav.. Onda ce se osjecat da mogu pruzit tim ljudima onoliko koliko su vrijedni sto mozda su mislili da nemogu prije nego sto su dobili onaj listic..
Po meni je vazno da covjek zavrshi fakultet dok je mlad i dok ima vremena. Kasnije kad dodju dijeca, ljubav, dom.. Doci ce i vishe obaveza i vishe odgovornosti.. Ja zelim da kad budem dobila dijecu i dom da im mogu pruzit ono sto zele bez da gledam hoce li mi muz htjet dat od svoje plate..

_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 22, 2007 3:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ah, oprosti, onda se nismo razumele! Ja sam pricala o PRVAOJ ljubavi. Ne o toj "ljubavi" (nazovi tako), gde neko "daje" nekome neki novac, gde je diploma tj. skola sve i svja......
Nesporazum je u pitanju! Wink Rolling Eyes

No, ja zaboravih da se na brak danas gleda ocima interesa! I da muzevi daju od svoje plate, zene od svoje! Svako ima svoju decu. Svoj zivot. Svog decka. Svoju devojku.....sve razdvojeno, a u braku! Very Happy Very Happy
Kakva idila od braka! Very Happy
A ja nisam o tim i takvim, idealnim Very Happy (Gospode) brakovima pricala. Vec o onim drugim, gde u svakom smislu zivimo zajedno, volimo se i neizmerno zavisimo jedno od drugog, bez obzira na obrazovanje ovog drugog! No, neki to nikad nece moci da spoznaju! eh Razz Ja se nisam udala za inzinjera, vec za coveka! Ta diploma mu je za posao! Ne za konkurs kod mene, jer nisam konkurs ni raspisivala pred udaju! Svasta, ali svasta Boze!

ps. I da, MOZE da mi ne bude jasno! BAs zbog toga, sto (hvala Bogu) nismo svi isti i nemamo svi iste prioritete u zivotu! Ja sam odrasla u zdravoj i normalnoj porodici, gde se svi obozavamo medjusobno, gde sam naucena da je PORODICA sve i svja! dopusti mi molim te, ne bilo ti zapovedjeno, da imam pravo na svoj stav, misljenje i pravo da ne razumem neke koji nisu odrasli tako i koji su naucili da im je diploma beg od svega i sve i svja u zivotu! Pa neka oni istovremeno, ne razumeju mene! Prosto i jednostavno! Wink

_________________


 
Alekssandra
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 314
Mesto: Havaji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 22, 2007 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tesko pitanje !i ljubav i faks!lali pre bih ljubav ako je lepa i prava pre nego faks!

_________________
Umeo si da budes vest da srusis sve mi kule srece gradjene i ostavis me slomljenu da ljubim stope tvoje i da lako kao pero letim,
imedju sna i jave,vecno ziveci u strepnji,da
bih sve to ponovo mogla doziveti....
 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 24, 2007 3:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^ Takodje, ali, ne znam oboje je veoma vazno. I ja i devojka studiramo i ono, nekada zaista zna biti tesko. Ali, evo dve godine smo u vezi Smile

_________________
"Svaki pedalj nase SPRSKE ZEMLJE SVETE, brane nam junaci iz KOZARSKE PETE!!!"
 
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 25, 2007 12:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa, poshto sam josh od detinjstva zadivljena profesijom kojom se bavim ( i bavitju se josh dugo) zelim da zavrshim fax... ljubav je potrebna da te podupre u tim i drugim stvarima, mislim moze se sve uskladiti uz malo razumevanja =)))

meni je jako teshko kad ga ne vidim dva dana! ja napravim frku u glavi, ali kad se vidimo ludji smo nego kad se gledamo svaki dan, tako da ima to svojih dooobrih strana New Evil

_________________
 
ljubavnica111
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 323
Mesto: corinthia

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 26, 2007 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da se moze imati obadvoje
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 26, 2007 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kada sam zavrsavala 4.god srednje bilo je pitanje da li da odem u veliki grad na studije ili da se udam
odabrala sam manji grad za studiranje,a udala se nisam,niti jos planiram,volim svog decka i bicu sa njim ceo zivot udala se za njega ili ne
moze se imati oboje,ili samo jedno od tog,a da se bude srecan,sve zavisi od medjusobnog dogovora izmedju partnera

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
matrix2203
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 23 Feb 2007
Poruke: 223
Mesto: Cakovec

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 26, 2007 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa fakultet bi trebao da prođe...za ljubav se uvjek nađe mjesta...bi ona cekala isla sa mnom ili tako nesto..nesto treba da se izmisli..
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 3:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knknpnkn je napisao/la sledeće:
hotsauce1001 je napisao/la sledeće:
Prvo skola pa sve ostalo.Nema covek mnogo od ljubavi.



A od skole ima??????? Shocked Shocked Shocked Svasta! Rolling Eyes

Nisu mi jasni ljudi, kojima je diploma(list papira) bitnija od dece, supruga, topline doma, porodice, ljubavi........ Rolling Eyes


Shocked Shocked
Kako čovjek nema mnogo od škole? A što ćeš uopće pružiti toj djeci, suprugu, suprug tebi, ako nemaš baš nikakvu školu? Kad ti kažu da su gladna, djeci ćeš reći: 'Dušo nema kruha, ali mama će ti dati puno ljubavi'?

A diploma nikako nije samo list papira, već dokaz predanosti, ambicije, žrtve, obrazovanja, rada, ulaganja u sebe, svoju budućnost, a tako i budućnost svoje djece.
Uostalom, sve se može uskladiti. Ako je ljubav prava, izdržat će svaku udaljenost i sve prepreke.
Ne bih se ni htjela udati prije nego što bih sredila svoj život u potpunosti i postavila dobre temelje za svoju budućnost i budućnost svoje djece, kojoj u životu želim pružiti sve što sam i sama imala. I moji su roditelji nakon završenih fakulteta nastavili svoje obrazovanje i to u vrijeme kad smo i brat i ja već išli u školu, i ni u jednom trenutku nisam osjetila ni manjak njihova vremena ni ljubavi. Sve se može uskladiti i organizirati kada se želi.

8)

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 8:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba svakako zavrsiti skolu bit ce nam bolje kasnije
 
nezamisliva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 12
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 12:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam bila na III godini faksa kad sam ostala trudna i trebalo je da odlucim faks ili brak i porodica....I ja sam se odlucila za oba...Danas imam dete od 3 godine i apsolvent sam...Jeste pravila sam pauzu od dve godine ali sam onda sela,ucila i stigla do ovde gde sam sad....Sve se moze samo kad se covek malo organizuje....Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Ljubav ili fakultet? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  sledeća
Strana 17 od 19

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon