www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dva pitanja, za one koji su otisli iz YU
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
rara
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 10 Jul 2005
Poruke: 485
Mesto: Yverdon

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 1:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1.Otisli smo jer su mi roditelji nasli posao u CH
2.neznam...


 
nina7777
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 14 Avg 2005
Poruke: 18
Mesto: Phoenix, Arizona

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 5:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam sveze otisla ne zato sto mi je bilo lose jer i u paklu zadnjih 15 godina u Srbiji nikad mi nije padalo na pamet da odem. A odna moj momak, u to vreme, dosao je kao izbeglica ovde u ameriku i posle 8 godina ubedjivanja nagovorio me je da i ja dodjem u ameriku. Valjda sudbina. ne mogu da kazem da se kajme jer sam ovde zaista postigla mnogo na poslovnom i financiskom polju, al brate nedostaje mi ona popodnevna kavica u nekoj basti na novosadskom korzu!
 
.Layla.
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Mar 2006
Poruke: 12

belgium.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 08, 2006 12:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta bi bilo kad bi bilo? Ne znam uopste. Uglavnom, kad bih imala sve uslove, dosta para i dobar posao u Jugi, pa zasto bih otisla? U pitanju su samo te proklete pare... u vecini slucajeva.
 
dado_GTI
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 18 Jan 2006
Poruke: 545
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 10, 2006 4:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Starci su mi otisli trbuhom za kruhom,vjerojatno bih i ja otisao da sam bio nanjihovom mjestu,a sto se tice povratka u svoje rodno mjesto ako Bog da dobre penzije i zdravlja eto mene nazad u Teslić uzivat!!! Very Happy Razz
 
mauler
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 26 Mar 2005
Poruke: 35
Mesto: Cikago

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 5:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1) Ne
2) Ne

Inace sam osoba bez dlake na jeziku, sto mi tamo jos uvjek daje problema. Mada mi je zao, jer iako dosta usamljeno, imao sam super djetinjstvo i puno lijepih trenutaka.
 
La'Magia
~ La Victoria Siempre ~
~ La Victoria Siempre ~



Godine: 38

Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 1584
Mesto: * Novi Sad *

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 11:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1) Ne znam za Antu Markovica,ali nije bilo lose,tako kazu...

2) Da vratio bih se,i vraticu se......

Edit by Jugovic:
Pripazi malo na recnik.
 
saljivdzija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 21 Mar 2006
Poruke: 55
Mesto: Beč

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 12:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1. da je ostalo vreme Ante Markovića i da nisu krenuli ratovi, regrutacija i raspadanje zemlje u kojoj sam rođen t.j. da smo se podelili na miran način sigurno ne bih otišao

2. o tome i dalje maštam i radim na tome t.j. ostavljam sebi otvorena vrata za povratak ali mislim da i dalje nismo spremni ni Srbija ni ja za moj povratak...

_________________
I hate people when they're not polite!
 
lelayyy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 50

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 1:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neverujem da je neko otisao zato sto mu je bilo dobro Exclamation I ja sam otisla 98 jer nisam imala drugog izbora i nikada nisam zazalila, nedostaje mi jedino moja familija i ono malo pravih prijatelja Exclamation
 
Eva_Alice
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 09 Jul 2005
Poruke: 23

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 08, 2006 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bi otisla (sigurno 1000%) da nisam morala...citaj rat!
Vratila bih se odmah!!!
 
Medena013RSK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 06 Apr 2006
Poruke: 49

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 08, 2006 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam 2 kratka odgovora

1. Ne!
2. Ne!
 
Kipranka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Apr 2006
Poruke: 108

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 11:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj odlazak nije povezan sa ratom..nikoga nisam izgubila i na onaj najgori nacin nisam ga osetila...Otisla sam jer je vec bilo nepodnosljivi to ispiranje mozga ljudima u Srbiji kako je taj jadni zivot kojim vecina ljudi zivi nesto normalno...
Nostalgija je velika jer su svi moji tamo ali ne razmisljam o povratku...uvek sam mastala da zivim na moru...sada kada zivim taj moj san... ne bih da se budim.. Smile
 
RLICA2000
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 81

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 12:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sad otisla sam placuci za inostranstvo jer mi je sestra vec poslala bila avionsku kartu i navukla me na to da samo kao dodjem turisticki i da nju posjetim i evo od tri mjeseca su 15 god nastale inace sada sam vec zasnovala familiju ovdje ali nikada se nisam osjecala sretno kao nekada u svojoj domovini i to ostaje i rado bih se vratili samo ja neznam gdje vise pripadam i mislim gdje god da dojem sada bih se osjecala kao stranac jer odakle sam inace tamo se ne vracam pa da vise ne kukam cao svima i postoji ona stara izreka da bih bio sretan zivot treba znati zivjeti.



edit by knknpnkn
Ne pisi velikim slovima celu poruku! Procitaj pravilnik pod hitno! Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Dva pitanja, za one koji su otisli iz YU Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  sledeća
Strana 18 od 20

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon